Forumo lankytojų apklausa

Čia giriamės savo pasiekimais:-)

Moderators: Mama Smilga, saulius, dage

Koks jūsų santykis su sodininkyste

You may select 1 option

 
 
View results

pieva
Posts: 3
Joined: Tue May 18, 2010 9:14 am
Contact:

Re: Forumo lankytojų apklausa

Post by pieva »

Antras variantas :) Ateity norim užsiauginti viską sau ir dar giminaičius ir draugus pavaišinti. Šiemet buvo pirmi metai, derliai neįspūdingi, bet ir tai džiaugiuosi, nes viskas auginta pievoje, kurios tik dalis buvo paruošta iš rudens (t.y. privežėm lapų, truputį seno mėšlo iš tvarto, nevalgomų kriaušelių nuo milžiniškos kriaušės ir pan.) - bulvės, topinambai, žirniai, pupos, braškės, cukinijos, moliūgai, žalumynai, pomidorai, kopūstai... Kitais metais bandysim daugiau visko užaugint, mat žolėdžiai esam, taip pat ir su bitėmis tikriausiai draugausim. Dabar (šį rudenį) medelius, vaiskrūmius ir vaismedžius sodinam.
Nanet

Re: Forumo lankytojų apklausa

Post by Nanet »

Ketvirtas variantas. Prieš metus padovanojau anytai, patyrusiai "tradicinei" sodininkei ir daržininkei, Kurdiumovo knygą "Protingas daržas". Ir tik dabar pati tą knygą atsiverčiau, nes likimas padovanojo man, miestietei, kelių delnų pločio sklypelį su pora eilių bulvių, aviečių krūmu, senu išsikerojusiu rozmarinu ir belekur augančiais topinambais. Pusė sklypelio patenka į seno platano šešėlį. Šiuo metu kasam senųjų šeimininkų pasodintas bulves, renkam avietes ir dairomės, kur gauti senų lentų ar plytų naujoms lysvėms suformuoti. Komposto ir sausų lapų turim su kaupu. Labai reiketų, kad protingi žmonės patartų, kaip naudingai galima būtų išnaudoti žemę medžio šešėlyje.
kasalotas

Re: Forumo lankytojų apklausa

Post by kasalotas »

4. Kol kas darbuojasi tevai ir uosviai, saziningai suversdami savo darzus 2 kart per metus. Tiesa, mama susidomejo ir kaip kurias idejas dalinai bando pritaikyti, bet tradiciniai iprociai neduoda kelio. Kaupiu zinias iki momento, kai ju prireiks :)
ramune

Re: Forumo lankytojų apklausa

Post by ramune »

Sveiki, as priskyriau save prie megeju. Sia vasara norejosi verkti is beviltiskumo kad sparciai ir gausiai auga zoles, kad daug darbo idedame beprasmiskai, ir stai - pakliuvo po ranka straipsnis vienas, po to kitas apie kitokia darzininkyste. Kol kas labai pilni entuziazmo, kaupiame zinias, iki pavasario domesimes intensyviai, jau is rudens pradejomes ruostis kitam sezonui dirbti kitaip. Stebina kad viskas labai jau kitaip nei iki siolei dareme, todel norime kad pasisektu. Sekmes jums visiems.
ukis5ev3l

Re: Forumo lankytojų apklausa

Post by ukis5ev3l »

sveiki, labai susidomėjau gamtine žemdirbyste, kai į rankas pakliuvo straipsnis apie mulčą, taigi ėmiau ieškoti info ir dabar esu su jumis :D .
labai noriu kuo daugiau info apie pradžią, kaip pradėti dirbti, manau, jau kitą pavasarį pradėsiu taip, kaip reikia. nors niekada nemėgau visokių trąšų, tačiau savo derliaus neužtenka, tenka pirkti "nesveiką" maistą.
ačiū jums visiems už žinias. esu dar jauna mėgėja ir žemės turiu tik 3.5 aro su visais pastatais, tai daržui liko tik 1 aras :x
Eimute

Re: Forumo lankytojų apklausa

Post by Eimute »

GŽ susidomėjau tik vasarą. Skaitau ką jus kalbatės ir kitur kur pavyksta. Man įdomu kaip GŽ galima būtų pritaikyti gėlininkystėje. Tiesiog svajoju apie profesionalę gėlininkystę. O dabar turime mamos (jai 83-ieji) ūkį kaime, kuri badome savaitgaliais kaip nors aptvarkyti. Arklio neturime. Su kastuvu visur tik pervargsi. Galvoju gal GŽ kaip tik racionali išeitis. Manau todėl galiu pasivadinti daržininkė sodininkė megėja. :)
Arnita

Re: Forumo lankytojų apklausa

Post by Arnita »

Esu naujokė. Tiek šiam forume, tiek kaip sodininkė-daržininkė. Pirmiausiai į rankas pakliuvo N.Kurdiumovo knyga. Po savaitės laimingo atsitiktinumo dėka sudalyvavau Gamtiniam seminare miestiečiams. Paliko gilų įspūdį, sukėlė minčių audrą. Bet kol kas žinau tiek mažai, kad net nežinau ko nežinau :) Viena aišku, kad man tai patinka. O kas iš manęs "išaugs" bus aišku žyyymiai vėliau :)
piranjai

Re: Forumo lankytojų apklausa

Post by piranjai »

Auginu tik tas darzoves,kurios reikalingos vaiku kosytems :D galima sakyti esu dar pirmoke sioj srity :D profesionaliai uzsiimti kolkas neketinu, bet noreciau praplesti soda, kuri reikia priziureti,manau,maziau nei darza :D
sakateka

Re: Forumo lankytojų apklausa

Post by sakateka »

Aš pasirinkau antrąjį variantą, nors keista pasirinkt tą patį, kaip ir, pvz, saulius. bet iš savo daržo net ir uždirbu neretai, nes vis tai šio, tai ano per daug prisiauginu. O atsargų užtenka iki kitos vasaros, žiemą - pavasarį tik kai kuriais metais tenka nusipirkt tai bulvių, tai kokį agurką pavasariniams šaltibarščiams.
remis63

Re: Forumo lankytojų apklausa

Post by remis63 »

Sveiki visi.Esu GŽ naujokas, nors šiaip iš savo darželio užsiauginu visko: parduotuvėj pirkt nereikia nei daržovių, nei vaisių.Tikiuosi per žiemą su Jūsų pagalba pasikaustyti teoriškai,o pavasarį pradėti
Post Reply

Return to “Pasiekimai”