Kurmiai

Nuo amarų iki bebrų. Kitoks požiūris į kenkėjus

Moderatoriai: Mama Smilga, dage, saulius

Kurmiai

Standartinė Vėjai » Ket Lap 11, 2010 12:56 pm

Gal kam reikia išnuomuosiu katiną - baigia man kurmius išgaudyti.
Visai sugriaus ekosistemą. O kurmiai mano tokie kulturingi buvo - į daržą nelenda, sklypo pakraščiuose darbuojasi.
Vėjai

Re: Karas kurmiams!

Standartinė gensa » Ket Bal 07, 2011 9:20 am

Mano sesuo jau daug metų nuo kurmių pupomis saugo savo daržą. Aš tai bandysiu lysvių pakraščius apsodinti pupomis, o kad neužstotų augalams saulės, pagal situaciją patrumpinsiu, nes viršūnėse pupų beveik nebūna, tik amarai veisiasi.
gensa

Kurmiai

Standartinė zoot » Šeš Bal 30, 2011 9:28 pm

Sveiki nerandu apie kurmius. Pas mane jie siaučia.... vos padariau lysves ir tie atėjo pažiūrėti, Šiltnamyje padariau šiltą lysvę jie ir ten dirba. Gal kas nors turite patirties, kaip juos išprašyti?
Valdas
zoot

Re: Kurmiai

Standartinė saulius » Šeš Bal 30, 2011 10:10 pm

Kiti žmonės prisiprašyt negali, o čia- išprašyt.
Saulius Jasionis
saulius
Site Admin

Standartinė Vėjai » Sek Geg 01, 2011 8:58 am

Į kurmius paprasčiausia nereikia kreipt dėmesio. Pasiaučia ir apsiramina. Mano visos rėmintos lysvės pavasarį buvo iškilotos, ir viduje, ir aplink. Palyginau ir vėl ramu. O už papurentus plotelius aplink lysvių rėmus tik padėkojau, apsodinsiu dabar visokiais "grožiais".
Vėjai

Standartinė Laimis Žmuida » Sek Geg 01, 2011 3:16 pm

Pas mus lysvės kiaurai kurmių išvagotos, bet augalai puikiai auga. Kurmiai išrenka visokius kenkėjus, o augalam žalos nedaro. Nu išskyrus agurkus. Jei lysvės mulčiuotos, tai kurmiarausių kurmis neiškelia, tik tunelius padaro, tai nė nesimato jo veiklos darže.
Laimis Žmuida

Standartinė Renata » Sek Geg 01, 2011 10:07 pm

Aš visada galvoju taip - jei yra kurmis - jis turi ką valgyti, arba suvalgo kenkėjus, kurių man visai nereikia, arba užkanda sleikais. Jų man reikia, bet juk visų kurmis nesuvalgys. O jei sliekų yra, jie turi ką valgyti. Vadinasi, mano augalai su visais mikroorganizmais - juolabiau :)
Renata

Standartinė Vėjai » Sek Geg 01, 2011 10:37 pm

Zoot, kai nebeerzins kurmiai, vapsvos, skruzdėlės, varnėnai ar strazdai nulesantys uogas, varlės, šliužai ir šiaip visokie "kenkėjai" bei "piktžolės", kai nebeieškosi kokių nors, kad ir žolinių, purškalų nuo kokių nors augalų ligų, va tada ir galėsi pasidžiaugti, kad įveikei pirmą svarbų etapą link gamtinės žemdirbystės.
Vėjai

Standartinė Bruknė » Pir Geg 02, 2011 2:37 pm

Kvailas kurmis būtų, jei neraustų ten, kur yra sliekų :lol: Bet va aš tai labai džiaugiausi, nes kai žemę lyginau, tai grambuolių lervų, kurių rudenį ir ankstyvą pavasarį buvo daugoka, tiesiog neberadau. Labai tikiuosi, kad lervos buvo puikūs kurmio pietūs :lol: Tai jau tikrai mažiau pykstu, bet vis dar negaliu atleisti, kad mano gėlynėlius iškiloja...
Bruknė

Standartinė Vėjai » Ant Geg 03, 2011 9:48 pm

Kurmių naikinimo ir baidymo priemonių pramonė tai toks puikus niekada nesibaigiantis biznis. Tiesiog aukso gysla. Ar girdėjot, kad nors viena priemonė būtų efektinga ir kurmiai išsikraustė visiems laikams?
Paminklą gudruoliui - atsparuoliui kurmiui turėtų pastatyti visokių gaudyklių - baidyklių gamintojai.
Kas dar neišsigydė nuo kurmių nemeilės, galiu pasiūlyti savo katiną. Gerai medžioja kurmius, bet grįžta iš medžioklės 5 val. ryte ir trimituoja apie savo pergales. neduoda miegoti.
Gal kas labai nemėgstat kurmių ir mėgstat anksti keltis :lol: ???
Vėjai

AnkstesnisKitas

Grįžti į "Kenkėjai"

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias