Apie paukščius

Moderators: saulius, dage

Jurgis

Apie paukščius

Post by Jurgis »

Tiksliau apie pauksciu baidyma.Prikabinejau ant vysniu folgos juostu.Varnenus irstrazdus atbaide, :D bet vapsvos uzpuole.
O kodas cia - regejimui patikrinti?
Rita

Re: Nu va- apie paukscius

Post by Rita »

o mes pauksciu nebaidom, kad vapsvu neatsirastu :roll: :D
Vaidužė

Re: Nu va- apie paukscius

Post by Vaidužė »

tai reiskia, jei nubaidai paukscius, tada apkimba kas nors kitas? :) Tada gal tiesiog palieki 30% maisto tiems, kurie irgi ji megsta, ir nesuki sau galvos :)
Laimis Žmuida
Posts: 1173
Joined: Wed Dec 17, 2008 1:00 pm

Re: Nu va- apie paukscius

Post by Laimis Žmuida »

manau išvis reikėtų palikti paukščius ramybėje, nes va kaip gali atsitikti, jei juos šersime:
http://www.grynas.lt/gamta/tyrimas-lesy ... d=40163341
Urtica
Posts: 57
Joined: Mon Jan 03, 2011 11:12 am
Location: Vilnius
Contact:

Re: Nu va- apie paukscius

Post by Urtica »

Šiemat pas mus nėra varnėnų :!: Niekaip nesuprantame, kas nutiko? Tokio tcūdo nėra buvę? Nėra nei pas mus, nei pas kaimynus... visi inkilai tušti, kartais pasitaiko koks vienas netyčia priklysta pasižvalgyti... ir vėl dingsta . Anksteniais metais aplinkui būdavo pilni laidai varnėnų... dabar nieko panašaus... ar čia tik pas mus taip?
S1mas
Posts: 447
Joined: Thu Oct 28, 2010 11:21 pm
Contact:

Re: Nu va- apie paukscius

Post by S1mas »

Tai kad pilna ir Žemaitijoje ir Dzūkijoje. Ir žvirblių lesyklą po mano langu prie devynaukščio aplanko :)
Vėjai
Posts: 536
Joined: Wed Jun 23, 2010 7:10 pm
Contact:

Re: Nu va- apie paukscius

Post by Vėjai »

Mano kiemas net juodas nuo varnėnų. Kokius dukart daugiau nei pernai. Gal ir suskrido iš Urticos kraštų pas mane :D . Galiu pasidalinti.
Urtica
Posts: 57
Joined: Mon Jan 03, 2011 11:12 am
Location: Vilnius
Contact:

Re: Nu va- apie paukscius

Post by Urtica »

Na matyt čia tik pas mane taip, ir šiandien visą ryta dairomės, ir šiukšles dar žiemą iš inkilų iškratėme, ir šiaip paukščius žiemą nuosekliai lesinome, kaip nėra taip nėra, vos ne raudoną kilimą patiesėme, nei šuns nei katės į lauką neleidžiame, kad tik kokio paukštuko nenubaidytu ... Ir ko jau jiems mes nepatinkame... Gal namo stogas ne tos spalvos :lol: bet anksčiau tai patikdavo :roll:

Na atskrenda koks vienas, patikrina inkilą ir ate... Anksčiau tai tie inkilai tiko ir gyvendavo.....
laisvas kaimietis
Posts: 1083
Joined: Sat Aug 28, 2010 11:02 am
Location: Virbalų k., Ukmergės raj.
Contact:

Re: Nu va- apie paukscius

Post by laisvas kaimietis »

Gal per daug stengiatės? Paukščiui nereikia, kad juo kas rūpintųsi, kaip ir bet kokiam kitam gyviui. Pas mane miškas net skamba nuo paukščių, nors nieko jiems gero nedarau, tik nesikišu.
Žilvinas Žurauskas
Bruknė

Re: Nu va- apie paukscius

Post by Bruknė »

Pas mus irgi šįmet paukščių "užderėjo" (o gal anksčiau tiesiog nepastebėjom?). Kėkštai duodasi būriais,varnėnai tokie įmitę, blizga, sniegenas pirmąkart pamačiau, zylių visokiausių rūšių, antys prūde turškiasi, pas kaimyną gandrai parskrido :D
Post Reply

Return to “Kiti paukščiai”