Patarškos

Moderators: saulius, dage

Lowrell
Posts: 304
Joined: Fri Jun 08, 2012 12:33 pm
Location: Paežeriai, Radviliškio r.
Contact:

Re: Patarškos

Post by Lowrell »

Savo patarškiukam duodu kviečių su žolėmis ( garšvos, dilgėlės, pienės, dobilai) sumaltomis blenderiu, matos, kad jiem patinka, ir kvepia toks mišinys neblogai. Ką dar galimą jiems duoti tokiu metu iš gamtos ar užtenka tokio maisto kol išeis į laisvę? Kol kas neleidžų į lauką dar maži apie pusantro mėnesio baisu tokius išleist vienus. Patarškinyką įrengiau antram aukšte ir užkamšiau viską. Nei plyšio nepalikau, nes kai mačiau per kokia skylutę įlindo audinė ir išpjovė vištas tai nebenoriu rizikuoti.
Andrius V.
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Patarškos

Post by saulius »

Aš dar duodu varškės, žuvies, mėsos kepenų. Nu bet nenusisekė man su jais, pirmą perėjimą iš 8 kiaušų išsirito trys, antrą iš dvidešimt aštuonių irgi trys... O taip norėjau dar šiemet prisiaugint...
Saulius Jasionis
Hora
Posts: 776
Joined: Sat Jan 05, 2013 9:11 pm
Location: Pajūris
Contact:

Re: Patarškos

Post by Hora »

inkubatoriuj perinai? Jiems šiek tiek sausesnio oro reikia, dykumų paukštis gi. Ar neversti buvo?
Mokaisi, mokaisi, ir vis vien durnas miršti.
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Patarškos

Post by saulius »

Daug buvo ir neverstų, bet ir versti prastai ritosi. O dėl sausesnės aplinkos nežinojau...
Saulius Jasionis
Lowrell
Posts: 304
Joined: Fri Jun 08, 2012 12:33 pm
Location: Paežeriai, Radviliškio r.
Contact:

Re: Patarškos

Post by Lowrell »

Tiesa dar rinkdamas tas žoles jiems raunu jas iš mulčiuoto daržiuko šalia namų, tuo pačiu ir kokias morkas apravi, jei taip kasdien ir nuravėsiu patarškiukam maistą ruošdamas :)
Andrius V.
Hora
Posts: 776
Joined: Sat Jan 05, 2013 9:11 pm
Location: Pajūris
Contact:

Re: Patarškos

Post by Hora »

Ups, :oops: nepasitikrinau, žinau kad joms su drėgme kitaip, nei vištukams, bet senai rašiau- atvirkščiai pradžioj drėgmės net daugiau reikia- čia iš mano enciklopedijos PATARŠKOMS: 1-6d-37,6; 7-11d-37,5; drėgmė~60 proc, 12-17d-37,5 drėgmė 50proc.; 18-25d- 37,4-37,5 drėgmė 50-60 proc,ritantis drėgmė padidinama iki 75-95 proc
Mokaisi, mokaisi, ir vis vien durnas miršti.
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Patarškos

Post by saulius »

Pas mane procentų nerodo, taikiau tą patį režimą kaip vištoms.
Saulius Jasionis
Lowrell
Posts: 304
Joined: Fri Jun 08, 2012 12:33 pm
Location: Paežeriai, Radviliškio r.
Contact:

Re: Patarškos

Post by Lowrell »

O kaip jūs varškę duodate? Vieną ar su kuo sumaišote? Iš parduotuvės ar kaimišką? Nes maniškiai nelesa. Įdėjau vakar vakare, ateinu šiandien ryte - varškė neliesta, patarškiukai kad kapstosi pakratuose, ieško ko palest išalkę.
Andrius V.
Hora
Posts: 776
Joined: Sat Jan 05, 2013 9:11 pm
Location: Pajūris
Contact:

Re: Patarškos

Post by Hora »

nes neįprato, todėl nelesa. sumaišyk su susmulkinta žole ir kviečiais pradžiai. Mano varškė kaimiška, šiuo metu- ožkų pieno. Gerai gyvenam, a?
Mokaisi, mokaisi, ir vis vien durnas miršti.
Lowrell
Posts: 304
Joined: Fri Jun 08, 2012 12:33 pm
Location: Paežeriai, Radviliškio r.
Contact:

Re: Patarškos

Post by Lowrell »

Nu va jau lesa, ačiū. Mes ne taip gerai pas mus iš parduotuvės..
Andrius V.
Post Reply

Return to “Kiti paukščiai”