Rudeniniai sodinukų mainai Kaune 2011

Moderators: Mama Smilga, saulius, dage

saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Sėklų ir sodinukų mainai

Post by saulius »

Myrrhis odorata lyg kvapioji garduoklė, jei aš ko nepainioju.
Saulius Jasionis
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Sėklų ir sodinukų mainai

Post by saulius »

Elektrėnų Vilma sakė, kad garduoklės lapai- geriausias vaistas pijokams nuo pagirių.
Saulius Jasionis
Jonasgrg
Posts: 23
Joined: Wed Apr 06, 2011 1:59 pm
Location: Meškinė
Contact:

Re: Sėklų ir sodinukų mainai

Post by Jonasgrg »

:) o ka daryt jaunuoliui is miesto, kuris tik birzeli atkeliavo i sodyba, ir neturi ka pasiulyti kitiems? Yra daug senu obelu, viena tikrai senesne kaip 100 metu, obuoliai tikrai skanus raudoni, bet manau, kad obels i mainus neiseis atvezeti. O visgi noretusi seklu siokiu tokiu gauti kitam sezonui :)
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Sėklų ir sodinukų mainai

Post by saulius »

Jonai, atvažiuok, ir jei bus ko reikia- tikrai gausi. Ne visi pas mus tokie blogi kaip aš :lol:.
Saulius Jasionis
Lincike
Posts: 9
Joined: Fri Feb 04, 2011 4:44 pm
Contact:

Re: Sėklų ir sodinukų mainai

Post by Lincike »

Sveiki,
Ir as noriu i seklu mainus... Tik nezinau ka galeciau pasiulyti... kaip ir nieko stebuklingo neturiu... turiu keleto veisliu siltnaminiu pomidoru seklu, laiskiniu svogunu, topinambu...
valdas
Posts: 14
Joined: Wed Oct 06, 2010 6:42 pm
Location: Birštonas
Contact:

Re: Sėklų ir sodinukų mainai

Post by valdas »

Turiu dvimečių svarainių daigų, pats pjaustydamas rinkau iš stambiausių vaisių. Dalį pasisodinau, kiti atliko jei kam reikia. Dar yra sibirinės pušies, liaudyje vadinamos kedru, vienmečiai daigai. Tik jie kolkas mažučiai apie 5 cm. Nebent kas labai norėtų jau dabar turėti SAVO, butų galima bandyt iškast kokia 10. Šį rudenį sėsiu korėjinę pušį. Visos sėklos iš Girionių parko prie Kauno.
lugne
Posts: 1443
Joined: Fri Apr 10, 2009 1:54 pm
Location: Marcinkonys, Varėnos raj.
Contact:

Re: Sėklų ir sodinukų mainai

Post by lugne »

Gal kas turit tų Vaidužės česnakų ir galėtumėt kelias skilteles į mainus atvežt?
Jurga Stoškutė
Vėjai
Posts: 536
Joined: Wed Jun 23, 2010 7:10 pm
Contact:

Re: Sėklų ir sodinukų mainai

Post by Vėjai »

Vežkit visi kas ką turit ir bus gerai. O kad čia visi alpsta dėl "antikvarinių" dalykų tai jau turi būti ir arkliui aišku.
Aš tai labiausiai noriu gerų senoviškų tikro kvapo serbentų.
O data ir vieta jau tikrai aiški, ar dar organizatoriai patikslins?
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Sėklų ir sodinukų mainai

Post by saulius »

Serbentų aš tau duosiu laukinių, pačio tikriausio kvapo.
Saulius Jasionis
Ecka
Posts: 116
Joined: Wed Mar 16, 2011 12:00 am
Contact:

Re: Sėklų ir sodinukų mainai

Post by Ecka »

Dėl serbentų... senoje sodyboje yra likęs vienas juodas serbentas, gal koks 20-30 metų. Nes tiek metų ten niekas nieko nedarė. Šiemet valgiau kelias uogas, bet nespėjau įvertinti. Jei kam reikės galėsiu prilaužti šakelių pavasarį , be to šiemet buvo išgenėtas, tai gal ir uogos pasimatys. Krūmas Garliavoje kaune. Be to Kauno rajone tik 30 km už Kauno yra raudonų serbentų, kurie pas mus šeimoje "dauginasi " koks 30 metų.Ten pat tokio "amžiaus" raudonos ir oranžinės (labai kvapnios) avietės.

Turiu pasiūlymą , kas gali atsivežti paragauti kokių įdomesnių augalų, jei net sėklų neturi. Aš galiu paimti pirmą kartą augintą aliejinį moliūgą. Iš vienos sėklos išaugo 18 tamsiai žalių galvų. Dar neperpjoviau, net pati nežinau, kiek valgomas minštimas ar tik iš sėklų nauda. Norėčiau paragauti putelį, nes šiandien nusipirkau sėklų. Norisi palyginti pirktinį su laukiniu.
Ar galimas koks produkcijos panaudojimas -pvz. vegetariškas patiekalas ar bent receptas....Bus įdomiau.

Turiu pririnkus dideliais vaisiais gudobelės sėklų, man patiko kad daug mėsos. Tokių didelių vaisių nemačiau, verta auginti, jei yra daug vietos. Galėsim be to išsivirti arbatos.

Labai laukiama informacija, kada ir kur sėklų mainai. Norisi paplanuoti laiką.
Post Reply

Return to “Sėklininkystė”