Agrastai

Viskas apie sodininkystę

Moderators: Mama Smilga, saulius, dage

saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Agrastai

Post by saulius »

Tie raudoni domintų ;)
Saulius Jasionis
gensa
Posts: 26
Joined: Thu Jan 06, 2011 10:23 pm
Contact:

Re: Agrastai

Post by gensa »

Pavasarį padauginsiu į vazonėlius, pasitaikius progai galėsiu pristatyti į Kauną, ten dukra gyvena. Iš Kauno kaip nors pasiimsit.
Koriandras

Re: Agrastai

Post by Koriandras »

Pas mane kaime buvo visokių ir raudonų ir didelių žalių ir mažų gelsvų, bet reik pasižiūrėti ar dėdė jų neišmetęs... nes sergantys nerealiai... bet jei ir yra tai tikrai neprisimnsiu kur kuris krumas....
nawjia
Posts: 1020
Joined: Sat Oct 23, 2010 8:20 pm
Location: Vilnius
Contact:

Re: Agrastai

Post by nawjia »

seniau esu mačiusi ir tokių didelių, sakydavo, kad tai žieminiai agrastai. nesu valgiusi jų prinokusių - gal kas žinot kas čia tokie?
`šėršė lia fam`
gensa
Posts: 26
Joined: Thu Jan 06, 2011 10:23 pm
Contact:

Re: Agrastai

Post by gensa »

Oho reikės padirbėti...Esu bandžiusi pavasarį - prigijo, na o jeigu neprgys, tai vasąrą dar bus galima. Iš prilenktų šakų gerai prigyja.
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Agrastai

Post by saulius »

Atlankos tai taip. Maniau, kad sumedėjusiais auginiais dauginsit. Bet saviems- geriausia atlankos, stipriausi krūmai gaunasi.
Saulius Jasionis
saulius.r

Re: Agrastai

Post by saulius.r »

Sode turiu didelių, rausvų,su polinkiu sirgti. Labai skanūs. Sodinti prieš 20 metų.
Gal kas pasiūlytų (bandė) įšaknydinimo technologiją?
Laimis Žmuida
Posts: 1173
Joined: Wed Dec 17, 2008 1:00 pm

Re: Agrastai

Post by Laimis Žmuida »

Mes irgi turim senoviškų žalių ir raudonų agrastų. :) Šaknydinu dabar atlankomis.
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Agrastai

Post by saulius »

Sauliau R., geriausia atlankomis. Pavasarį palenk jaunesnes šakas, prismeik pagaliuku, užkrauk mulčio- rudenį bus geri sodinukai.
Saulius Jasionis
saulius.r

Re: Agrastai

Post by saulius.r »

Tai taip, visgi atlankomis lėtesnis būdas, nors ir patikimas. O įšaknydinimas vandenyje? Agrastai gal sunkiau pasiduoda. Na bet pabandysiu.
Post Reply

Return to “Sodininkystė”