Susitikimas, paukščių paroda, mainai 2014

Moderators: Mama Smilga, saulius, dage

Eimutė
Posts: 682
Joined: Thu Sep 23, 2010 1:08 pm
Location: Širvintos
Contact:

Re: Sėklų ir sodinukų mainai

Post by Eimutė »

Reikėtų susitarti, kad pirmiausiai skiriame laiko informacijos sklaidai, pristatymams, paskaitėlei. Čia reikia maždaug žinoti, kiek būtų drąsių ką nors pakalbėt. O tada mainai, dalybos, Štarolio prekyba. Kažkaip, kad Štarolis visko neužgožtų.
Širvintos
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Sėklų ir sodinukų mainai

Post by saulius »

Mano manymu Štarolis pridėtų asortimento. Juk daug žmonių atvažiuoja iš toliau ir ne visada randa ko norėjo, o čia nors ir pirkt, bet nebrangiai ir daug visko jis turi.
Saulius Jasionis
Mama Smilga
Posts: 1831
Joined: Wed Apr 06, 2011 12:48 am
Contact:

Re: Sėklų ir sodinukų mainai

Post by Mama Smilga »

Turėsiu galimybę įsigyti rusiškų sėklų. Iš laisvos prekybos, ne iš kolekcininkų, bet yra dar gerų augalų veislių. Kas turit kokių pageidavimų, parašykit į a/ž. Nevešiu didelės "kontrabandos", bet galiu po pokutį- po du, atneščiau į mainus.
MaryteN
Posts: 307
Joined: Sat Dec 25, 2010 3:54 pm
Contact:

Re: Sėklų ir sodinukų mainai

Post by MaryteN »

S. Štarolis sutiko dalyvauti renginyje, parduoti sėklų, papasakoti savo patirtį, atsakyti į klausimus. Klausimus, dominančias temas galite rašyti iš anksto čia arba asmenine žinute man. Perduosiu telefonu arba raštu, nes su kompiuteriu neužsiima.
Dar turi daug labai gražių jurginų gumbų, neįtikėtinų spalvų kardelių svogūnėlių, kukurūzų, pupelių , žirnių, ridikėlių, krapų, moliūgų, nasturtų... sėklų.
Detaliau parašysiu vėliau. Užsisakiau visą komplektą. Kai gausiu, išvardinsiu, ko dar turi. Kai ką jau pabaigė, kai ką pabaigs iki renginio. Kai ko dar planuoja turėti.
Mama Smilga
Posts: 1831
Joined: Wed Apr 06, 2011 12:48 am
Contact:

Re: Sėklų ir sodinukų mainai

Post by Mama Smilga »

Širdingai dėkui, Maryte.

Dar turim laiko susiderint: kokių kalbų iš gerb.Štarolio norėtumėm: veislių pristatymo ir atsakymo į klausimus? Paskaitos gal nereikia, jau bus per daug? Kas ką manot?

O dabar galim skelbti numatomą programą, nes jau buvo nerimaujančių. Liko viena - kada patogiau: 10 ar 11 valandą? Kas kaip norit?
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Sėklų ir sodinukų mainai

Post by saulius »

Geriau 11, nes daug kas iš toliau važiuoja. Iš Štarolio būtų gerai įdomesnių - vertingesnių veislių pristatymas ir atsakymai į klausimus apie sėklų auginimą (čia turbūt daug kam aktuali tema).
Saulius Jasionis
zoot
Posts: 684
Joined: Sun Feb 13, 2011 8:01 pm
Location: Kauno raj Karmėlava
Contact:

Re: Sėklų ir sodinukų mainai

Post by zoot »

O nevertėtų mums pasikviesti tą profesorių iš Dotnuvos,net galėčiau jį atvežti ir nuvežti. domintų jo sėklų bankas. :?:
Valdas
Mama Smilga
Posts: 1831
Joined: Wed Apr 06, 2011 12:48 am
Contact:

Re: Sėklų ir sodinukų mainai

Post by Mama Smilga »

Aš taip pat už 11 valandą.

Sauliaus apibrėžimas turbūt tinkamas, kad, Maryte, jau Štaroliui perduotumėt mūsų lūkesčius. Na, nebent kas turi kokių papildymų?

Gal galėtumėt plačiau, kas tas profesorius? Labai naudinga ir puiku, bet ar nebus perkrauta? Ar išsiteksim laike? Tarkim, aš būčiau iki vakaro, bet pastebėjau, kad daugelis išskuba anksčiau. Kas ką manot?
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Sėklų ir sodinukų mainai

Post by saulius »

Valdai, labai vertėtų. Svirskį turi galvoj? Skambink ir kuo greičiau, gal galėtų mums papasakot apie genofondą.
Saulius Jasionis
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Sėklų ir sodinukų mainai

Post by saulius »

O paukščių parodą aš esu linkęs atšaukt, nebent bus labai norinčių parodyt savo turtą. Priežastis: dabar siautėja kelios pavojingos paukščių infekcijos, o į vieną vietą suvežti paukščiai - labai palanki terpė užsikrėst vieniems nuo kitų. Mes paukščių neskiepijam ir stengiamės nenaudot antibiotikų, tai geriau nerizikuot. Tokia mano nuomonė.
Vietoj to norėčiau keliolikos minučių trumpai pristatyti du naujus projektus: "Šiaurės paukščių" ir "Gyvo kaimo".
Saulius Jasionis
Post Reply

Return to “Sėklininkystė”