Kvapai

Moderators: Mama Smilga, saulius, dage

saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Kvapai

Post by saulius »

Nuo žvėrių gal... Nors realiai vistiek nugraužia :D
Saulius Jasionis
laisvas kaimietis
Posts: 1083
Joined: Sat Aug 28, 2010 11:02 am
Location: Virbalų k., Ukmergės raj.
Contact:

Re: Kvapai

Post by laisvas kaimietis »

Pas mane būtent spygliuotus pirmiausia ir nugraužia. Gal jie skaniausi?
Žilvinas Žurauskas
rasute

Re: Kvapai

Post by rasute »

Na mano šuo valgo rožės galus be žiedų ir jai visai neduria, net keista.. Valgo raudonų serbentų krūmų uogas kartu su šakelėmis jaunomis. Aktinidiją suvalgo iki šaknų, o vynuogių šakų galiukus, sakau mano genėtoja neetatinė))) Aš manau , kad gyvūnai jaučia , ko jiems trūksta organizme (nors mėsos padėta būna). Manau augalai taip pat kviečia žmones kvapais ir viskuo, nes nori bendraut ir gal netgi padėt žmogui.. aš būna kalbuosi su augalais ir netgi gasdinu, kad jei nepražys , ar vaisių neduos, tai išmesiu- žiauriai aišku- bet ,kaip nebūtų keista, apsipila iš baimės viskuom)))
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Kvapai

Post by saulius »

Manau augalai taip pat kviečia žmones kvapais ir viskuo, nes nori bendraut ir gal netgi padėt žmogui
O gal turit minčių, dėl ko jie nori bendraut ir kuo padėt?
Saulius Jasionis
Laimis Žmuida
Posts: 1173
Joined: Wed Dec 17, 2008 1:00 pm

Re: Kvapai

Post by Laimis Žmuida »

Bendrauti visiems patinka. Patinka kačiukams, šuniukams, patinka bendrauti ir augalams. Kartais bendraujama dėl kažko, o kartais dėl paties bendravimo, nes bendrauti yra gera.
rasute

Re: Kvapai

Post by rasute »

Aš manau, jei žmogui pav. patinka rožės, tai jos kvapais žmogų apsaugo nuo blogų akių.. Ne veltui pas raganas po langais prie namo turi augti jos :P, kad jų nenužiūrėtų. Pav šermukšnis prie įėjimo panašią funkciją atlieka. Jei kokia vaistažolė ar žolė, ar augalas patinka žmogui , tai didelė galimybė, kad ji gydys nuo kažko, gal net žmogus nežino dar net nuo ko. Gyvūnai daugiau jaučia , ko jiems reikia. Mano šuo valgydavo uogas raudonas, nes vėliau išsiaiskinau turėjo problemų su lytiniais organais. Jie atranda pievoje kažkokias žoles ir apsivalo skrandžius. Jei prie augalo mažai priesi, tai jis iš liūdesio ir vaisių gali neduoti :P čia galima ir "nugrybaut" į lankas :lol:


Last bumped by Anonymous on Wed Aug 05, 2015 11:00 pm.
Post Reply

Return to “Kraštovaizdžio dizainas”