Padėkite išsirinkti fotoaparatą

Kuo jos mažiau - tuo geriau:-)

Moderators: Mama Smilga, saulius, dage

Mama Smilga
Posts: 1831
Joined: Wed Apr 06, 2011 12:48 am
Contact:

Padėkite išsirinkti fotoaparatą

Post by Mama Smilga »

Kokį įsigyti skaitmeninį fotoaparatą? Man reikia, kad gerai dirbtų "macro" režime, ir nebūtų būtinybės pirkti papildomus žiedus. Skruždėlių nefotografuosiu ;) Mažiausias objektas būtų vyšninis pomidoriukas, kad publikavus ar atspausdinus matytųsi natūraliame dydyje.
Būna dabar viduje, "prote" įstatytas toks dalyks - eksponderis, tada nereikia vargingai perjunginėti į macro režimą. Ir žiedų nebereikia. Bet lyg brangūs labai.
Na ir kainos norėtųsi vidutinės...
Mama Smilga
Posts: 1831
Joined: Wed Apr 06, 2011 12:48 am
Contact:

Re: Padėkite išsirinkti fotoaparatą

Post by Mama Smilga »

Tik būkit geri, ypač vyriškiai, neužverskit manęs specifiniais terminais :lol: Nesu turėjusi skaitmeninio, fotkinau juostine muiline... Vaikis smartfonu renginius paveiksluodavo. Todėl ir klausiu patarimo, kad nieko nesuprantu terminuose, kai pati imu skaityti ir rinktis.
Mama Smilga
Posts: 1831
Joined: Wed Apr 06, 2011 12:48 am
Contact:

Re: Padėkite išsirinkti fotoaparatą

Post by Mama Smilga »

A, dar: kad gražiai "išplautų" (ar "užmuilintų") antrą planą.
nawjia
Posts: 1020
Joined: Sat Oct 23, 2010 8:20 pm
Location: Vilnius
Contact:

Re: Padėkite išsirinkti fotoaparatą

Post by nawjia »

O su smartfonu nebandėt? Paprastai jie turi puikius fotoaparatus, visada po ranka, nereikia tįstis papildomo svorio, ir nepamiršti pasiimt.
Ir fotografuojant makro, antras planas išsiblurina beveik visada.
`šėršė lia fam`
Mama Smilga
Posts: 1831
Joined: Wed Apr 06, 2011 12:48 am
Contact:

Re: Padėkite išsirinkti fotoaparatą

Post by Mama Smilga »

Na, mano didieji vaikai irgi taip pataria. Bet paima normalų fotoaparatą į rankas ir stebisi: nuotraukos iškart geros, nereikia apdirbti, ryškinti ir pan.
Skaičiau kaip tik tokių smartfonų apžvalgą, na ir atset mandriausias dar nepasiekia tokio lygio, kurį pasiekia nebrangus fotoaparatas. Bet gal tas "lygis" tik labai patyrusiai akiai įžiūrimas...
lugne
Posts: 1443
Joined: Fri Apr 10, 2009 1:54 pm
Location: Marcinkonys, Varėnos raj.
Contact:

Re: Padėkite išsirinkti fotoaparatą

Post by lugne »

žiūrint ko iš tų nuotraukų norėsit. Jei naudosit spaudai, tai kokybės reikalavimai iš karto kyla, o jei internetui tai kaip tik reiks mažint nuotraukų parametrus...
Jurga Stoškutė
Mama Smilga
Posts: 1831
Joined: Wed Apr 06, 2011 12:48 am
Contact:

Re: Padėkite išsirinkti fotoaparatą

Post by Mama Smilga »

Ne spaudai. Internetui.
lugne
Posts: 1443
Joined: Fri Apr 10, 2009 1:54 pm
Location: Marcinkonys, Varėnos raj.
Contact:

Re: Padėkite išsirinkti fotoaparatą

Post by lugne »

Šiaip mano vyras profesionaliai fotografija domisi, bet jis jau tik apie rimtus gali patart, todėl ir aš be jokio fotiko :) . Matei, Saulius ir fb grupėj klausimą pakabino, yra atsakymų
Jurga Stoškutė
Mama Smilga
Posts: 1831
Joined: Wed Apr 06, 2011 12:48 am
Contact:

Re: Padėkite išsirinkti fotoaparatą

Post by Mama Smilga »

Taip, ir aš jam labai dėkinga. Kad sujudo vyrai patarinėt...
Tie rimti ir profesionalūs kainuoja kaip du buldozeriai. Geriau kokiam geram žmogui tuos pinigus padovanot...
tomyy13
Posts: 3
Joined: Mon Mar 14, 2016 11:11 am
Contact:

Re: Padėkite išsirinkti fotoaparatą

Post by tomyy13 »

seip kokybe remiasi i pinigelius, labai brangu yra lindzes det. na esu laikes ir profesionalu bet ir megejiska kuris vadino profisioanalu. skirtumas kaip diena ir naktis :) as jai pirkciau ir noreciau kokybes HD paveiksliuku, nepagaileciau iki 3000euru. apitiksliai +-
Post Reply

Return to “Buitis”