PAVYZDINIAI, PARODOMIEJI ATEITIES ŪKIAI (GŽ turizmas)

Apie auginimą ne tik sau...

Moderator: saulius

laisvas kaimietis
Posts: 1083
Joined: Sat Aug 28, 2010 11:02 am
Location: Virbalų k., Ukmergės raj.
Contact:

Re: PAVYZDINIAI, PARODOMIEJI ATEITIES ŪKIAI (GŽ turizmas)

Post by laisvas kaimietis »

Jei atominė uždaroma, reaktorius veikia neribotai ilgai, bes jo kiek aiškino rusų mokslininkai, išjungti NEĮMANOMA, galima tik išimti reaktoriaus šerdį ir išmontuoti, tai VIENINTELIS sprendimas.
Na amžino variklio dar niekas neišrado. Atominėms elektrinėms reikalingas kuras - urano kasetės ir jos nėra amžinos. Atominės bėda yra ta, kad panaudotos kasetės vistiek lieka radioaktyvios dar 125 000 metų (ar kažkas panašaus) ir jų niekaip neįmanoma nukenksmint. Liūdniausia, kad netgi jų saugojimas išspręstas tik keliose vietose, o daugumoj atvejų panaudotas kasetes laiko tiesiog atominėj - su geriausiais linkėjimais ateitis kartoms.
O kadangi niekas nesaugos sienų- galėsim keliaut kur panorėję, bus jau tikras GŽ turizmas
Reikia rimtai pradėt galvoti apie arklius ;) Ir lanką gerą pasidaryt - kitaip toli nenukeliausi :roll:
Žilvinas Žurauskas
Žibutė
Posts: 468
Joined: Mon Sep 06, 2010 11:17 pm
Location: Vilnius
Contact:

Re: PAVYZDINIAI, PARODOMIEJI ATEITIES ŪKIAI (GŽ turizmas)

Post by Žibutė »

Egidijus » Pen Sau 06, 2012 12:28 pm

Aš pastarasias kelias dienas galvoju kaip viskas vyktų.. kaip gyventu žmonės turtingieji ir vargšai, jei taip atsitiktų. Tikrai gera tema pamąstymams. Sutinku su žibute, tas geras filmas, labai gerai nušviečia kas atsitiktų be žmonių
ne apie tai mintį mečiau, tame filme rodomą. Man svarbiau kas būtų jei nebeliktų elektros...

Atsakymas peršasi ten gana aiškiai parodytas, tik gal visgi niekur nedingę žmonės sumąstytų kaip šaldyti tas kasetes?

O pabėgti?...
Suprantu, kad bajerius skaldot, nes nubėgti taigi nebūtų kur. Visur būtų panaši situacija :D Tai kam bėgti?

Tik aš dabar pažiūrėjau KOKIOJE temoje mes tą planetą "nubaiginėti" bandome :D ))))) :D :lol: )))

Tema vadinasi: PAVYZDINIAI, PARODOMIEJI ATEITIES ŪKIAI (GŽ turizmas)
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: PAVYZDINIAI, PARODOMIEJI ATEITIES ŪKIAI (GŽ turizmas)

Post by saulius »

Čia biskį į temą. Vakar paskambino žmogus, turintis ryškių kulinarinių ir gurmaninių polinkių. Domėjosi veislėmis ir pan. O viena jo idėja buvo labai aiški ir konkreti: padaryt šaltibarščius. Jam reikėjo ingredientų. Paprastų, tradicinių: burokėlių, agurkų, svogūnų laiškų, krapų. Apie kiaušinius ir grietinę neklausė, bet suprantama, kad ir jų reikia. Ingredientai paprasti, bet sąlyga tokia: kiekviena šita daržovė ar nedaržovė turi būt geriausia, kokia tik iš viso gali būt. Skoniu, aromatu ir pan. Aš pasakiau, kad tokia užduotis mums dabar neįkandama, nes ne sezonas ir pan. Paskui pagalvojau: o ar iš viso įkandama? Ar galėtumėm pvz. vasaros antroje pusėje tiems GŽ turistams pasiūlyt šaltibarščių, kokių pasaulis dar nematė? Paprasti dalykai, bet tas paprastumas moka būt labai sudėtingas ;). Kai supratau į kur tas skambutis pakreipė mano mintis- buvau labai dėkingas tam nepažįstamam žmogui.
Saulius Jasionis
lugne
Posts: 1443
Joined: Fri Apr 10, 2009 1:54 pm
Location: Marcinkonys, Varėnos raj.
Contact:

Re: PAVYZDINIAI, PARODOMIEJI ATEITIES ŪKIAI (GŽ turizmas)

Post by lugne »

Taigi ir pienas svarbus. O jo tai nebus dar vasarą.
Ir iš vis skaniausi šaltibarščiai iš visokių švendrų, viksvameldžių, skudučių, užpilti rūgpieniu.
Jurga Stoškutė
lugne
Posts: 1443
Joined: Fri Apr 10, 2009 1:54 pm
Location: Marcinkonys, Varėnos raj.
Contact:

Re: PAVYZDINIAI, PARODOMIEJI ATEITIES ŪKIAI (GŽ turizmas)

Post by lugne »

Kadangi čia buvo kalbama apie elektrą ir neseniai forume nuvilnijo ginčai apie žaliavalgius, tai pasidalinsiu tokia kvaila mintim - jei nebūtų elektros, taigi žaliavalgiai patys pirmi badaut pradėtų, nes neveiks jų galingieji blenderiai :P
Jurga Stoškutė
MaryteN
Posts: 307
Joined: Sat Dec 25, 2010 3:54 pm
Contact:

Re: PAVYZDINIAI, PARODOMIEJI ATEITIES ŪKIAI (GŽ turizmas)

Post by MaryteN »

Būna blenderiniai- kokteileriniai žaliavalgiai, o būna monožaliavalgiai, kurie nemaišo, neplaka kokteilių, nedaro jovalų- salotų.
Tokie tai neprapuls, jei dantis dar tebeturi.
Vėjai
Posts: 536
Joined: Wed Jun 23, 2010 7:10 pm
Contact:

Re: PAVYZDINIAI, PARODOMIEJI ATEITIES ŪKIAI (GŽ turizmas)

Post by Vėjai »

Aš jau tikriausia užknisau visus, bet toliau kartoju - kai tik atrodo kad kažkas taip paprasta ir aišku kaip du kart du, pabandyk tai realiai padaryti ir iškils tiek neaiškumų ir netikslumų, kad mažai nepasirodys. Arba galima daryti ne GERAI, o tik kaip PAVYKSTA ir kažkam tiek gana.
MantasBarsys
Posts: 116
Joined: Fri Nov 26, 2010 8:21 pm
Location: Rokiškio apylinkės
Contact:

Re: PAVYZDINIAI, PARODOMIEJI ATEITIES ŪKIAI (GŽ turizmas)

Post by MantasBarsys »

Gryžtant prie temos, visi suinteresuoti jau gali peržvelgti sukurtą puslapį adresu: www.ateitiesukiai.lt. Manau gavosi pakankamai neblogas įrankis valgytojų paieškai, informacijos sklaidai, turizmo viešinimui, darbo jėgos talkoms paieškai. Jeigu turite pasiūlymų, pamatysite klaidą ar netikslumą prašau informuokite mane privačia žinute arba paštu: [email protected].

Na ir dar kartą pasikartosiu, kad norintys prisidėti vienaip ar kitaip kreipkitės į mane asmeniškai, aptarsime.
supermaximum
Posts: 137
Joined: Sun Jan 09, 2011 7:24 pm
Location: Kaunas
Contact:

Re: PAVYZDINIAI, PARODOMIEJI ATEITIES ŪKIAI (GŽ turizmas)

Post by supermaximum »

O GZ turizmas nesupratau, cia ir yra tas nemokamos darbo jegos turizmas ar normalus turizmas, kai uz tam tikras sumas gali atvaziuoti turistai, kad ir is Vokietijos sveikai pagyventi norima laikotarpy ir pirkti ukyje auginama maista? :)
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: PAVYZDINIAI, PARODOMIEJI ATEITIES ŪKIAI (GŽ turizmas)

Post by saulius »

Čia tas antras variantas.
Saulius Jasionis
Post Reply

Return to “Verslas”