Switch to full style
Susiję su tema leidiniai, straipsniai, tinklalapiai, autoriai
Atsakymo rašymas

Re: Filmai

Sek Bal 07, 2013 6:36 pm

įdomus žmogus:
http://www.youtube.com/watch?v=muv0ZQYdrZ8

Re: Filmai

Ket Bal 11, 2013 2:07 pm

Negaliu susilaikyti, tai dar vienas interviu: :D
http://www.liveinternet.ru/tags/%E3%E5% ... %E3%EE%E2/

Apie G.Sterligov

Šeš Lap 29, 2014 2:26 pm

https://www.youtube.com/watch?v=trBuN59J_7A
G.Sterligovas apie viską. Krikščioniškas, ūkinis ir ekonominis požiūris į situaciją. Ekogyventojai - hektarininkai, anastasininkai, vegetarai ir pan. - debilai, o jų vedliai - satanistai.

Re: Filmai

Šeš Lap 29, 2014 9:24 pm

Organizatoriai tikrai nusipelno tokių žodžių, kai suklaidina daug žmonių. Jei esi vedlys - reiškia, prieš tai turi būti nuodugniai išgvildenęs reiškinį iš visų pusių.

O suklaidintieji - ir yra tik suklaidintieji. Kol žmogus gyvas, tol yra viltis, kad atras tiesą.

Re: Filmai

Šeš Lap 29, 2014 9:35 pm

Žinoma, negalima kaltint suklaidintųjų. O klaidintojus? Galbūt jų tikslas (pačių vyriausių klaidintojų) veda į gerą visiems, tik mes to nežinom? Bėda, kad nėra pas ką paklaust, suklaidinti gi tikrai negali nei žinot, nei nujaust.

Re: Filmai

Sek Lap 30, 2014 8:16 pm

Sterligovas, religijos atzvilgiu irgi geras fanatikas, o fanatizmas pliusu neprideda. Perziurejau dar keleta video su juo, tai kazkaip kiti seimos nariai dziugumu nedega.

Re: Filmai

Sek Lap 30, 2014 9:59 pm

Tam reikale, ką jis daro, reikalinga aiški vertybių sistema, disciplina ir hierarchija. Šiaip visur tai reikalinga, bet einant "prieš srovę" - ypatingai. Su liberalizmu ir demokratija greitai prasideda chaosas. Ir va šitoj vietoj jiems religija atlieka disciplinuotojo ir aiškios vertybių sistemos vaidmenį. Su ja niekur nenukrypsi nuo kurso ir nereikia išgalvot kažkokių naujų taisyklių. Visur pirmiausia eina ideologija, o po to jau visa kita. Jeigu žmogus pats supranta, kaip viskas turi būt ir yra disciplinuotas, gali tą patį daryt be religijos. Na, bet su religija daug paprasčiau ir lengviau. Todėl man čia viskas aišku, kitaip nelabai ir gali būt. Ir tas jokiu būdu nesumenkina to, ką is daro.

Re: Filmai

Pir Gru 01, 2014 2:39 am

O čia apie naująją ekologinę dotriną. Irgi Sterligovas. Kaip visada griežtai, nevyniodamas, bet tiksliai. Tai išeina, kad inkvizicija darė gerą darbą, degindama mokslininkus? Tik nepadarė iki galo.
https://www.youtube.com/watch?v=sMd7Qh81f2M

Re: Filmai

Pir Gru 01, 2014 3:19 am

Invizicija, indulgencijomis ir kitomis nesąmonėmis užsiiminėjo katalikybė. Sterligovas prijaučia kitai vertybių sistemai.

Re: Filmai

Pir Gru 01, 2014 8:37 am

Jam katalikybė - erezija, oficiali pravoslavų cerkvė- irgi erezija, jis graikų ten kažkokios atšakos, senosios, kaip suprantu. Bet čia ne apie tai. O apie tai, kad visą kaltę už ekologines bėdas jis suverčia mokslininkams. O senovėj juos degino inkvizicija. Toj doktrinoj pagrindinė mintis- sunaikint mokslininkus, kol jie mūsų nesunaikino.
Atsakymo rašymas