Pardavimo būdai

Apie auginimą ne tik sau...

Moderator: saulius

Post Reply
Sigita
Posts: 233
Joined: Mon Mar 09, 2009 7:35 pm
Contact:

Re: Pardavimo būdai

Post by Sigita »

Labukas,
tikiuosi rašau į temą... :) Mano svajonių planas,tai mažas ūkelis,kuriame būtų galima,ne tik daržovių ar kiaušinių nusipirkti ,bet ir paprasčiausiai pabūti.Tokiame ūkyje teko lankytis Londone,tik tiek ,kad ten plotai didesni.Susimokėjome už dieną.Buvo vieta pavalgyti pažaisti,o kas labiausiai patiko ,tai kad vaikai galėjo realiai pamatyti ir paglostyti viščiukus,ančiukus,triusiukus ir tt.Žodžiu įsilieti į kaimo gyvenimą.Visada dieną praleidome ten ,o išeidami galėjome nusipirkti kiaušinių ir tt. Dėl maisto būtų toloka važiuoti,bet kai dieną gali kaime praleisti,tai tikrai verta.Gali ir artimiesiems nupirkti ko reikia.
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Pardavimo būdai

Post by saulius »

Labai į temą! Ačiū. Čia tikras kaimo turizmas, nes pas mus tuo žodžiu vadinamas visiškai priešingas ir žalingas reiškinys. Ir kiek kainuoja diena tokiame ūkyje?
Saulius Jasionis
Sigita
Posts: 233
Joined: Mon Mar 09, 2009 7:35 pm
Contact:

Re: Pardavimo būdai

Post by Sigita »

Tiksliai nepamenu,nes tai buvo senokai prieš kokia šešis metus.Sumokėjome gal po kokia penkis svarus ,gal daugiau.Bet jie turėjo mažą kavinukę ,kurioje palikome pinigų.Taip pat mažu traktoriuku pasivėžinome,vėl kainavo.O kur dar maistą pirkome :) .Pernai vasarą irgi buvau kažkokiame ūkyje su sese.Prisirinkome braškių ,žirnių ,nu žodžiu visko.O paskui atėjome į tokį kioskelį ir užsimokėjome.Įėjimas nekainavo.O diena nuo miesto šurmulio ,tiesiog buvo nuostabi.Nors važiuoti teko tolokai,bet kaip ten populiaru.Vaikų gausybė,su mokykla atvažiuoja pamokų metu.Žodžiu valstybė remia tikrą kaimo turizmą.O čia paramą gauna kas???Visokie balių namumai,liūdna labai...
Sigita
Posts: 233
Joined: Mon Mar 09, 2009 7:35 pm
Contact:

Re: Pardavimo būdai

Post by Sigita »

http://www.longdownfarm.co.uk/index.php ... ion-prices
čia kaip pavyzdį įdedu.Galima ir gmtadienius švęsti,visokios šventės organizuojamos.Galima ir sezonui bilietą pirkti.
Eimutė
Posts: 682
Joined: Thu Sep 23, 2010 1:08 pm
Location: Širvintos
Contact:

Re: Pardavimo būdai

Post by Eimutė »

Kai pradžioje buvo pradėta kalbėti apie kaimo turizmą, ji taip ir supratau. Tai vieta kur gali pabūti ramiai kaime, gyvuliukus, naminius paukščius stebėt ir glostyt, pasirinkt vaistažolių, panakvot klojime ant šieno, o žiemą troboj prie židinio, ir dar nusipirkt produktų čia pat užaugintų. Tiesiog paprastas, natūralus kaimas su visu savo žavesiu. Nesupratau, ar tokio turizmo niekas neišdrįso pateikti ar tokiam turizmui nebuvo paklausos, kad šiandieninis kaimo turizmas - tai baliukai sodybose.
Širvintos
vigintas
Posts: 534
Joined: Tue Jun 15, 2010 11:52 am
Contact:

Re: Pardavimo būdai

Post by vigintas »

Sauliau tu kazkiek stresuoji del valdininku :) Uzsienyje irgi egzistuoja sanitarijos normos kabakeliui ir jos absoliuciai pateisinamos. Bendra vet. prieziura irgi nera blogai. Tos visos normos nera is esmes blogai ir jos nera sunkiai ivykdomos. Valdininku negeranoriskumas, korumpuotumas, cia kuom arciau dideliu miestu tuom dideja, bet tai jau atskira daina. Aplamai paprasciau bus gyventi, kai suvoksi, kad visi tie valdininkai ne siaubas baubas, o viso labo keksytes nuo Vilniaus stoties, purvinos, nelaimingos, pilnos baimiu :)
O del paramos tu neteisus, surininkes nuo Ukmerges , kur priizuri karves ir daro varske surius gavo paramas ir keliolika kartu, net uz tai, kad padare mokymo centra. Duonos kepejai , kur kepa tikra duona, be mieliu ir pribambasu, irgi gavo parama beje kaip ir kulinarijos paveldo... ne paramoje dalykas, tai malonios smulkmenos :)
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Pardavimo būdai

Post by saulius »

Truputį paaiškinsiu: prieš tai buvau parašęs dvi žinutes, bet jas ištryniau, nenorėjau teršt gražių svajonių :D. O vigintas atsakė į jas. Iš tikrųjų, Sigitos ir Eimutės "pardavimo būdai" man patys artimiausi. Nes čia jau eina kalba apie tikrą kaimą.
O duonos kepimas ir sūrių darymas- dar ne kaimas, tiek pat toli nuo kaimo, kaip senovinės dainos ar pynimas iš vytelių. Tai tik atskiras segmentas, kuris be sistemos- niekas. Kaimas- pirmiausia savarankiškumas, t.y. apsirūpinimas bent jau visu maistu. Sistema skatina tas veiklas, kurios tolina žmogų nuo savarankiškumo, patenkindamos esminius poreikius, kitaip sakant- užmigdo, nes savarankiškas, nepriklausomas žmogus- sistemos priešas, o kas gi remia priešus? Bet nesiplėskim, kalbam apie pardavimo būdus. Ir jeigu nenorėsim- jokios sistemos ar inspekcijos mums įtakos neturės.
Saulius Jasionis
laisvas kaimietis
Posts: 1083
Joined: Sat Aug 28, 2010 11:02 am
Location: Virbalų k., Ukmergės raj.
Contact:

Re: Pardavimo būdai

Post by laisvas kaimietis »

Kartą žydas Moišė iš kaimiečio už 100 litų nusipirko asilą.

Kaimietis pažadėjo asilą atvesti kitą dieną. Tačiau kitą dieną kaimietis pasirodė be asilo.
Moišė jo paklausė:
- O kur mano asilas?
- Jis padvėsė, - tarė kaimietis.
- Na, tada grąžink man pinigus, - tarė Moišė.
- Aš jų neturiu, jau išleidau, - tarė kaimietis.
- Na, tiek to, ką jau su tavim padarysi, - tarė žydelis, - atvežk man tą padvėsusį asilą ir mes būsime atsiskaitę.
- Bet ką tu su juo, Moiše darysi?
- Aš surengsiu loteriją, kurioje jį pralošiu, - tarė šis.
- Bet kaip? Juk niekas nenorės padvėsusio asilo!
- Nesvarbu, aš jiems nesakysiu, kad jis padvėsęs.
Kaimietis atvežė Moišei asilo dvėselieną.
Praėjo mėnuo ir jie vėl susitiko:
- Na, Moiše, kaip tau baigėsi su tuo asilu?
- Puikiai, aš pardaviau kelis šimtus bilietų po du litus ir gavau 872 litus pelno!
- Ir ką, niekas neprotestavo?
- Na, tik vienas vaikinukas. Tas, kuris išlošė asilą. Tai aš jam tiesiog grąžinau pinigus.

Šios pasakėčios moralas: nesvarbu, ką parduodi, rinkodara visada yra verslo alfa ir omega.
Žilvinas Žurauskas
smilga
Posts: 202
Joined: Mon Mar 15, 2010 12:11 am
Location: Kėdainiai
Contact:

Re: Pardavimo būdai

Post by smilga »

Tikriausiai nieko naujo čia nepasakysiu, tik kol vieni galvoja, kiti daro. Straipsnis "delfyje" apie elektroninę prekybą maistu: http://verslas.delfi.lt/country/vceresk ... d=59577521
dage
Posts: 540
Joined: Fri May 20, 2011 3:07 pm
Location: Kaunas
Contact:

Re: Pardavimo būdai

Post by dage »

Dalia
Post Reply

Return to “Verslas”