Morkų sultys

Moderators: Mama Smilga, saulius, dage

sniege
Posts: 20
Joined: Mon Feb 18, 2013 11:52 pm
Contact:

Re: Morkos

Post by sniege »

Man rodos, lėtaeigės labai brangios, ar 900lt. O kaip, Sauliau, pasigamint tą presą?
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Morkos

Post by saulius »

Dabar neaprašysiu, nufotkinsiu kada, dabar jis kažkur sandėly, o ten tamsu... Nieko ten nėra- strypas su sriegiu ir rėmelis, mes obuolių sultis juo spausdavom, kai gerdavom. Gal ir internete galima kažką panašaus surast.
Saulius Jasionis
zoot
Posts: 684
Joined: Sun Feb 13, 2011 8:01 pm
Location: Kauno raj Karmėlava
Contact:

Re: Morkos

Post by zoot »

Nusipirkau Lenkišką už 400,urmo bazėj gal 16 sand kur indai yra pigi lėtaeigė berods per 300
Valdas
inga30
Posts: 980
Joined: Fri Jan 21, 2011 7:25 pm
Location: Kaunas romainiai
Contact:

Re: Morkos

Post by inga30 »

Man atrodo būdavo tarybinės rankinės, suki rankena , o sliekas spaudžia. Pamenu dar ir tirštuma būdavo galima reguliuot. Ispaudų.
sniege
Posts: 20
Joined: Mon Feb 18, 2013 11:52 pm
Contact:

Re: Morkos

Post by sniege »

zoot » Šeš Vas 23, 2013 7:39 pm

Nusipirkau Lenkišką už 400,urmo bazėj gal 16 sand kur indai yra pigi lėtaeigė berods per 300
Man rodos, reikia pažiūrėti dar, kokios medžiagos naudojamos, nes kai pigi, gali būti ir plastmasė "pigi', ir metalas, neaišku koks. Juk gyvi vitaminai susiliečia! Vat tarybine tai pasitikėčiau, sukčiavimo tada mažiau buvo :)
sniege
Posts: 20
Joined: Mon Feb 18, 2013 11:52 pm
Contact:

Re: Morkos

Post by sniege »

Be to, sakyčiau, kad per 300lt- visai nepigi :(
inga30
Posts: 980
Joined: Fri Jan 21, 2011 7:25 pm
Location: Kaunas romainiai
Contact:

Re: Morkos

Post by inga30 »

Deja tada žmonių sveikata taipat nerūpėjo kaip ir šiandien,ir išvis kur jūs sultyse sveikata matot,nors pvz. kaip suėsti savo kepenis kiekvienas sprendžia pats, kas šviežiom, kas raugintom.
sniege
Posts: 20
Joined: Mon Feb 18, 2013 11:52 pm
Contact:

Re: Morkos

Post by sniege »

Savo patirties sulčių vartojime nelabai turiu, kadangi neturiu sulčiaspaudės- kartais sultis išspaudžiu rankomis per marlę. Pigiausias ir patikimiausias būdas :lol: Bet linkusi tikėti sulčių galia. Tiek gero prirašyta.. kompetetingų asmenų... Kiek tų cielų morkų besugriauši?.. nors jau dabar ir nebežinau, kai jūs taip kategoriškai...
Ecka
Posts: 116
Joined: Wed Mar 16, 2011 12:00 am
Contact:

Re: Morkų sultys

Post by Ecka »

Dabar jau nurinktas morkų derlius ir daugelis geria morkų sultis. Mano galva- gadina morkas. Jau senai įrodyta, kad geriau valgyti morkų tarkius, nes ten visa nauda. Teko matyti, kad nuo kasdieninių morkų gėrimo po kelių mėnesių patampama kiniečiu (geltona oda).
Fitoterapeutas prof Ruolia pataria, kad morką sutarkuoti iš vakaro, užpilti a.š. aliejaus, ryte pašildyti iki kūno temperatūros ir suvalgyti.

Jei aš spaudžiu morką , tarkę niekad nemetu, o sudedu į troškinius, faršą ar pan.
Post Reply

Return to “Maisto gamyba ir konservavimas”