Karvės

Moderators: saulius, dage

Hora
Posts: 776
Joined: Sat Jan 05, 2013 9:11 pm
Location: Pajūris
Contact:

Re: Karvės

Post by Hora »

mano didelis emaliuotas katilas iš tarybinės valgyklos, jau su skylėm dugne buvo. Daug metų nenaudojamas, bet pašildžiau smalos, užlipdžiau skyles ir puikiai vandenį laiko, ir dar ilgai laikys.
kokius, kažin, geriau - paprastus ar cukrinius ?
paprastus, jie didesni būna, ir raut lengviau. Bet aš karvėms jų neauginu, vos kiaulėms užtenku.
Vaikai mano - gaidį "sudrasko" per minutę

tai daug gaidžių turi augint. :D
Mokaisi, mokaisi, ir vis vien durnas miršti.
Augelis
Posts: 166
Joined: Fri Apr 05, 2013 3:29 pm
Location: Anykščių raj. Janapolis
Contact:

Re: Karvės

Post by Augelis »

Na, šiemet iš 61-o inkubatoriuje išperinto viščiuko, 27 gaidžiai buvo. Dabar beliko 9 . Per, skaityk, nepilnus du mėnesius sušlamštėm 18 australorpų gaidžių ...
Gaidžiai baigsis - 15 žąsų laukia. Mes tik savo maisto daug augindami galim išgyvent. Bet užtai turime laisvę ir dvasinę ramybę jau metai. Nors aš dar naktimis šokinėju susapnavęs kokį savo buvusį viršininką ...
Jo, anksčiau tų didelių emaliuotų ar aliuminio puodu nebrangiai galima buvo gauti, o dabar kainos bais didelės - Vilniuje turguje pernai mačiau gal 50 ltr aliuminio katilą - 200 litų kaina. O, ir kokybė dabar tų puodų prasta - labai plonas metalas - neilgam dabartiniai.
Na, grįžtam prie karvučių. Šiandien papuošiau eglišakių puokštę ant mano "merginų" tvarto vartų. Nutarėm, iškart po Kalėdų - Morką skyrium gyvens. Galvoju, gal man nesiterliot su ta soske ir buteliu, gal iš karto prie kibirėlio pratinti ? Nors, gal per didelis stresas veršytei - ir atskirta, ir iš kibiro ... Nors, man, tai, streso daugiau bus....
Gal, ne visai čia prie karvių temos, bet noriu paklausti, o, kiek laiko naminė grietinė šaldytuve išstovėt gali. Čia, ana dieną lyg kažkokį prieskonį mūsų grietinėje pajutau ir galvoju, gal jau gest pradėjusi buvo. Pas mus litrinis slojikėlis gal kokias 7 - 10 dienų šaldytuve prastovi, kol ant stalo patenka. Kažkaip grietinė mažiausiai "eina" mūsų šeimoj. Aš, tai, aplamai, tik vieną pieno produktą valgau - varškę su uogiene ...
Hora
Posts: 776
Joined: Sat Jan 05, 2013 9:11 pm
Location: Pajūris
Contact:

Re: Karvės

Post by Hora »

sušlamštėm 18 australorpų gaidžių

nu tai šitie ne tokie jau ir maži, prilaiko šiek tiek mėsytės. Patys išperinot?
Galvoju, gal man nesiterliot su ta soske ir buteliu, gal iš karto prie kibirėlio pratinti ?
popiet šaukštai, kai veršis įpranta ieškot pieno užrietęs galvą, jam niekaip nedaeina jo ieškot apačioj, o tokio amžiaus veršiuko galvą nulenkt jėga į kibirą- labai sunku. Ji gi per tą mėn paaugo dvigubai?
Dabar turi pripratint, kad tai tu esi maitintojas, paskui jau gal ir į kibirą žiūrės.
Pas mus litrinis slojikėlis gal kokias 7 - 10 dienų šaldytuve prastovi
kadangi pieno dabar pas jus pastoviai, kam tiek ilgai laikai grietinę, 3-5 dienos, nesuvalgė, suk sviestą. Sviesto sukimui grietinė iš šaldytuvo turi pabūt kambario temperatūroje, atšilti, šalta nesusisuka greit.
Aš, tai, aplamai, tik vieną pieno produktą valgau - varškę su uogiene ...
valgyk su grietine, ne cukrumi, bus naudingiau
Lizino yra gausu raudonoje mėsoje, vištienoje, kalakutienoje, išrūgose, varškėje. Tačiau sojoje, ir grūdinėse kultūrose jo koncentracijos yra mažos. Malant grūdus visas esanti juose lizinas yra sunaikinamas. Lizinai taip pat sunaikinamas kai baltyminiai produktai ruošiami su cukrumi ir saldikliais (saldi varškė ir sūreliai, saldus jogurtas ir t.t.).

Jums būtina aprūpinti savo organizmą lizinu jei jūs greitai pavargstate, sergate herpes virusu, ar jums sunku susikoncentruoti. Taip pat galimi lizino trūkumo simptomai yra krauju pasrūvančios akys, galvos svaigimas, slenkantys plaukai, atsiradęs pykinimas, arba jus nuolatos kankina anemija.

Trūkstant lizino sutrinka visa baltymų ir amino rūgščių apykaita. Iš lizino kuriasi sąnarių kolagenas ir raumeninis audinys. Nuo jo koncentracijos priklauso kiek tvirtos bus sausgyslės ir raiščiai, todėl kad jis dalyvauja kalcio apykaitoje ir jo absorbavime į kaulinį audinį. Jis skatina kaulinio, kremzlinio ir viso jungiamojo audinio atsistatymą po traumų ir operacijų, saugo nuo osteoporozės, riebalų apykaitos sutrikimų, ir aterosklerozės vystymosi, apsaugo nuo infarkto ir insulto.

Lizino stygius vyrams gali sukelti impotenciją. Sportininkams, ypač ištvermės sporto šakų, lizino deficitas gali sukelti sunkius, chroniškus jungiamojo audinio ir raumenų uždegimus, bei išsekimą. Lizino koncentracijos sumažėjimas įtakoja kraujo darybą ir hemoglobino kiekį jame.

Pagrindinės lizino funkcijos organizme:



– Reguliuoti kalcio pasisavinamumą.

– Kolageno ir jungiamojo audinio gamyba.

– Imuninės sistemos antikūnių gamyba.

– Endokrininės sistemos hormonų gamyba.

– Virškinimo fermentų gamyba.

– Deguonies transportavimo ir audinių aprūpinimo maistinėmis medžiagomis funkcija.

– Pilnaverčio širdies darbo palaikymo funkcija.

– Azoto balanso palaikymas.

– Tulžies pūslės darbui.

– Epifizės ir pieno liaukų aktyvavimas.

– Būtinas amino rūgščių pasisavinamumui.

L-lizino naudojimas medicinoje

Pati žinomiausia gydomoji lizino savybė buvo atrasta 1980, 1981 metais (Griffith et al 1981, Milman et al 1980) – tai herpes viruso gydymas. Iki šiol tai viena iš efektyviausių priemonių gydant tiek herpes simplex tiek ir herpes zoster.

Taip pat gerai žinoma lizino savybė – naudojant jį kartu su kalciu pagerėja pastarojo pasisavinamumas (Civitelli et al 1992), ko pasekoje kaulai tampa tvirtesni.
Mokaisi, mokaisi, ir vis vien durnas miršti.
Augelis
Posts: 166
Joined: Fri Apr 05, 2013 3:29 pm
Location: Anykščių raj. Janapolis
Contact:

Re: Karvės

Post by Augelis »

Nu, nieko sau ... Hora, tu mane pribloškiai su lizinu. Kiek aš, reiškia varškės perniek paleidau... Eina šikt, susinervinau. Taip mėgstu varškę, kam aš tą uogienę dėdavau ... Na, dar gal spėsiu atstatyt viską, ką praradau (aš žiūriu, pas moteris nebesinori - tai čia dėl tos uogienės garantuotai). Nuo rytojaus - varškė tik su grietine (gal dar biski česnakėlio tada įtarkuoti - pasakojo, taip žydai varškę valgo). Dėkui tau už tokią informaciją.
Taip, viščiukus perinam patys. Šį pavasarį pradėjom perinti ir žąsiukus. Turiu du inkubatorius. O, australorpus aš veisiu jau penki metai ir laikau tik australorpus. Kai kraustėmės į Anykščius buvau jų sumažinęs iki 15-os vištų. Dabar atstatinėsiu ankstesni laikomą kiekį - apie penkiasdešimt dedeklių. Man patinka ta vištų veislė - gaidžiai užauga iki 4 - 4,5 kg, vištos taip pat didelės nors ir nėra itin geros dedeklės.
Oj, bars mane forumo valdžia, kad ne toj skilty rašau...
O, apie karves, tai jo, per ilgai aš Morką prie Mūkės laikiau, bet, gi, mums mažylė pirmoji, todėl taip ir lepinam. Beje ir pačią karvę - tik sumūkia, tuoj ir lekiam pasiklaust ko nori .... Nieko, pagirdysiu pradžioje iš buteliuko su soske, paskui, po truputi gal tą butelį leisiu žemyn, kad prie kibiro pereit. Soskėj tik gal skylę reikės padidinti, o, tai, žiūrėjau visai mažiukė. Prisidės dar darbelio.
Nežinau, galvoju, kad neišlaikysim gal mes dviejų karvių. O, ir pieno nebus kur dėt tiek. Gal reikės pažabot emocijas ir parduoti Morką. O, kokio amžiaus telyčiukę geriausiai pardavinėt, jei kitai žiemai nebepasilikt ? Nes kitą žiemą, gi, vėl "vaikelis" gal bus nuo Mūkės.
nawjia
Posts: 1020
Joined: Sat Oct 23, 2010 8:20 pm
Location: Vilnius
Contact:

Re: Karvės

Post by nawjia »

Sviestas iš grietinės turi biški prieskonį (ne visiems skanu), juk jeigu žinot, kiek grietinės suvalgot, imkit iš kart grietinėlę (turi kokią parą pastovėt šaltai, o prieš sukant turi būti kažkur 18-19 laipsnių, bent man taip sukasi idealiausiai) ir sukit saldų sviestuką ;)

O jūs tik iš savo ūkio gyvenat? Tai gal apsimoka naująją karvutę eurų gamintoja verst - produktus pardavinėt?
`šėršė lia fam`
Augelis
Posts: 166
Joined: Fri Apr 05, 2013 3:29 pm
Location: Anykščių raj. Janapolis
Contact:

Re: Karvės

Post by Augelis »

Taip, nawjia, mes gyvenam tik iš ūkio ir iš išmokų globojamų vaikų išlaikymui. Su tuo savo ūkio produkcijos pardavimu ... Visų pirma mes nuo miestelio - 3 km, ten savų karvių užtenka, Anykščiai - 18 km, neprivažinėsi dažnai. O, ir kainos juokingos : naminiai kiaušiniai - 1,50 eu, pieno 3 ltr - 1,20 eu. Aš svarstau taip - o, ką nusipirksi gavęs tuos pinigus - du pakelius sasiskų, ar kokios antrarūšės cheminės dešros gabalą ? Tai, geriau patiems tą savo ūkio maistą "nusipirkti" ir suvalgyti. Toliau mąstau - antros karvės pienas nesusinaudos, gal ir rastum kam parduot, bet ar gauti pinigai atstos papildomus pašarus ir rūpesčius ? Nežinau.
Tuo labiau norisi išlaikyti kažkokį tai balansą tarp užimtumo ūkyje ir laiko šeimai, vaikų auklėjimui ir pramogoms. Vaikai daug padeda, ypač berniukas ( 14 metų), bet negali jų visiškai užguiti. Vat, ir ieškom aukso vidurio - kad ir sotūs būtume, ir pasidžiaugti gyvenimu laiko užtektų, ir globojami trys vaikiukai klystkeliais nenueitų. Antra vertus, mus riboja ir 3-jų ha sklypas. Bet, dar tik metai bus sausio 15 dieną, kai mes išgyvenimo eksperimente esam. Gal dar kokių minčių ateis galvon. Šiemet dar daržus pasidarysim - dar darbo į maistą paversim. O, kol kas, mus maitina karvė, vištos ir žąsys. Kuo daugiau savo maisto suvalgysim, tuo daugiau grynųjų lėšų nusės stalčiuky ... Bet, dar daug ko išmokt ūkyje reikia.
nawjia
Posts: 1020
Joined: Sat Oct 23, 2010 8:20 pm
Location: Vilnius
Contact:

Re: Karvės

Post by nawjia »

a, žinoma, jeigu yra išmokos, tuomet normaliai.
Iš pieno darant sviestą, sūrį - labiau apsimoka turbūt. Sūrį ir pabrandint galima, sviestą išlydyt - mada gi dabar ir atleidžia nuo dažno važinėjimo. Bet, jeigu klientai toli, tai sudėtinga, nors įmanoma.
`šėršė lia fam`
Hora
Posts: 776
Joined: Sat Jan 05, 2013 9:11 pm
Location: Pajūris
Contact:

Re: Karvės

Post by Hora »

Soskėj tik gal skylę reikės padidinti, o, tai, žiūrėjau visai mažiukė.
neskubėk didinti, paskui nesumažinsi, jei per didelė bus.
Nežinau, galvoju, kad neišlaikysim gal mes dviejų karvių. O, ir pieno nebus kur dėt tiek. Gal reikės pažabot emocijas ir parduoti Morką. O, kokio amžiaus telyčiukę geriausiai pardavinėt, jei kitai žiemai nebepasilikt ?
dabar tavo Morka kainuotų max 100 eurų, metinė~300 eurų. Geriausiai parduoti prieš kitą žiemą, rudens pabaigoj, nes vasarą jos išlaikymas nedaug kainuos, o pavasarį ir per vasarą bus kam pieno atliekas (išrūgas ir liespienį) sumaitinti.
Mokaisi, mokaisi, ir vis vien durnas miršti.
Lowrell
Posts: 304
Joined: Fri Jun 08, 2012 12:33 pm
Location: Paežeriai, Radviliškio r.
Contact:

Re: Karvės

Post by Lowrell »

Ačiū ir aš sakau už varškės su grietine "receptą". Ir kodėl man pačiam tokie paprasti dalykai nedaeina. :)
Andrius V.
Hora
Posts: 776
Joined: Sat Jan 05, 2013 9:11 pm
Location: Pajūris
Contact:

Re: Karvės

Post by Hora »

Pamėgink dar šiek tiek druskos užsiberti ant grietinės. Apsivalgymas. ;)
Mokaisi, mokaisi, ir vis vien durnas miršti.
Post Reply

Return to “Pieniniai galvijai”