Apklausa

Atsakymo rašymas


Šis klausimas skirtas apsisaugoti nuo automatizuotų formas užpildančių internetinių šiukšlių robotų.

BBKodas yra IŠJUNGTAS
Šypsenėlės yra IŠJUNGTOS
Temos peržiūra
   

Išskleisti vaizdą Temos peržiūra: Apklausa

Re: Apklausa

Standartinė inga30 » Pen Rgp 28, 2015 8:03 am

Balsavau uz trecia, nes kuo daugiau musu bus tuo bus patiem geriau, siaip nepraleidziu progos paskaita kam paskaityti :)

Re: Apklausa

Standartinė Eimutė » Tre Rgp 26, 2015 9:58 pm

Mane domina abu dalykai: tiek plėtra, tiek GŽ panaudojimas verslui. Tik turiu pripažinti, kad GŽ naudojant verslui, iškyla klausimas kaip darbui pasitelkti techniką, kaip padidinti darbo našumą, kaip palengvinti darbą, kaip sumažinti laiko sąnaudas derliui užauginti?

Re: Apklausa

Standartinė lugne » Pir Rgp 24, 2015 2:19 pm

Balsavau už pirmą variantą, nors tai iš tikrųjų nesąmonė. Tiksliau šiuo metu esu šioje stadijoje, šiek tiek parduodu artimiausioje aplinkoje, tačiau tai vadinti verslu jau būtų per daug skambu. Ir esama situacija tikrai netenkina, nes skirti beveik visą laiką tik savo maisto auginimui (ir vis tiek dalį tenka pirkti iš šalies), kad ir koks tai būtų fainas užsiėmimas, truputį primityvu šiems laikams. Taigi arba teks plėstis, ir ieškoti efektyvesnių darbo metodų (GŽ rėmuose), kad ši veikla neštų ir pakankamas pajamas arba...
Žinoma, domina ir pats judėjimas, tačiau nedarau nieko svaraus šio judėjimo plėtrai, todėl negalėjau šio atsakymo iškelti aukščiau už kitus ir balsuoti už jį.

Apklausa

Standartinė saulius » Pir Rgp 24, 2015 7:42 am

Artėja ruduo- derliaus metas. O mes pabandykim pažiūrėt kaip "užderėjo" gamtinės žemdirbystės šalininkai. Taigi: kas jums yra gamtinė žemdirbystė, kiek ji jums iš tikrųjų rūpi? Prašau atsakinėt sąžiningai.

Į viršų

cron