Kultūrinės gėlės

Moderators: Mama Smilga, saulius, dage

Laimis Žmuida
Posts: 1173
Joined: Wed Dec 17, 2008 1:00 pm

Re: Seklu-sodinuku mainai ir seklu pamoka Vilniuje

Post by Laimis Žmuida »

Geriausia yra išvis nepirkti, tada nebus problemų. :) Bet kaip suprantu su tokiu atsakymu neišsisuksiu. :) Na, tai tada galiu tik pasiūlyti mokytis pačiai ir po kruopelytę susirinkti informaciją, nes aš pats surašinėti tokį tavo norimą sąrašą, tai tingiu. :) Tau reikia, tai tu ir vark. :) Rekomenduočiau knygelę "Žaliasis Lieuvos rūbas". Puiki knygelė pradedančiąjam. Ten yra suskirstyti augalai į vietinius ir atneštinius. Vietiniai pasisėja patys ir plinta, atvežtiniai pasisėja tik kai kurie ir tik kai kurie plinta. Tai pradžiai tikrai puiki knygelė. Atvešiu į sėklų susitikimą, jei neužmiršiu.

http://www.lutute.lt/index.php?route=pr ... uct_id=103
Vėjai
Posts: 536
Joined: Wed Jun 23, 2010 7:10 pm
Contact:

Re: Seklu-sodinuku mainai ir seklu pamoka Vilniuje

Post by Vėjai »

Ta knyga tikrai geras pradžiamokslis.
modestulis
Posts: 753
Joined: Wed Apr 09, 2014 7:49 pm
Location: Širvintos
Contact:

Re: Kultūrinės gėlės

Post by modestulis »

Ar galina persodinti isdygusius narcizus? Jie kuokstais auga tai gal iskirstyti reiks? Ir kokiais atstumais sodint?
Hora
Posts: 776
Joined: Sat Jan 05, 2013 9:11 pm
Location: Pajūris
Contact:

Re: Kultūrinės gėlės

Post by Hora »

jie ruošiasi žydėjimui- bet koks draskymas , mano nuomone, netinkamas. Kai nužydi, baigia vegetaciją- draskyk kiek nori- kaip česnaką- ir išskaidyk svogūnėlius
Mokaisi, mokaisi, ir vis vien durnas miršti.
modestulis
Posts: 753
Joined: Wed Apr 09, 2014 7:49 pm
Location: Širvintos
Contact:

Re: Kultūrinės gėlės

Post by modestulis »

Ar butina iskasineti tulpiu svogunelius? Nors kaime prie namu jau daug metu auga neiskasinejamos ir gerai. Nu bet pas mane naujoviskos veisles.
Eimutė
Posts: 682
Joined: Thu Sep 23, 2010 1:08 pm
Location: Širvintos
Contact:

Re: Kultūrinės gėlės

Post by Eimutė »

Kasmet nebūtina, bet neiškasinėjamos ilgainiui sutankėja krūmas.Dėl sutankėjimo gali nežydėt
Širvintos
modestulis
Posts: 753
Joined: Wed Apr 09, 2014 7:49 pm
Location: Širvintos
Contact:

Re: Kultūrinės gėlės

Post by modestulis »

Noretusi nekaseliot, bet ka padarysi. Tada gal kas antrus metus reiktu. O hiacintus irgi reikia iskasinet?
Eimutė
Posts: 682
Joined: Thu Sep 23, 2010 1:08 pm
Location: Širvintos
Contact:

Re: Kultūrinės gėlės

Post by Eimutė »

Su visomis svogūninėmis ir kitomis, kurių krūmas sutankėja yra tas pat. Mes hiacintų nepersodinam. Dar vis žydi.
Širvintos
JurgitaZ
Posts: 34
Joined: Sun Mar 20, 2011 7:06 pm
Contact:

Re: Kultūrinės gėlės

Post by JurgitaZ »

Labai daug kas skundžiasi, kad šiuolaikinės tulpių veislės neišgyvena antriems metams. Ir tikrai, pas mane žiauriai pralaidi žemė, vanduo neužsilaiko visiškai, juolab ir lietaus šiemet buvo didelis trūkumas, o kasant tulpes, jų gumbai buvo šiek tiek pradedantys pūti. Įtariu, jei būčiau neiškasus, po šių lietų jos būtų nemažai papuvę.
Post Reply

Return to “Dekoratyviniai augalai”