Aktinidija

Viskas apie sodininkystę

Moderators: Mama Smilga, saulius, dage

Lowrell
Posts: 304
Joined: Fri Jun 08, 2012 12:33 pm
Location: Paežeriai, Radviliškio r.
Contact:

Re: Aktinidija

Post by Lowrell »

Aš bandžiau pasodint po didele obelim pavėsyje, bet nepavyko. Kitais metai jau nebuvo aktinidijos. Pasodinau, apmulčiavau ir viskas. Kitais metais ateinu nebėra. Kaip reiktų sodint po sena obelim? Per kokį atstumą nuo kamieno? Aktinidija turėtų vyniotis ant kajieno ar reikia padaryt kokias atramas pradžioj?
Andrius V.
dage
Posts: 540
Joined: Fri May 20, 2011 3:07 pm
Location: Kaunas
Contact:

Re: Aktinidija

Post by dage »

Sunku pasakyti, kas nutiko. Gal katinai nugraužė? Aktinidija turi kažkokių medžiagų, kurios patrauklios katėms, todėl pavojus mažiems sodinukams egzistuoja, reikėtų uždėti tinkliuką apsauginį. Nors aš nedėjau tinkliuko, bet pas mane auga-pavėsyje, prie juodalksnio, šiaurinėje medžio pusėje.
Aš į medžio kamieną atrėmiau senas sulūžusias kopėčias, kad turėtų kur kabintis. Nuo kamieno sodinau apie 0,5 m.
Dalia
Liutas111
Posts: 6
Joined: Fri May 26, 2017 9:47 pm
Contact:

Re: Aktinidija

Post by Liutas111 »

dage wrote:Ką tik perskaičiau, kad savidulkė aktinidija dažniausiai prastai dera. Taip kad sodink dar kelias. jei nori turėti uogų.
Tikra tiesa, bet dar ir šiaip kažkas su svidulke "isai" netaip jau kelinti metai žydi, užmezga ir numeta, kažkokia ji netokia :( užtad dabar dasodinau vyriška ir kens red žiūrėsiu kas bus
Post Reply

Return to “Sodininkystė”