Fokino plokščiapjovės

Perkame, parduodame, dovanojame, keičiame. Nesusiję su forumo tema skelbimai bus šalinami

Moderators: Mama Smilga, saulius, dage

Gabriele
Posts: 121
Joined: Fri Dec 12, 2008 9:59 pm
Contact:

Fokino plokščiapjovės

Post by Gabriele »

ritiniux wrote:Sveiki gyvi, didžiausi sveikinimai atidarius forumą! Labai reikalingas ir lauktas, pačiu laiku! O dabar klausimukas- kur gauti pirkti Fokino plokščiapjovę?
Varovas wrote:Paieškos bergždžios ir skausmingos :( . Darbas toks , kad išmaišau visą Lietuvą, Latviją ir dalį Estijos .... deja, deja... Kadangi toks daiktas ir pačiam buvo reikalingas, paprasčiausioje žemės ūkio mašinų atsarginių dalių parduotuvėje nusipirkau pora peilių skirtų savaeigėms šienapjovėms ( 7lt/vnt) ir atsispausdinęs iš interneto brėžinį , viską padaviau pažįstamam santechnikui :lol: Jie ten vienaip ar kitaip, bet metalą lanksto ir pjausto.... Kainavo dar 10 lt. Intrumentas gavosi puikiausias, nors ir piratinis :( . Ną nepaklausi ši prekė mūsų prekybininkams....
ritiniux wrote:Ačiū, kad informavot, jei galėtumėt įmesti man į el. paštą brėžinuką, manau, kad teks patiems konstruoti... :roll: Jei nesunku, ir jei turit laiko... :)
Varovas wrote:Visi brėžiukai ir aprašymas čia : http://www.wcb.ru/spravka/ploskorez.php
Sėkmės konstruojant ir naudojantis :)
ritiniux wrote:Ačiū už nuorodėlę, bus dar daug klausimų, viskas nauja, įdomu, ir , svarbiausia,-naudinga!!!
Visiškai sutinku su jumis, Sauliau, kad reikia kuo labiau būti nepriklausomu. Pas anastasiukus forume radau parašyta, kad ten kai kurie žmonės turi parduoti plokščiapjovių, tai ir susidomėjau, bet man jų nepavyko prisišaukti, o čia gavau greit atsakymą, kaip spręsti kitaip šią problemą! Todėl nuostabus jūsų forumas!Ačiū!:)
giedrioks26 wrote:girdejau baltarusijoj pilnos partuotuves tu ploksciapjoviu. Reikia paklausinet zmoniu kurie i baltarusija vazineja. O seip pasiimkit brezinius ir pas kalvi. Kalvis tikrai nukals. Mano ploksciapjove buvo nukalta is senovinio kultivatoriaus spyruokles. Isejo super geras daiktas, gimines pavydi :). Kiek girdejau originalios ploksciapjoves turi minusa, nes yra plonesnio metalo ir dirbant spyrokliuoja, tai kai darysite, butu patarimas nepagaileti storesnio metalo.
Laimis Žmuida
Posts: 1173
Joined: Wed Dec 17, 2008 1:00 pm

Re: Reikia Fokino plokščiapjovės

Post by Laimis Žmuida »

Mes naudojam plokščiapjovę. Pradžioje labai gerai. Uždedam šieną žiemai ir pūdom lysvę. Deja ne visur būna gerai nupuvę. Gal vietomis per mažai pridedam ar dėl kitų priežasčių. Žodžiu, būna blogai nupuvę. Va tada praeini su plokščiapjove ir sėji į ten.

Teoriškai tai geriausia pirmais metais į pagamintą lysvę nesėti. Pirmais metais geriausia sodinti bulves. Bulvės gerai prasikala pro didelį sluoksnį šiaudų. Ir gerai nupūna. Ant žiemos dar uždedi ir kitais metais po bulvių jau būna puiki dirva paruošta, kad nebereikia ploskorėzo. Taip yra teoriškai, bet praktikoje pas mane gaunasi kitaip, nes aš būnu labai užsiėmęs kitais darbais - namą statau, pirtį, medelius sodinu, sodą, bites prižiūriu... Va taip laikas ištirpsta, ir žiūrai, kad daržas visiškai apleistas, mėnesį visai nežiūrėtas ir nenupuvęs kaip reikiant. Va tada reikia ploskorėzo. O ten kur gerai nupūna viskas, tai žinoma jo nereikia. Galima vagelę pirštu padaryti.
Vaidužė

Re: Reikia Fokino plokščiapjovės

Post by Vaidužė »

oi, as su juo viska darau. Ir kaip dalgi naudoju, ir siaudu nesiojimui, del patogumo, kaip prilaikytoja, ir kai reikia senesnes lysves nuo uznu isvaduoti, nes jos pas mane ir per mulca lenda. :) Ir sejant - grioveliams. Siaip daugiau neturiu irankiu kaip ir - grebli, kastuva. ir viskas :)
pirtininkas
Posts: 317
Joined: Wed Aug 25, 2010 4:35 pm
Contact:

Re: Reikia Fokino plokščiapjovės

Post by pirtininkas »

aš naudoju ploskorieza (pagarba Vėjams :) ) - universalus įrankis - net prišalusį ledą nuo medinių takelių nugramdo daug geriau ir lengviau nei bet koks sniego (ledo) valymo įrankis.
antra - jei JAU pridėta ant žemės šiaudų (šieno) dar prieš bulvių sodinimą (t y iš rudens) , tai ploskoriezas ir čia padeda - su juo labai gerai daryti skyles storame šiaudų slouoksnyje- iki žemės paviršiaus - po to į tas skyles įmetam bulbikes, dar įberiam saują žemių ir dametam dar truputį šieno ar šiaudų - nereikia lankstytis.
taip pat su juo labai patogu daryti griovelius lysvėse (jei sėjamos morkos), be to - su juo labai lengva truputį pakrapštyti velėną jei ruošiatės sėti miežius tiesiai į velėną.
Julė
Posts: 168
Joined: Wed Mar 14, 2012 3:49 pm
Location: Vilnius
Contact:

Plokščiapjovės

Post by Julė »

Pagaliau į Lietuvą šį sezoną atkeliavo plokščiapjovės. Teirautis tinklapyje nurodytu telefonu:
http://ploksciapjove.edicypages.com/usakyti
*Elia*
Posts: 31
Joined: Tue Jan 31, 2012 5:53 pm
Contact:

Re: Reikia Fokino plokščiapjovės

Post by *Elia* »

O kam tas plokščiapjovis, jei viskas užmulčiuota?
Ko gero jis kur mulčas netinka...
Laimis Žmuida
Posts: 1173
Joined: Wed Dec 17, 2008 1:00 pm

Re: Reikia Fokino plokščiapjovės

Post by Laimis Žmuida »

Plokščiapjovė gali būti reikalinga tik pavasarį. Jei gerai mulčiuoji ir nupūdai velėną, tada plokščiapjovė visai nereikalinga. Bet jei užleidi daržą piktžolėm, tada pavasarį nuimi mulčią ir su ploskorėzu praeini truputį, nuskuti tas kelias piktžoles ir vėl viską darai toliau kaip be ploskorėzo.
Post Reply

Return to “Skelbimai”