Paprikos

Moderators: Mama Smilga, saulius, dage

VIP ūkis
Posts: 63
Joined: Sun Mar 16, 2014 5:30 pm
Contact:

Re: Paprikos

Post by VIP ūkis »

Aš jau pasėjau. Paprikoms tikrai ne per anksti, nes jos ilgos vegetacijos augalai, bet jei nenorite labai ankstyvo derliaus galima sėti ir kartu su pomidorais - kovo viduryje :)
Ingrida Verbylienė
Riešė/Jauniūnai
modestulis
Posts: 753
Joined: Wed Apr 09, 2014 7:49 pm
Location: Širvintos
Contact:

Re: Paprikos

Post by modestulis »

Mulčiavau neseniai paprikas. Paėmiau vieną vazoną ir padėjau ant stalelio krašto. Paprika tik bumt ir nukrito... Galvojau, kad lužo, bet pasirodo, kad nelūžo. Tik truputį išsiklibino ir viršūnė nulinko. Ir dar pamačiau prie to pačio, kad pelėsio biškį įsiveisusio yra. Tai nuo visų paprikų nuėmiau mulčią, tada žemių truputį užpyliau ant kiekvienos, kad tvirčiau laikytusi. Mačiau šaknys ant paviršio susiformavusias. Paskui mulčią sudejau atgal. Buvo biškį strioko, nes paprikas tik 4 turiu, o dar galvojau, kad tai kur nukrito kaput bus, tai tik su 3 paprikom liksiu. Bet tures atsitiest po kurio laiko. Ir šiaip galetų pas mane jos būti truputį storesnes, nes biškį per plonos atrodo.
SauleVire.lt
Posts: 1
Joined: Thu Feb 02, 2017 1:10 am
Contact:

Re: Paprikos

Post by SauleVire.lt »

Gal kas žinote kur galima nusipirkti lietuvikų paprikų veislių. Apie jas čia rašoma- sodininkyste-darzininkyste.lsdi.lt/straipsniai/28/28(1)_14.pdf
MaryteN
Posts: 307
Joined: Sat Dec 25, 2010 3:54 pm
Contact:

Re: Paprikos

Post by MaryteN »

Pažįstamos daržininkės pasufleravo, kad Rasos galima paprašyti, kad sėklas atsiųstų paštu: Dr. Rasa Karklelienė, Daržo augalų selekcijos sektoriaus vedėja, vyresnioji mokslo darbuotoja
8 37 555 370
[email protected]
Nusiunčiau jai laišką su išsirinktomis veislėmis ir kiekiais. Atsiuntė man sąskaitą faktūrą su suma, kurią reikėjo pervesti, tada išsiuntė sėklas. Viskas užtruko apie dvi savaites.
Post Reply

Return to “Daržininkystė”