Puslapis 13

Re: Filmai

StandartinėParašytas: Sek Bal 07, 2013 6:36 pm
lugne

Re: Filmai

StandartinėParašytas: Ket Bal 11, 2013 2:07 pm
lugne
Negaliu susilaikyti, tai dar vienas interviu: :D
http://www.liveinternet.ru/tags/%E3%E5% ... %E3%EE%E2/

Apie G.Sterligov

StandartinėParašytas: Šeš Lap 29, 2014 2:26 pm
saulius
https://www.youtube.com/watch?v=trBuN59J_7A
G.Sterligovas apie viską. Krikščioniškas, ūkinis ir ekonominis požiūris į situaciją. Ekogyventojai - hektarininkai, anastasininkai, vegetarai ir pan. - debilai, o jų vedliai - satanistai.

Re: Filmai

StandartinėParašytas: Šeš Lap 29, 2014 9:24 pm
Mama Smilga
Organizatoriai tikrai nusipelno tokių žodžių, kai suklaidina daug žmonių. Jei esi vedlys - reiškia, prieš tai turi būti nuodugniai išgvildenęs reiškinį iš visų pusių.

O suklaidintieji - ir yra tik suklaidintieji. Kol žmogus gyvas, tol yra viltis, kad atras tiesą.

Re: Filmai

StandartinėParašytas: Šeš Lap 29, 2014 9:35 pm
saulius
Žinoma, negalima kaltint suklaidintųjų. O klaidintojus? Galbūt jų tikslas (pačių vyriausių klaidintojų) veda į gerą visiems, tik mes to nežinom? Bėda, kad nėra pas ką paklaust, suklaidinti gi tikrai negali nei žinot, nei nujaust.

Re: Filmai

StandartinėParašytas: Sek Lap 30, 2014 8:16 pm
shapukas
Sterligovas, religijos atzvilgiu irgi geras fanatikas, o fanatizmas pliusu neprideda. Perziurejau dar keleta video su juo, tai kazkaip kiti seimos nariai dziugumu nedega.

Re: Filmai

StandartinėParašytas: Sek Lap 30, 2014 9:59 pm
saulius
Tam reikale, ką jis daro, reikalinga aiški vertybių sistema, disciplina ir hierarchija. Šiaip visur tai reikalinga, bet einant "prieš srovę" - ypatingai. Su liberalizmu ir demokratija greitai prasideda chaosas. Ir va šitoj vietoj jiems religija atlieka disciplinuotojo ir aiškios vertybių sistemos vaidmenį. Su ja niekur nenukrypsi nuo kurso ir nereikia išgalvot kažkokių naujų taisyklių. Visur pirmiausia eina ideologija, o po to jau visa kita. Jeigu žmogus pats supranta, kaip viskas turi būt ir yra disciplinuotas, gali tą patį daryt be religijos. Na, bet su religija daug paprasčiau ir lengviau. Todėl man čia viskas aišku, kitaip nelabai ir gali būt. Ir tas jokiu būdu nesumenkina to, ką is daro.

Re: Filmai

StandartinėParašytas: Pir Gru 01, 2014 2:39 am
saulius
O čia apie naująją ekologinę dotriną. Irgi Sterligovas. Kaip visada griežtai, nevyniodamas, bet tiksliai. Tai išeina, kad inkvizicija darė gerą darbą, degindama mokslininkus? Tik nepadarė iki galo.
https://www.youtube.com/watch?v=sMd7Qh81f2M

Re: Filmai

StandartinėParašytas: Pir Gru 01, 2014 3:19 am
Mama Smilga
Invizicija, indulgencijomis ir kitomis nesąmonėmis užsiiminėjo katalikybė. Sterligovas prijaučia kitai vertybių sistemai.

Re: Filmai

StandartinėParašytas: Pir Gru 01, 2014 8:37 am
saulius
Jam katalikybė - erezija, oficiali pravoslavų cerkvė- irgi erezija, jis graikų ten kažkokios atšakos, senosios, kaip suprantu. Bet čia ne apie tai. O apie tai, kad visą kaltę už ekologines bėdas jis suverčia mokslininkams. O senovėj juos degino inkvizicija. Toj doktrinoj pagrindinė mintis- sunaikint mokslininkus, kol jie mūsų nesunaikino.