Garsios Tylos sodyba

Čia giriamės savo pasiekimais:-)

Moderators: Mama Smilga, saulius, dage

S1mas
Posts: 447
Joined: Thu Oct 28, 2010 11:21 pm
Contact:

Garsios Tylos sodyba

Post by S1mas »

Prieš savaitę išsikraustėme į kaimą. Kartu su pačiais šalčiais. Kad maža nepasirodytų :)
Laiko daug neturim, todėl čia - trumpi reportažiukai:
http://garsiostylossodyba.wordpress.com/
Mama Smilga
Posts: 1831
Joined: Wed Apr 06, 2011 12:48 am
Contact:

Re: Garsios Tylos sodyba

Post by Mama Smilga »

Dar kartą sveikinam! Tokie vaizdai, kad silpna darosi. Net pavydžiu... Nors ir patys tą pat turim. Bet pas kiekvieną - kitaip. Nauji metai - nauji batai. Nekantriai lauksim pavasario reportažų: kokia ten žemelė, kokia pievoj žolelė...
laisvas kaimietis
Posts: 1083
Joined: Sat Aug 28, 2010 11:02 am
Location: Virbalų k., Ukmergės raj.
Contact:

Re: Garsios Tylos sodyba

Post by laisvas kaimietis »

Kaimiečių gretos pildosi :D Sveikinu :D
Žilvinas Žurauskas
zoot
Posts: 684
Joined: Sun Feb 13, 2011 8:01 pm
Location: Kauno raj Karmėlava
Contact:

Re: Garsios Tylos sodyba

Post by zoot »

Na gražu. Aš žaviuosi, kad žmonės tam ryžtasi,panašia patirtį esu turėjęs dar 1991m. Žmonos vėl į kaimą nenuvaryčiau. Man įdomu ar esate kilę iš kaimo ar iš miesto? Aš esu kilęs iš kaimo ir vaikystėje kaimą mačiau vien idealizuotą,mieste visada jaučiausi svetimas,tačiau kaime gyventi nėra lengva.......... savo kailiu esu patyręs,o jeigu dar maži vaikučiai iš viso sunku.
Sveikinu
Valdas
S1mas
Posts: 447
Joined: Thu Oct 28, 2010 11:21 pm
Contact:

Re: Garsios Tylos sodyba

Post by S1mas »

Aš kilęs iš miesto, bet iki 14 metų visos parduotos vasaros buvo kaime. Su darbais, patirtimis ir t.t..
inga30
Posts: 980
Joined: Fri Jan 21, 2011 7:25 pm
Location: Kaunas romainiai
Contact:

Re: Garsios Tylos sodyba

Post by inga30 »

Kaip kam jai turint laisva minute mieliau lovoj pagulet, o ne ka naudingo šeimos labui nuveikt norisi tai sunkiau kaime bus.
Žodžiu kaimas ne tinginiams. Bet kad labai sunku būtu nepasakyčiau,tuoj bus net lengviau turbūt kaime.
zoot
Posts: 684
Joined: Sun Feb 13, 2011 8:01 pm
Location: Kauno raj Karmėlava
Contact:

Re: Garsios Tylos sodyba

Post by zoot »

Čia kaip kam,šiandien pasaulėžiūra pasikeitusi,buvo požiūris į kaimietį neigiamas ,o į vaiką baigusį kaimo mokyklą iš vis. Aš gyvenimo kaime-pamiškėje kur nėra civilizacijos atsikandau. Kai į paštą ar į parduotuvę reikėjo eiti 7 km,o iki autobuso dar toliau,buvo gerai kai buvo transportas,bet kai jis sugedo........ o pinigėlio nusipirkti kitam nėra nieko linksmo. Na šiandien laikai kiti.
Valdas
laisvas kaimietis
Posts: 1083
Joined: Sat Aug 28, 2010 11:02 am
Location: Virbalų k., Ukmergės raj.
Contact:

Re: Garsios Tylos sodyba

Post by laisvas kaimietis »

Taip, laikai tikrai pasikeitė. Dabar jau daug kas supranta, kad vaikščioti į parduotuvę nėra joks gėris, kad civilizacijos malonumai verčia mus bėgti, kaip voveres rate. Vieną dieną supratau, kad esu ta voverė, nutariau sustoti ir daugiau to rato nebesukti. Taip atsidūriau kaime. Žiemą. Nebuvo elektros. Pirmą naktį, sėdėdamas prie krosnies, išgirdau tylą. Nebuvo jokio kito garso, tik malkų spragsėjimas :)
Iš pavadinimo suprantu, kad S1mas tą tylą irgi girdi. Tai užburia.
Žilvinas Žurauskas
S1mas
Posts: 447
Joined: Thu Oct 28, 2010 11:21 pm
Contact:

Re: Garsios Tylos sodyba

Post by S1mas »

Būtent, būtent. Tyla yra visur, net mieste - tai vidinė būsena. Bet kaime kažkaip... kitaip.
laisvas kaimietis
Posts: 1083
Joined: Sat Aug 28, 2010 11:02 am
Location: Virbalų k., Ukmergės raj.
Contact:

Re: Garsios Tylos sodyba

Post by laisvas kaimietis »

Vasarą girdisi, kaip trepsi skruzdėlės :D
Žilvinas Žurauskas
Post Reply

Return to “Pasiekimai”