Vištos

Moderators: saulius, dage

dage
Posts: 540
Joined: Fri May 20, 2011 3:07 pm
Location: Kaunas
Contact:

Re: Vištos

Post by dage »

Islandės irgi labai skraido, be to, lengvos, manau, irgi nakvotų medžiuose.
Dalia
dage
Posts: 540
Joined: Fri May 20, 2011 3:07 pm
Location: Kaunas
Contact:

Re: Vištos

Post by dage »

Mano islandė peri, tai gaidys išprotėjo-gieda visą dieną beveik be pertraukų. Ar čia dėl to kad jam nuobodu vienam, ar dar kas nors?
Dalia
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Vištos

Post by saulius »

Nežinau, pas mane daug gaidžių gieda per naktį... Ale tai šaunuolė, kad peri. Pas Sigitą irgi jau išperėjo kelis vištukus. O pas mus nei viena dar netūpė.
Saulius Jasionis
S1mas
Posts: 447
Joined: Thu Oct 28, 2010 11:21 pm
Contact:

Re: Vištos

Post by S1mas »

Vakar pramoninė višta išperėjo penkis. Iš 13. Dar du prasikalė, bet neišgyveno. Baigus perėt, iškart šalia tūpė kita višta, gal irgi kas gausis. Prieš mėnesį suvalgėme orlovo vištą -tupė perėt ir suėdė perimus kiaušinius.
Ajida
Posts: 81
Joined: Sun Jun 13, 2010 12:56 pm
Location: Vilkaviškis
Contact:

Re: Vištos

Post by Ajida »

Užvakar išsirito orloviukai. Iš 10 kiaušinių 9. Kolkas visi labai žvalūs. Gal taip ir bus.
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Vištos

Post by saulius »

Sveiki. Labai ieškau Orlovo, Pavlovo, Jurlovo ar Rusu barzdotųjų veislių viščiukų. Gal kas šįmet išsiperinot ir galėtumėt keletą parduoti? :roll:
Birželio 3 - 4 risis Pavlovo viščiukai. Kiaušinių buvo 100, tai man gali būt per daug (jeigu gerai risis), galėsiu kažkiek perleist.
Saulius Jasionis
smilga
Posts: 202
Joined: Mon Mar 15, 2010 12:11 am
Location: Kėdainiai
Contact:

Re: Vištos

Post by smilga »

Vakar išsirito Ukrainos ausytieji viščiukai. Dar yra šiek tiek atliekamų. Gal būtų norinčių veisti ar šiaip įsigyti šią retą veislę? Tel.: 867075293
Hora
Posts: 776
Joined: Sat Jan 05, 2013 9:11 pm
Location: Pajūris
Contact:

Re: Vištos

Post by Hora »

Mokaisi, mokaisi, ir vis vien durnas miršti.
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Vištos

Post by saulius »

Bent jau pas mane ir nebus :).
Saulius Jasionis
dage
Posts: 540
Joined: Fri May 20, 2011 3:07 pm
Location: Kaunas
Contact:

Re: Vištos

Post by dage »

Pas mane iš dviejų išperėtų islandų vikingų viščiukų, pasirodo, vienas gaidys, viena višta. Taigi dabar mano "miesto vištidėje" trys gyventojai-višta ir jos išperėta jaunuolių porelė. Gaidys paaugęs apvaisins abiejų vištų kiaušinius, jos išperės viščiukus. Kaip čia su tom genetinėm linijom, ar nieko, kad kraujas maišysis, ar negerai?
Dalia
Post Reply

Return to “Vištos”