Switch to full style
Apie auginimą ne tik sau...
Atsakymo rašymas

Re: Gėlininkystė

Sek Geg 22, 2011 6:09 pm

Tik kvapo negaliu parodyt ;)

Re: Gelininkyste

Ket Lie 28, 2011 2:14 pm

PIC_0009.JPG
PIC_0011.JPG
PIC_0012.JPG
PIC_0013.JPG
PIC_0014.JPG

Vaizdeliai iš gėlynėlio.
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.

Pir Rgs 05, 2011 10:38 pm

Oo kokios Lelijos ... :). Tinginteims reiktų auginti „Viendienes“ tokios pat gražios, tik neskinamos :), bet užtat jokios priežiūros pasodinai ir džiaukis, jei vieta joms patiko...

Ket Lap 10, 2011 5:30 pm

Anksčiau baiminausi lelijų ir jų neauginau, bet dabar jų turiu gal 10 veislių (pagrinde azijnės, tigrinės) , ir manau kad tai puikios, ypatingos priežiūros nereikalaujančios gėlės. Kas labiausiai mane juose žavitai, kad šioms gėlėms nereikia papildomų atramų , masyvūs žiedynai puikiai atsilaiko ant kotų ir vėjuotą dieną. O žiedų spalvos ir dydis tikrai įspūdingi.

Pen Bal 06, 2012 1:12 am

saulius » Sek Geg 22, 2011 3:07 pm

Pražydo krūminis bijūnas.

Sauliau, o krūminis - dar kitaip sumedėjusiu vadinamas? Iš išvaizdos lyg ir tokie.

Svajoju apie geltonos spalvos žiedais žydintį sumedėjusį bijūną :) Labai jau jis man patinka :D

Pen Bal 06, 2012 8:23 am

Taip, tas pats. Geltono neturiu, jis dar naujovė pas mus.

Pen Bal 06, 2012 9:09 am

Aš geltoną bijūną neseniai užsakiau Eurogėlėse internetu (Kauno įmonė). Dar negavau. Tik neaišku koks ten bijūnas ar žolinis, ar medėjantis, nuorodoje net paveiksliuko nėra. Bet man labai jau cekava buvo ,tai nesusilaikiau :). Vilniuje netoli Halės turgaus Sodų gatvėje yra nedidukė sodinių prekių parduotuvė tai ten kartais tos Eurogėlės veža savo prekes. Neseniai ten lankiausi tai žvilgetėjau į parduotuvėje turėtą katalogą, pagal žiedą (pilnavidurį ir masyvų) susidarė įpūdis kad tai žolinis bijūnas, bet galiu ir klysti.
Atsakymo rašymas