Gamtinių žemdirbių susitikimas - paroda vasario 16 d.

Moderators: Mama Smilga, saulius, dage

VIP ūkis
Posts: 63
Joined: Sun Mar 16, 2014 5:30 pm
Contact:

Re: Gamtinių žemdirbių susitikimas - paroda vasario 16 d.

Post by VIP ūkis »

Dėkui organizavusiems :)
Šiais metais buvo taip smagu, kad net nespėjau laiku kitų stalų apžiūrėti, tik pasakojau, dalinau, vaišinau :), dar kai ką ir pardaviau :). Gerai, kad kartu pasiėmiau ir mamą, tai ji apėjo kitus stalus ir šio to paėmė :). O kitų sėklų gavau niekur neidama, nes žmonės patys prieidavo ir pasiūlydavo mainytis. Taigi turime naujų daugiagalvių svogūnėlių 3 veislių, lietuviškų arbūzų iš Vievio, keletą naujų moliūgų veislių, kukurūzų, burnočių, dygminų, pupų, pupelių ir lauko pomidorų.
O dėl organizavimo kitais metais, būtų keletas tokių pastebėjimų:
1. formato nekeisti, bet paskelbti, kad bus ir mugė, nes daugelis, gal ir pinigų neturėjo, nes atėjo tik į mainus, o išlaidų tikrai nemažai gavosi (bent jau man :));
2.pranešimus gal reikia skaityti renginio pabaigoje, nes po pranešimų beveik visi žmonės išsiskirstė arba pranešimus dalinti į dvi dalis. Apžiūra, paskaita, apžiūra, paskaita. O gal šiek tiek ir pristatyti pagrindinius dalyvius :)
3. man stalas buvo per mažas :), tai kas gulėjo ant grindų, pradėjus judėti miniai nebesimatė :)
4. gal reikia nedaryti sėdimų vietų :), nes kai kas susėdo ir sėdėjo, niekuo nesidomėdami :)
5. buvo sunku suderinti vaišinimą, dalinimą ir pardavimą, nes čia jau turbūt taip būna, kad jei prie stalo nieko nėra, tai nieko nėra, o jei prieina, tai visiems iš kart visko reikia :). Čia jau kalba nepatirtis :), nes kelios dienos prieš mugę, net neplanavau nieko pardavinėti :)
Ingrida Verbylienė
Riešė/Jauniūnai
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Gamtinių žemdirbių susitikimas - paroda vasario 16 d.

Post by saulius »

Esminį dalyką apie visą mūsų judėjimą ir renginius pasakė prof. A.Svirskis "anekdotu" savo pranešimo pabaigoje. Tame "anekdote" yra visi atsakymai kaip reikia daryt ir ką daryt, kad būtų geras rezultatas.
Saulius Jasionis
Mama Smilga
Posts: 1831
Joined: Wed Apr 06, 2011 12:48 am
Contact:

Re: Gamtinių žemdirbių susitikimas - paroda vasario 16 d.

Post by Mama Smilga »

Perpasakok maždaug - viskas man galvoj susimalė...
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Gamtinių žemdirbių susitikimas - paroda vasario 16 d.

Post by saulius »

Gerai, vėliau. O dabar man kilo kitas klausimas: ar iš viso kas nors išgirdo ir prisimena?
Saulius Jasionis
VIP ūkis
Posts: 63
Joined: Sun Mar 16, 2014 5:30 pm
Contact:

Re: Gamtinių žemdirbių susitikimas - paroda vasario 16 d.

Post by VIP ūkis »

Turbūt girdėjo tik tiek, kurie sėdėjo ir klausė :)
Aš girdėjau tik Sauliaus pradžią, kad žadėjo už kažką barti :), o toliau kaip sako: "plionkė trūko" :)
Ingrida Verbylienė
Riešė/Jauniūnai
modestulis
Posts: 753
Joined: Wed Apr 09, 2014 7:49 pm
Location: Širvintos
Contact:

Re: Gamtinių žemdirbių susitikimas - paroda vasario 16 d.

Post by modestulis »

O nuotrauku kas nors turit?
Mama Smilga
Posts: 1831
Joined: Wed Apr 06, 2011 12:48 am
Contact:

Re: Gamtinių žemdirbių susitikimas - paroda vasario 16 d.

Post by Mama Smilga »

Aš girdėjau viską, tik nepamenu, kurį dalyką konkretus žmogus sakė pradžioj, o kurį gale. Bet viskas buvo aišku, įdomu, jei net ir ne nauja. Nors į kalbų pabaigą jutau šiokį tokį dėmesio nuovargį. Bet čia gal kaltas dėl ruošimosi, jaudinimosi sutrumpėjęs nakties miegas...
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Gamtinių žemdirbių susitikimas - paroda vasario 16 d.

Post by saulius »

Jūs manęs nenervuokit gal geriau...
Saulius Jasionis
Mama Smilga
Posts: 1831
Joined: Wed Apr 06, 2011 12:48 am
Contact:

Re: Gamtinių žemdirbių susitikimas - paroda vasario 16 d.

Post by Mama Smilga »

A katras sunervavo, ir kuomi?
Mama Smilga
Posts: 1831
Joined: Wed Apr 06, 2011 12:48 am
Contact:

Re: Gamtinių žemdirbių susitikimas - paroda vasario 16 d.

Post by Mama Smilga »

Aš tai noriu paklausti: jei renginį aplankė 250 žmonių, kur 250 atsiliepimų? Atsiliepė tik tie, kurie patys organizavo, patys ruošėsi, patys kažką rodė... Patys sau dėkoja :mrgreen: Kaip Eimutė sakė: pasidarykim renginį patys sau.
Post Reply

Return to “Sėklininkystė”