Pupos

Moderators: Mama Smilga, saulius, dage

vaiga
Posts: 32
Joined: Sun Feb 22, 2015 4:08 pm
Contact:

Re: Pupos

Post by vaiga »

dievaži. Turi papasakot kaip pavyko pasidauginti aspergillus oryzae! Europos rinkoje radau tik koji ryžius, pačios grybų kultūros tai ne.. o šiaip, koks skonis fermentuotos sojos - miso ar tempe? :mrgreen:
Laurynas K.
Posts: 55
Joined: Sat Mar 09, 2013 7:32 pm
Contact:

Re: Pupos

Post by Laurynas K. »

na taip, sunku ir man buvo rast, bet a. oryzae kultūros radau per sakės gamintojus,iš kažkur toli. Dabar jau savo padaugintą išbandinėju kaip tik, ryžiai inkubacijoje, bandysiu amazakę (gal ir tą teko girdėti?:D) padaryti. Šiaip visi tie ingridientai atrodo egzotiški, todėl mano toks mini tikslas išbandyti viską ant mums labiau prieinamų grudų, kruopų ( nors ir ryžius ir sojas galima laisvai užauginti). A. oryzae puikiai užauga ant miežių. Miso labai daug receptų yra, tai pasirinkau kur mažiausias inkubacijos periodas ir dariau su miežių koji ir paprastom pupelėm. Palaikiau tik keturis mėnesius. Nebuvo viskas dar suirę, tai su blenderiu pribaigiau. Darėm sriubą, įdedu šiaip į padažus,troškinukus. Skonis neįprastas. Aš nesu ragavęs tikro miso, tai neturiu su kuom palyginti :). Su tempe visai kas kita,dar pilnai neįvaldžiau technologijos, dažnai pasuku savo linkme, nei žiūriu pagal receptą, tai tenka nusvilti arba ne. Šiaip tempei gaminti galima irgi daug ką naudoti, avižas, paprastas pupeles, mačiau ir iš kanapių gemalų daro(bet kaina kosminė). Pats ruošiuosi pabandyti su žaliais grikiais. Sako, kad baltymų kiekis turi būti didelis, kad gerai gautųsi, nes jeigu daugiau krakmolo, tada geresnės sąlygos bakterijoms...., bet čia vėlgi, gal reikia atitinkamų sąlygų.

Galiu a.oryzae atsiųsi pabandymui. Perauginta ant ryžių, kol įvyko sporuliacija, tada išdžiovinau ir sumaliau.
vaiga
Posts: 32
Joined: Sun Feb 22, 2015 4:08 pm
Contact:

Re: Pupos

Post by vaiga »

O kaip pasimatė kad vyksta sporuliacija?
apie amazakę dar nesidomėjau, mat mane labiausiai traukia miso, pagal gaminimo technologiją kažkodėl atrodo kad skonis būtų labai panašus į sojos padažą. Bet pirma reikia išbandyt. Ištikrųjų ir mano mintis buvo kuo labiau pritaikyt gaminimą mūsų sąlygom, bet kai pamačiau kad tuos grybus taip sunku gauti, tai rankos nusviro- ar verta tiek vargt, kaip Saulius sako. Bet jei galima pačiam pasidauginti, pabandyti tikrai verta :) o kiek laiko galioja ta grybiena, per kiek laiko ją sunaudoti reikia?
Laurynas K.
Posts: 55
Joined: Sat Mar 09, 2013 7:32 pm
Contact:

Re: Pupos

Post by Laurynas K. »

Sporuliacija pasimato, nes pradeda žaliuoti ryžiai, panašiai kaip paprasto pelėsio, tik šviesesnė žalia spalva.
Šiaip gaminant koji tos sporuliacijos nereikėtų sulaukti, jeigu jau jinai prasideda, reiškia truputi buvo perfermentuota.
Man atrodo, kad laikant sausai, ta grybiena su sporom laikosi ilgai... ypač sporos :) gali laukti metų metus kol ateina tinkamos sąlygos pradėti augti.
modestulis
Posts: 753
Joined: Wed Apr 09, 2014 7:49 pm
Location: Širvintos
Contact:

Re: Pupos

Post by modestulis »

Kada sejamos pupos?
zoot
Posts: 684
Joined: Sun Feb 13, 2011 8:01 pm
Location: Kauno raj Karmėlava
Contact:

Re: Pupos

Post by zoot »

Anksti kai žolė pradeda žaliuoti.
Valdas
modestulis
Posts: 753
Joined: Wed Apr 09, 2014 7:49 pm
Location: Širvintos
Contact:

Re: Pupos

Post by modestulis »

Tai jau galima set?
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Pupos

Post by saulius »

Dar anksti.
Saulius Jasionis
zoot
Posts: 684
Joined: Sun Feb 13, 2011 8:01 pm
Location: Kauno raj Karmėlava
Contact:

Re: Pupos

Post by zoot »

Vienais metais netgi i velena sukisau ir uzaugo . Kisau panasiai tokiu laiku kad pirmiau zoles sudygtų Tai žinokite sudygo ir uzaugo bet pupos kiek mažesnės buvo.. :D
Valdas
modestulis
Posts: 753
Joined: Wed Apr 09, 2014 7:49 pm
Location: Širvintos
Contact:

Re: Pupos

Post by modestulis »

Galima dar pupas sėt? Norėjau sėt balandžio pradžioj, bet nesusiruošiau ir nepasėjau.
Post Reply

Return to “Daržininkystė”