Apklausa

Kam netelpa į specializuotus forumus

Moderators: saulius, dage

saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Apklausa

Post by saulius »

Įsivaizduokit, kad jūsų niekas neriboja. Nei plotas, nei lėšos, nei niekas kitas. Kokius naminius gyvūnus laikytumėt? Gal kažką dėl naudos, o kažkas gal jums taip patinka, kad norėtumėt laikyt tiesiog bendravimui, malonumui. Čia galima apie viską: nuo kambarinių iki stambiųjų "ganyklinių". Nebūtinai tradiciniai naminiai- tiesiog pasvajokim :).
Saulius Jasionis
Mama Smilga
Posts: 1831
Joined: Wed Apr 06, 2011 12:48 am
Contact:

Re: Apklausa

Post by Mama Smilga »

Noriu arklio. Dieve, kaip noriu arklio. Žemaituko maždaug. Ramaus, jau prajodyto - sau jojimui jau dabar. Ir naujagimio kumeliuko - kad augintume su vaikais. Norėčiau susidraugauti su elnių arba stirnų jaunikliais. Kad jie eitų prie manęs, atpažintų. Kad lapė leistų žaisti su savo vaikais. Ir kišeninio chameleono arba iguanos.
Mama Smilga
Posts: 1831
Joined: Wed Apr 06, 2011 12:48 am
Contact:

Re: Apklausa

Post by Mama Smilga »

O mano krikšto mamos šeimoj gyvena protingas varnas. Saugo šeimą nuo svetimų įsibrovėlių. Jį rado mažiuką, užaugino. Tai anūkė atsisėda aukštai šiendaržyje, pakviečia: "Kuročka mano, ateik pas mane" - varnas atskrenda, nutupia ir snapu šukuoja auksinius jos plaukus. Jis laiko mergaitę savo būrio nare.
lugne
Posts: 1443
Joined: Fri Apr 10, 2009 1:54 pm
Location: Marcinkonys, Varėnos raj.
Contact:

Re: Apklausa

Post by lugne »

Aš be visų tradicinių naminių (paršiukų, avyčių, ožkyčių, ir paukščių) dar norėčiau alpakų ir asiliukės. Tiesiog dėl pažinimo.
O iš tradicinių labiausiai nepasiekiama svajonė kol kas, atrodo kumelaitė. Kažkaip visai nemoku apseiti su arkliais...
Jurga Stoškutė
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Apklausa

Post by saulius »

Aš norėčiau tokių paukščių, kuriuos galima būtų augint be grūdų ir mūsų sąlygos jiems būtų tinkamos visus metus. Kiaušiniams.
Dar norėčiau pieninių gyvulių su pačiu geriausiu pienu. Šiaurinių elnių pvz. ir dar kokių dykaragių ;).
Saulius Jasionis
Mama Smilga
Posts: 1831
Joined: Wed Apr 06, 2011 12:48 am
Contact:

Re: Apklausa

Post by Mama Smilga »

Tai čia maistui. O bendravimo malonumui?
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Apklausa

Post by saulius »

Čia viskam kartu. Dar malonumui būtų triušiai, sportiniai gaidžiai. Dar norėčiau turėt naminę ūdrą... ;)
Saulius Jasionis
laisvas kaimietis
Posts: 1083
Joined: Sat Aug 28, 2010 11:02 am
Location: Virbalų k., Ukmergės raj.
Contact:

Re: Apklausa

Post by laisvas kaimietis »

Aš jau senokai apie žemaituką galvoju, tai tikriausiai tik jo man ir trūksta. Iš paukščių neseniai kalakutai prisidėjo, tai lyg ir "komplektas". Hailendai, ožkos nesikeičia, tai ir viskas - trūksta tik arklio :)
Žilvinas Žurauskas
dage
Posts: 540
Joined: Fri May 20, 2011 3:07 pm
Location: Kaunas
Contact:

Re: Apklausa

Post by dage »

Aš apie šviežius kiaušinukus svajoju:) Tai yra, apie "laukines" vištas:)
O mano mažoji (na, tokia ir mažoji-19 metų:) kliedi dėl arklio.
Dalia
inga30
Posts: 980
Joined: Fri Jan 21, 2011 7:25 pm
Location: Kaunas romainiai
Contact:

Re: Apklausa

Post by inga30 »

Gražiausi yra laukiniai gyvūnai savo aplinkoj ir geriau iškočiau kelio kaip su jais susidraugauti , manau gilia žiema pavyktų.
Post Reply

Return to “Bendros gyvulininkystės temos”