Puslapis 11

Cukinijos

StandartinėParašytas: Ket Spa 06, 2011 1:26 pm
Laimis Žmuida
IMG_4817.JPG
IMG_4817.JPG (76.14 KiB) Peržiūrėta 1655 kartus(ų)


Štai šioje nuotraukoje cukinijos. Jos sudėtos viena šalia kitos ir gaunasi maždaug vienas kvadratinis metras užimtas žolės. Kai sudėliuojau į vieną vietą, tai pats nepatikėjau, nes augo jos visos darže irgi viename kvadratiniame metre. Po lapais nesimatė, bet va ištraukiau, sudėjau ir... staigmena!

IMG_4849.JPG
IMG_4849.JPG (88.37 KiB) Peržiūrėta 1655 kartus(ų)


Štai kur tos cukinijos augo. Matosi toliau raudongūžis kopūstas, tai galima įsivaizduoti. Šiaip lapų geriau nepavyksta nufotografuoti. Sėta į vieną kvadratinį metrą, bet jos išlindo į tarpulysvius (bent jau lapai), tai tarkim užėmė 3-4 kvadratinius metrus.

Maža to. Reikėtų dar pridėti penkiolika cukinijų, kurias mes paėmėm iš tos pačios vietos ir pardavėm, padovanojom ir patys valgėm. Plius dar aštuonios mažiukės nušalo, nes pas mus prieš tris dienas buvo šalna - pupelių ir moliųgų visi lapai nujuodavo. Todėl skubėjau nurinkti cukinijas kol joms nepakenkė. Na, tai tas mažiukes aštuones praradom, nes jos pakąstos šalnos iš kart pradeda pūt.

Ir juokiuosi, ir verkiu, nes vieno metro cukinijų šeimai tikrai yra per daug. Tai kiek sodint?

Re: Cukinijos

StandartinėParašytas: Ket Spa 06, 2011 2:20 pm
Sigita
Pas mus cukinijų ir moliūgų daug,bet geriausia jas panaudoti,tai sriuboms be visokių pakepimų,nes tada vitaminų daugiausia lieka.Supjaustai smulkiai prieš galą ir įmeti.O visa kita desertai,kuriuos ir mes darome,bet deja sveikatos neduoda.Tai dideliais kiekiais nepridarysi.O šiaip skaniausia žalios į salotas.