Apklausa

Kam netelpa į specializuotus forumus

Moderators: saulius, dage

virgutė
Posts: 55
Joined: Wed Aug 22, 2012 12:48 pm
Contact:

Re: Apklausa

Post by virgutė »

Laukinių laikyti nenorėčiau. Susidraugauti- gal.
Jei turėčiau kūdrą ir sąlygas paukščius laikyti ne aptvare- norėčiau ančių su jaunikliais.Labai man gražu. Dar norėčiau ,,patarškų",kad ,,priešus" atbaidytų.
Arklį kažkada laikėm- na, nepažįstu ir bijau to gyvūno.Vyras norėtų margo arklio- žirgo. Na, gal ir gražu.
Avis taip pat laikėm. Taip pat nepavyko susidraugauti,- bailios buvo ir kvailos. Dabar jau pasvajoju apie avis. Gal po tiek metų aš jau protingesnė... :D
O kambary norėčiau mažo mažo gauruoto šuniuko, o dukra ,,pamišusi" dėl vėžlio.
Virginija Jonuškienė
lugne
Posts: 1443
Joined: Fri Apr 10, 2009 1:54 pm
Location: Marcinkonys, Varėnos raj.
Contact:

Re: Apklausa

Post by lugne »

Virgute, kur gyvenat ir kiek metų jau ūkininkaujat, nes matyt rimčiausi ūkininkai kartu su Hora esat šitam forume
Jurga Stoškutė
virgutė
Posts: 55
Joined: Wed Aug 22, 2012 12:48 pm
Contact:

Re: Apklausa

Post by virgutė »

Atsakau:
Gyvenu Lazdijų rajone. Visą laiką kaime. Be gyvūnų ir žemės neįsivaizduoju savo gyvenimo. Be gamtos neįsivaizduoju.Ūkininkauju ( jei taip galima būtų pavadinti) apie 20 metų. Deja, vis dar esu ,,žalia", daug ko nesuprantu ir nemoku. Patirties po truputį daugelyje sričių yra, tad jei tik kuo galėsiu padėti- būtinai ir padėsiu ;)
Virginija Jonuškienė
lugne
Posts: 1443
Joined: Fri Apr 10, 2009 1:54 pm
Location: Marcinkonys, Varėnos raj.
Contact:

Re: Apklausa

Post by lugne »

Nu va, atsirado ir šitam kampe GŽ'istų, smagu :D
Jurga Stoškutė
virgutė
Posts: 55
Joined: Wed Aug 22, 2012 12:48 pm
Contact:

Re: Apklausa

Post by virgutė »

Su daržu GŽ-iste bandau tapti ketvirti metai. Ir gal net neblogai, nes beveik viskas užauga. O va su gyvūnais, deja...
Svajoju ( čia beveik į diskusijos temą) apie gyvūnus laisvėje. Avys, veršeliai, kiaulės ir, žinoma, paukščiai... Ale, gal ateity ir pavyks įgyvendinti svajonę.
Virginija Jonuškienė
inga30
Posts: 980
Joined: Fri Jan 21, 2011 7:25 pm
Location: Kaunas romainiai
Contact:

Re: Apklausa

Post by inga30 »

O kam svajot , paimi ir paleidi , vistiek neina toli nuo namų, tik kažkaip su kaimynų ir savo daržais reik problema isprest ir viskas.
lugne
Posts: 1443
Joined: Fri Apr 10, 2009 1:54 pm
Location: Marcinkonys, Varėnos raj.
Contact:

Re: Apklausa

Post by lugne »

tik kažkaip su kaimynų ir savo daržais reik problema isprest ir viskas
Tai va kad tas "kažkaip"...
Jurga Stoškutė
inga30
Posts: 980
Joined: Fri Jan 21, 2011 7:25 pm
Location: Kaunas romainiai
Contact:

Re: Apklausa

Post by inga30 »

Aš dabar bandysiu tvert el. piemeniu gabala pievos su daržu (vistiek nieko neužaugo) ir paleisiu visus, o šiaip kralikai palaidi gyveno mėnesį, bet kai kaimyno kopūstus ir gėles darželiouse sutvarkė teko vargšus atgal į būdas, ale palaidi kažkaip mieliau ir gražiau atrodėir kaip žavėjosi ir stebėjosi visi , kol zbitkų nepridirbo.
MaryteN
Posts: 307
Joined: Sat Dec 25, 2010 3:54 pm
Contact:

Re: Apklausa

Post by MaryteN »

Aš irgi už laisvę. Draugauju su laukiniais paukščiais. Pas mane inkilų virš penkiasdešimt. Dar vis neatsistebiu, kad varnėnai kiekvieną pavasarį prideda man kiaušinukų ant tako, į gėlių darželį. Tai ir užtenka man tiek kiaušinių. Jų skonį atsimenu ilgam. Tenka bendrauti su geltonsnapiais jaunikliais. Kažkaip jie atsiranda ant mano terasos. Bijo skraidyti. Tenka juos drąsinti.
Svajoju, kad bet kuris laukinis žvėrelis mielai su manim bendrautų, pažaistų, o gal ir kokį naudingą darbelį atliktų.
Noriu išsiaiškinti, kaip pagaminti voverėm inkilus, kad jos į juos prineštų riešutų.
Hora
Posts: 776
Joined: Sat Jan 05, 2013 9:11 pm
Location: Pajūris
Contact:

Re: Apklausa

Post by Hora »

jei pas tave apsigyvens voverė, tavo 50 inkilų gali likti tušti- voverės nespjauna nei į kiaušinius , nei į paukščių jauniklius.
Mokaisi, mokaisi, ir vis vien durnas miršti.
Post Reply

Return to “Bendros gyvulininkystės temos”