Apie paukščius

Moderatoriai: dage, saulius

Apie paukščius

Standartinė Jurgis » Ant Kov 31, 2009 10:29 pm

Tiksliau apie pauksciu baidyma.Prikabinejau ant vysniu folgos juostu.Varnenus irstrazdus atbaide, :D bet vapsvos uzpuole.
O kodas cia - regejimui patikrinti?
Jurgis

Re: Nu va- apie paukscius

Standartinė Rita » Pen Bal 03, 2009 1:47 pm

o mes pauksciu nebaidom, kad vapsvu neatsirastu :roll: :D
Rita

Standartinė Vaidužė » Sek Bal 05, 2009 8:11 pm

tai reiskia, jei nubaidai paukscius, tada apkimba kas nors kitas? :) Tada gal tiesiog palieki 30% maisto tiems, kurie irgi ji megsta, ir nesuki sau galvos :)
Vaidužė

Standartinė Laimis Žmuida » Tre Gru 29, 2010 12:20 pm

manau išvis reikėtų palikti paukščius ramybėje, nes va kaip gali atsitikti, jei juos šersime:
http://www.grynas.lt/gamta/tyrimas-lesy ... d=40163341
Laimis Žmuida

Standartinė Urtica » Pen Bal 08, 2011 9:33 pm

Šiemat pas mus nėra varnėnų :!: Niekaip nesuprantame, kas nutiko? Tokio tcūdo nėra buvę? Nėra nei pas mus, nei pas kaimynus... visi inkilai tušti, kartais pasitaiko koks vienas netyčia priklysta pasižvalgyti... ir vėl dingsta . Anksteniais metais aplinkui būdavo pilni laidai varnėnų... dabar nieko panašaus... ar čia tik pas mus taip?
Urtica

Standartinė S1mas » Šeš Bal 09, 2011 6:05 am

Tai kad pilna ir Žemaitijoje ir Dzūkijoje. Ir žvirblių lesyklą po mano langu prie devynaukščio aplanko :)
S1mas

Standartinė Vėjai » Šeš Bal 09, 2011 9:14 am

Mano kiemas net juodas nuo varnėnų. Kokius dukart daugiau nei pernai. Gal ir suskrido iš Urticos kraštų pas mane :D . Galiu pasidalinti.
Vėjai

Standartinė Urtica » Šeš Bal 09, 2011 2:23 pm

Na matyt čia tik pas mane taip, ir šiandien visą ryta dairomės, ir šiukšles dar žiemą iš inkilų iškratėme, ir šiaip paukščius žiemą nuosekliai lesinome, kaip nėra taip nėra, vos ne raudoną kilimą patiesėme, nei šuns nei katės į lauką neleidžiame, kad tik kokio paukštuko nenubaidytu ... Ir ko jau jiems mes nepatinkame... Gal namo stogas ne tos spalvos :lol: bet anksčiau tai patikdavo :roll:

Na atskrenda koks vienas, patikrina inkilą ir ate... Anksčiau tai tie inkilai tiko ir gyvendavo.....
Urtica

Standartinė laisvas kaimietis » Sek Bal 10, 2011 1:55 pm

Gal per daug stengiatės? Paukščiui nereikia, kad juo kas rūpintųsi, kaip ir bet kokiam kitam gyviui. Pas mane miškas net skamba nuo paukščių, nors nieko jiems gero nedarau, tik nesikišu.
Žilvinas Žurauskas
laisvas kaimietis

Standartinė Bruknė » Pir Bal 11, 2011 3:26 pm

Pas mus irgi šįmet paukščių "užderėjo" (o gal anksčiau tiesiog nepastebėjom?). Kėkštai duodasi būriais,varnėnai tokie įmitę, blizga, sniegenas pirmąkart pamačiau, zylių visokiausių rūšių, antys prūde turškiasi, pas kaimyną gandrai parskrido :D
Bruknė

Kitas

Grįžti į Kiti paukščiai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias