Forumo lankytojų apklausa

Čia giriamės savo pasiekimais:-)

Moderators: Mama Smilga, saulius, dage

Koks jūsų santykis su sodininkyste

You may select 1 option

14
2%
412
60%
49
7%
205
30%
2
0%
2
0%
 
Total votes: 684
 

Janina
Posts: 28
Joined: Mon Mar 12, 2012 8:11 pm
Contact:

Re: Forumo lankytojų apklausa

Post by Janina »

Sveiki !!! Aš tai jau užtikrinta sodininkė- mėgėja , nes turiu kolektyvinį sodą jau 20 metų , mašinos neturiu, į sodą važiuoju dviem autobusais ir dar beveik 3 kilometrus kėblinu pėsčiom.Tokiai kelionei tik mėgėjas gali ryžtis.
Aš šią svetainę suradau atsitiktinai , klaidžiodama internete ,panašiai kaip '' ant grėblio užlipau''.Kai perskaičiau apie GŽ , iš nuostabos net išsižiojau , ir taip gaila buvo to darbo darže , kurį dirbau nesuvokdama, aklai,neteisingai.
GŽ pradėsiu praktikuoti tik dabar, tai kad apie GŽ būčiau išgirdusi anksčiau.Kam papasakoju apie GŽ, tai
atsako kad ''daržininkaus senoviškai '' .
Laiminga kad tokia svetainė yra,džiaugiuosi kad dalinasi patirtimi,klaidomis.Tik bijau, kad svetainė neužsidarytų arba kad manęs neišmestų, nes iš manęs naudos forumui jokios. SĖKMĖS !!!
valentina
Posts: 1
Joined: Tue Jun 05, 2012 8:48 pm
Contact:

Re: Forumo lankytojų apklausa

Post by valentina »

Labukas,esu ''žalias'' forumo lankytojas,nesuėskit manęs...
lugne
Posts: 1443
Joined: Fri Apr 10, 2009 1:54 pm
Location: Marcinkonys, Varėnos raj.
Contact:

Re: Forumo lankytojų apklausa

Post by lugne »

Mes gi ne žaliavalgiai :lol:
Jurga Stoškutė
Lowrell
Posts: 304
Joined: Fri Jun 08, 2012 12:33 pm
Location: Paežeriai, Radviliškio r.
Contact:

Re: Forumo lankytojų apklausa

Post by Lowrell »

Labas visiems. Domiuosi gamtine žemdirbyste nes manau kad atėjo laikas keistis tiek man tiek visam pasauliui. :D Turime sodybą Radviliškio rajone, kurioje planuojame gyventi kaip tik leis aplinkybės, praktikos dar daug neturiu, kol kas semiuosi žinių iš šito forumo. Ačiū Jums, kad esate :)
Andrius V.
Kartenalė
Posts: 10
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:00 am
Contact:

Re: Forumo lankytojų apklausa

Post by Kartenalė »

Gal esu mėgėja, o gal mylinti žemę. Man šventė būti savo sklypelyje, jausti žemės ir augalų kvapus, mtyti juos augančius ir duodančius derlių.Matyt esu fanatikė, nes savaitgaliais važiuojam už 100 km į Barstyčių miestelį, kad pasidarbuot 6 arų sklypelyje :)Negana to, gyvendami Šilalėje, išsinuomavome 12 arų kolektyvinį sodą. Po darbo ant dviračio ir į daržą:), geriausias poilsis. V. Megre ir N. Kurdiumovo idėjos man palengvino žemės darbus, suteikė daug žinių, davė postūmį naujoms idėjoms.Bandau ir aplinkiniams aiškinti, kodėl nereikia žemės arti, nenaudoti trąšų ir nepalikti neuždengtos.Labai džiaugiuosi radusi jūsų forumą, tikiuosi gražaus ir turiningo bendradarbiavimo :)
Post Reply

Return to “Pasiekimai”