Šventės

Moderators: Mama Smilga, saulius, dage

lugne
Posts: 1443
Joined: Fri Apr 10, 2009 1:54 pm
Location: Marcinkonys, Varėnos raj.
Contact:

Šventės

Post by lugne »

Atėjau čia "pasiguost" kokis oras šiandien baisus - žemė su dangum maišos, sninga, pusto, o po pietų žada lietų, o vis tiek turi eit laukan, kad visus pašert ir apkuopt. Ale kol grįžau ir priėjau iki kompo... parašysiu visai kitaip. Džiaugiuosi, kad yra būtinybė išlyst į lauką bet kokiu oru ir ten nors kiek pajudėt. Nugi neprisiversčiau, taip ir pratupėčiau visą žiemą namuose. O dabar, kol apeinu savo ūkelį, per dieną minimaliai susidaro bent 1,5 valandos darbo lauke
Jurga Stoškutė
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: prisistatymas

Post by saulius »

Tai jau taip, neužsisėdėsi prie pečiaus...
Saulius Jasionis
dage
Posts: 540
Joined: Fri May 20, 2011 3:07 pm
Location: Kaunas
Contact:

Re: prisistatymas

Post by dage »

Aš irgi pastebėjau tokį dalyką: kai sėdi namie, atrodo, oras blogas, kur gi čia eisi, šalta. lyja ar dar kas nors... O kai būni sodyboj ar šiaip gamtoj (kokiam žygyje su Giedrium ar šiaip po miškus lakstome) - visai normalus tas oras, jei tik tinkamai apsirengęs. Kai kam nors mieste pasakai, kad, girdi, vakar 12-14 val. po miškus pralakstėme, nesupranta, kaip tokiu blogu oru galima lauke būti:)
Dalia
lugne
Posts: 1443
Joined: Fri Apr 10, 2009 1:54 pm
Location: Marcinkonys, Varėnos raj.
Contact:

Re: prisistatymas

Post by lugne »

Ir dar man tada visų žvėrukų gaila pasidaro, jie gi namų neturi :D
Ar švęsit Naujus? Nu kaip man šiemet tingu, jokios prasmės nematau, kiba pasenau ar gal kokia depresija? :D
Vakar vyras sako, važiuosi Varėnon, parvežk kokią raketukę dėl vaikų. Nu parvežiau. Sakau, o kadu šausi? Svarstėm svarstėm, ir nutarėm kad geriausia būt vaikus suguldyt laiku ir nekankint dėl tų fejerverkų :) O ar patys sulauksim irgi nežinia. Ai, vis tiek gi ateis :D Būdavo net klausimas tokis nekildavo, baba mano kažkada sakydavo, kad eina miegot kaip ir kasdien, tai aš niekaip negalėdavau suprast, atrodydavo kad nu gi kaip čia ir mintis tokia šventvagiška gali kilt...
Jurga Stoškutė
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: prisistatymas

Post by saulius »

Mes tai nešvenčiam, kaip ir visada.
Saulius Jasionis
dage
Posts: 540
Joined: Fri May 20, 2011 3:07 pm
Location: Kaunas
Contact:

Re: prisistatymas

Post by dage »

Mes ramiai su draugais pavakarojam, nieko ypatingo. Kuo toliau, tuo ramiau norisi...Ar senstam, ar išmintingėjam???:)
Ne į temą, bet tik šią savaitę "dašuto", kad tu, Lugne, Marcinkonyse:) Mano draugės kaimas -Marcinkonys. Jos tėvai ten visą šiltą sezoną gyvena, ir šiaip visi dažnai lekia. Tai kai reikės iš manęs ko nors (šiemet lyg aviečių norėjai?), galiu perduoti. Pavasarį nepamiršk:)
Dalia
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: prisistatymas

Post by saulius »

Žodžiu, nuolatinis ryšys su Kaunu? Gerai.
Saulius Jasionis
Mama Smilga
Posts: 1831
Joined: Wed Apr 06, 2011 12:48 am
Contact:

Re: prisistatymas

Post by Mama Smilga »

O ką švęst? Naujo kalendoruko šventę? Tikrai ne senstam, o išmintingėjam.
Man dabar šventė, kai didieji vaikai atlekia. O jie patys pasirenka datas, kada norėtų pabūti kartu su šeima. Natūraliai, savaime ir šventė gaunasi - kadangi lauktuvių, dovanėlių atveža, patys traukiam iš rūsio ką gardesnio, giriamės, ką užauginom ar išmokom gaminti...
Skaičiau daugiavaikės mamos iš amerikės patirtį. Tą idiotišką helowyną pakeitė derliaus švente. Nes vaikams buvo poreikis. Moliūgus linksmomis šypsenomis išraižo. Gaunasi ir proga gimines pakviesti, pasidžiaugti bendravimu, ir lauktuvių yra ką įdėti.
lugne
Posts: 1443
Joined: Fri Apr 10, 2009 1:54 pm
Location: Marcinkonys, Varėnos raj.
Contact:

Re: prisistatymas

Post by lugne »

Tai va, aš Kalėdas sau susitapatinau su Saulėgrįža, juk diena ilgėt pradeda ir man tai kažkaip svarbu atrodo. O dabar lyg ir nėr ką švęst. Atais ir be manį, niekur nesdės, ir nauji ir euras tas... :D
Jurga Stoškutė
Hora
Posts: 776
Joined: Sat Jan 05, 2013 9:11 pm
Location: Pajūris
Contact:

Re: prisistatymas

Post by Hora »

Kalėdos yra krakmolo/grūdų pagarbinimo šventė, o kai jų nevalgau, tai ir švęst nėr ko. :D
Mokaisi, mokaisi, ir vis vien durnas miršti.
Post Reply

Return to “Lugnės ūkiniai bandymai”