Nauja knyga apie gamtinę žemdirbystę

Susiję su tema leidiniai, straipsniai, tinklalapiai, autoriai

Moderators: Mama Smilga, saulius, dage

saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Nauja knyga apie gamtinę žemdirbystę

Post by saulius »

Kuo skiriasi laukiniai ir kultūriniai augalai. Nors visos kultūrinės daržovės kilo iš laukinių, kai kurios turi tarp jų netgi labai artimų giminaičių, nereikia įsivaizduoti, kad giminaičiai – tai tie, kurie gali augti vienodomis sąlygomis. Kultūriniai augalai kultūriniais tapo dėl to, kad ilgus šimtmečius ir net tūkstantmečius buvo auginami kultūrinėmis sąlygomis. O kultūrinės sąlygos nuo natūralių skiriasi štai kuo: .....
Saulius Jasionis
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Nauja knyga apie gamtinę žemdirbystę

Post by saulius »

Gamtinė daržininkystė – tai ne daržovių grąžinimas į laukinę būklę, o atvirkščiai – sukūrimas joms kuo geresnių kultūrinių sąlygų.
...jeigu gamtiškoje lysvėje konkreti daržovė turi lengvesnes gyvenimo sąlygas, negu įprastai tradicinėje – tokią lysvę galima vadinti gamtiška. Jeigu sunkesnes – tai ne gamtiška lysvė. ....
Saulius Jasionis
lauztuvas
Posts: 154
Joined: Fri Mar 06, 2015 5:46 pm
Location: Marijampolės r.
Contact:

Re: Nauja knyga apie gamtinę žemdirbystę

Post by lauztuvas »

Visgi jusu lysves nera gamtiskos arba jus nei vienas nebuvote gamtoje.
Nerijus
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Nauja knyga apie gamtinę žemdirbystę

Post by saulius »

O ką reiškia gamtiškos ar negamtiškos? Ir ką reiškia buvot gamtoje ar nebuvot? Ar gyvas organizmas gali egzistuot kaip nors kitaip, atskirtas nuo gamto? Lyg neįmanomas toks dalykas. Tai ar mes ne gyvi organizmai? :)
Saulius Jasionis
lauztuvas
Posts: 154
Joined: Fri Mar 06, 2015 5:46 pm
Location: Marijampolės r.
Contact:

Re: Nauja knyga apie gamtinę žemdirbystę

Post by lauztuvas »

Ai kad jau mes nelabai gyvi. Dauguma tik vaistu, visokiu papildu, dazu ir kitokiu heminiu junginiu pripumpuoti zombiai. Jau mum toli iki gamtos. Zmogaus populiacijoje jau nebeliko jokio genu progreso, jokio populiacijos stiprejimo ir t.t. Zmogaus populiacija stipriai eina "subinen" kartu besitendama ir visa likusia zemes ekosistema. Net ir tos lysves (i kurias sitiek darbo idedat kol jas padarot) nera tokios gamtiskos nes 1. augalai jose ne naturaliai atsirado, 2. visgi salygos vistiek koreguojamos kad tam musu ale "kulturiniam" augalui butu geriau,(nes turbut siuolaikiniai veisliniai augalai tiek "sukulturinti" kad isgyventi naturaliai nebesugebetu). Aisku ce tik mano sapaliones ir mane durnu laiko kad as taip manau bet taip man atrodo.
Nerijus
inga30
Posts: 980
Joined: Fri Jan 21, 2011 7:25 pm
Location: Kaunas romainiai
Contact:

Re: Nauja knyga apie gamtinę žemdirbystę

Post by inga30 »

O tavo vardas kartais ne Laimis :)
lauztuvas
Posts: 154
Joined: Fri Mar 06, 2015 5:46 pm
Location: Marijampolės r.
Contact:

Re: Nauja knyga apie gamtinę žemdirbystę

Post by lauztuvas »

Mano tai ne. As siek tiek ziurinejau Laimio minciu tai jis biski jau per dauk uzsispyres ir del zingsnio i sona gatavas numirt mano galva.
Nerijus
modestulis
Posts: 753
Joined: Wed Apr 09, 2014 7:49 pm
Location: Širvintos
Contact:

Re: Nauja knyga apie gamtinę žemdirbystę

Post by modestulis »

O yra sios ar pirmos knygos pdf variantai?
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Nauja knyga apie gamtinę žemdirbystę

Post by saulius »

Manau, kad ne. Jeigu ir pasirodytų laisvam parsisiuntimui, greitai būtų užraukti. Nes tai jau būtų vagystė.
Saulius Jasionis
Laurynas K.
Posts: 55
Joined: Sat Mar 09, 2013 7:32 pm
Contact:

Re: Nauja knyga apie gamtinę žemdirbystę

Post by Laurynas K. »

nevagystė :)) Copyright didelis biznis nieko nesukuriantiems advokatams.
https://www.youtube.com/watch?v=d9ryPC8bxqE

A jūsų knygoj nėra niekieno kito minčių, rezultatų? Jokių būdu nebandau čia nieko įrodynėti. Sakau kaip yra. Tiesiog čia dar viena skaldyk ir valdyk sistemos dalis. Čia mano, čia tavo.
Paleidus elektroninę versiją kelis kartus pigesnę, gal daugiau jaunų galvų pasiektų.
Post Reply

Return to “Literatūra”