Ožkos

Moderators: saulius, dage

inga30
Posts: 980
Joined: Fri Jan 21, 2011 7:25 pm
Location: Kaunas romainiai
Contact:

Re: Ožkos

Post by inga30 »

Jau nebezinau ka daryti su ta ozkyte, niekaip nenori gerti pieno nei is bliuduko nei is buteliuko. Buteliukas specialus, plius pernai girdziau kita ozkyte ir viskas gerai buvo. Nepadeda nei pirstas prie lupu nei burnoj, soske ikisi i burna bet neciulpia , tiesiog nieko nedaro ir tiek.
Gal prieda taip uztektinai ir nebenori nieko, vandens taipat neliecia. Jau truksta fantazijos ka daryti, visiem kazkaip gaunas ,o man nichera.
O kas nutiks negavus jai pieno, ar leisti atgal geriau pas ozka . Ozka nepasakyciau kad labai pasigestu, o ozkyte taipat jau priprato atskirai.
lugne
Posts: 1443
Joined: Fri Apr 10, 2009 1:54 pm
Location: Marcinkonys, Varėnos raj.
Contact:

Re: Ožkos

Post by lugne »

Mano veršiukai šiemet niekaip nenorėjo gerti pieno iš kibiriuko, nors irgi turiu specialų, su speniu. Matyt buvo dar ir stresas dėl atskyrimo ir neišmokiau kol buvo prie karvių. Nors vandenį iš vonelės jau gėrė senokai, bet pieno - nė už ką. Nepalikdavau vandens nakčiai, o ir dieną tik kartą pasiūlydavau vandens, o pieną palikdavau pusei dienos, nors jis ir atšaldavo. Taip praėjo savaitė, po truputį to pieno nugerdavo, bet ne visą. Tada aš parsivežiau telyčiukę, kuri jau mokėjo gerti iš kibiriuko ir labai noriai tai darė :) Iš pradžių mano bernai tik žiūrėjo, o po poros dienų jau stumdėsi kartu prie kibiriuko su pienu. Dabar tenka girdyti kiekvieną atskirai, kad nekiltų peštynių :)
Jurga Stoškutė
inga30
Posts: 980
Joined: Fri Jan 21, 2011 7:25 pm
Location: Kaunas romainiai
Contact:

Re: Ožkos

Post by inga30 »

Mano tai nei vandens nei pieno negeria, galima butu leist atgal pas ozka, bet tada pieno nelieka , tik jai ryte speji tai speji, o atpratines noreciau vel kartu suleist. Ir bijau kad jai zys iki 3 menesiu tai taip ir neatpras poto.
Ozkos irtaip laktacija trumpesne tai gausis kad tik del grozio ozkas laikysiu :)
Hora
Posts: 776
Joined: Sat Jan 05, 2013 9:11 pm
Location: Pajūris
Contact:

Re: Ožkos

Post by Hora »

jei iš tos ožkytės norėsi geros ožkos, tai maždaug iki 3 mėn ji turi gaut pieno. Maždaug litrą/parai. Tai jei ji atsisako gerti iš indelio, pasimelži savo dalį ir prileidi ją prie tešmens, ryte ir vakare , per piet visą gali pasiimt sau. Kitaip užskurs ir nieko gera.
bijau kad jai zys iki 3 menesiu tai taip ir neatpras poto.
atpras, kai prie tešmens nepateks maždaug mėnesį, pusantro . Va, Lugnei atiduodamus ožiukus spėjau pervest į bliūdelį, mėnesį negavo pažįst ir dabar pas ožką pieno nebeieško.Ieško pas žmogų.
Mokaisi, mokaisi, ir vis vien durnas miršti.
Hora
Posts: 776
Joined: Sat Jan 05, 2013 9:11 pm
Location: Pajūris
Contact:

Re: Ožkos

Post by Hora »

Mokaisi, mokaisi, ir vis vien durnas miršti.
inga30
Posts: 980
Joined: Fri Jan 21, 2011 7:25 pm
Location: Kaunas romainiai
Contact:

Re: Ožkos

Post by inga30 »

image.jpg
Attachments
image.jpg
inga30
Posts: 980
Joined: Fri Jan 21, 2011 7:25 pm
Location: Kaunas romainiai
Contact:

Re: Ožkos

Post by inga30 »

Kas cia galetu buti, radau pas ozkas ir pamaciau kad papilves gerai apkandziotos, ispurskiau visas neostomasanu, bet niekaip neradau kas cia do daigtas ir kaip atsirado idomu, nes po ikandimo net sasas pasidaro bet visa zala tik pilvas . Dabar dingo bet ar ilgam idomu, o neostomosane raso kad nenaudoti maistiniams gyvunams, tai nezinau ka su pienu daryti ?
Vaistinej sake ozkininkai sita visi perka ir nesuka galvos :)
lugne
Posts: 1443
Joined: Fri Apr 10, 2009 1:54 pm
Location: Marcinkonys, Varėnos raj.
Contact:

Re: Ožkos

Post by lugne »

Aš tai pieno kurį laiką nevartočiau
Jurga Stoškutė
inga30
Posts: 980
Joined: Fri Jan 21, 2011 7:25 pm
Location: Kaunas romainiai
Contact:

Re: Ožkos

Post by inga30 »

Taiva, koks idomu tas kuris laikas turetu buti ?
lugne
Posts: 1443
Joined: Fri Apr 10, 2009 1:54 pm
Location: Marcinkonys, Varėnos raj.
Contact:

Re: Ožkos

Post by lugne »

Pažiūrėk pagal kitokius visokius vaistus - manau bent 10-14 d. tai tikrai
Jurga Stoškutė
Post Reply

Return to “Ožkos”