Juridinės naujienos siekiantiems įsigyti žemės

Kas naujo pasaulyje, Lietuvoje ir mūsų kaime

Moderators: Mama Smilga, saulius, dage

saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Juridinės naujienos siekiantiems įsigyti žemės

Post by saulius »

Nu čia skirtingi dalykai. Beje, pirmadienį prie VRK, atsakingu momentu, mačiau tik du iš "GŽ chebros", pasiruošusius viskam...
Saulius Jasionis
smilga
Posts: 202
Joined: Mon Mar 15, 2010 12:11 am
Location: Kėdainiai
Contact:

Re: Juridinės naujienos siekiantiems įsigyti žemės

Post by smilga »

Aš vakar žemės gynėjų suvažiavime nemačiau nei vieno. Bet noriu paklaust, ar tikrai jums atrodo, jog kiekvienas atskirai kovodami "už savo" galim kažką pasiekti?
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Juridinės naujienos siekiantiems įsigyti žemės

Post by saulius »

Žinoma, tik taip ir galim. Žiūrint kaip suprantamas tas "savo".
Saulius Jasionis
inga30
Posts: 980
Joined: Fri Jan 21, 2011 7:25 pm
Location: Kaunas romainiai
Contact:

Re: Juridinės naujienos siekiantiems įsigyti žemės

Post by inga30 »

Taip, ukrainoj dabar ateis aukso amžius, kai opozicija laimėjo. O kovot reikia pradėt nuo saves ir aplinkinių, juk ir toj valdžioj juk ne marsiečiai. Ir ta kova kažkodėl 10 metų vėluoja . Kada dauguma nenorės parduoti ir teršti savo žemės , tai ir ta kova bus laimėta. Ta linkme reiktų eiti.
Laurynas K.
Posts: 55
Joined: Sat Mar 09, 2013 7:32 pm
Contact:

Re: Juridinės naujienos siekiantiems įsigyti žemės

Post by Laurynas K. »

Aš galvoju, kad nieko nebus, kol žmonės nesusivoks, kad jie patys yra sau autoritetas, kad visi iki vieno yra lygūs...,kol nepajaus, kad ištikus bėdai visada jį priglaus kaimynas ar šiaip nepažįstamas išties pagalbos ranką, tol niekas nesikeis...tikės, kad gal išauš ta diena, kai viskas susitvarkys. Na jūs pradėjote laisvą rinką kurti - mainai, bet į tai reikia pajungti daugiau žmonių ir ne tik sėklas.
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Juridinės naujienos siekiantiems įsigyti žemės

Post by saulius »

inga30 absoliučiai teisus. Ne prieš valdžią reikia kovot. Vietoj jos ateis kita- ir kas iš to? Juk ne valdininkai realiai valdo situaciją, o pinigai, tiksliau tie, kas valdininkams moka. Mes jų neperpirksim. Tikresnio atsakymo reikia ieškot M.Gandžio "revoliucijoj" ir J.Cezario "Galų karo užrašuose". Mus valdo tol, kol mums reikalingos jų vertybės. Jokia ES ar kita struktūra nedraudžia gyvent, tai mes patys to atsisakom, permesdami atsakomybę už savo gyvenimus ant valdžios. Mes norim valdžios, norim būt valdomi - kitaip nesirūpintumėm kas bus prezidentas ar kas laimės seimo rinkimus. O jeigu norim būt valdomi, reiškia, kad nenorim patys spręst kaip mums gyvent. Jeigu nenorim patys- už mus nusprendžia kiti.
Kiek dabar visur šūdo pylimo ant ES, globalistų ir pan. Sunaikino žemės ūkį, pramonę, dorovę, tautines vertybes, sveikatą... Galiu pasakyt tik tiek, kad vakuumo nėra, išnykusius dalykus pakeičia kiti. Jeigu kažkas pats pasirinko kitas vertybes- nėra ką dėl to kaltint. Čia dar neseniai buvo kalba apie linų pramonę. Atseit, tokia tautiška ūkio šaka, tokia lietuviška ir še tau- viskas sunaikinta. Linų niekas neaugina, siūlų neverpia ir drobelių neaudžia, o galėtų pasaulį stebint ir užsidirbt, o dabar vakariečiai augina linus ir pas mus parduoda. Paklausiau: o kas tau draudžia augint linus, verpt ir aust drobeles, brangiai jas parduot ir stebint pasaulį? Ar yra koks nors ES draudimas ar pan.? Vietoj atsakymo- tyla... Čia galima nusikeikt, galima ir ne, bet esmė, manau, aiški.
Saulius Jasionis
nawjia
Posts: 1020
Joined: Sat Oct 23, 2010 8:20 pm
Location: Vilnius
Contact:

Re: Juridinės naujienos siekiantiems įsigyti žemės

Post by nawjia »

Laisvės žmonėms yra per daug, jie nepakelia tokios naštos. Todėl ieškosi sau priešų ir priežasčių, dėl kurių gali kaltinti savo nesusitvarkymą su gyvenimu.

Nei kas draudžia turėt karvę, nei kas linus sėt. Bet yra patogesnių variantų, ir jais yra naudojamasi (gamtos jau taip duota, kad ieškoma kur lengviau). Bet, kad pateisintų savo patogesnį pasirinkimą ir nepasirodytų didesniu nevykėliu net už sintetinį pilietį (kuris bent nesuka sau galvos, gyvena kiek išeina, kai sutraška griebiasi nano medicinos, galų gale spjauna į visokius dvasingumus, susikuria sau naujus kultus kaip pvz.: live fast, die young), susiieško sąmokslų ir gyvenimą sugadinusių kaltininkų.

Gal būt kitas žingsnis GŽ filosofijoje turėtų būti atsakomybės už savo gyvenimą, t.y. praeitį, dabartį ir ateitį, prisiėmimas?

Kas yra tvirtai apsisprendęs gyventi teisingai (pvz.: Ditė+Egidijus) - tam nereikia nieko daug. Bet tai yra nepatogus variantas, skurdus, pusalkanis...bent iš pradžių.
Ir jeigu jis nepatinka - tai kokio velnio reikia dėl to kaltinti kažką kitą, o ne save????????????????
`šėršė lia fam`
smilga
Posts: 202
Joined: Mon Mar 15, 2010 12:11 am
Location: Kėdainiai
Contact:

Re: Juridinės naujienos siekiantiems įsigyti žemės

Post by smilga »

Tai kas man pasakys, kodėl vienose šalyse vienoks pragyvenimo lygis, kitose kitoks, kodėl vienose šalyse žmonės gyvena pasiturinčiai, oriai, kitose skursta ir vargsta. Kodėl koks vokietis pensininkas iš savo pensijos keliauja po pasaulį pasižvalgyti du kartus per metus, o dauguma lietuvių gyvena žemiau skurdo ribos ir taip toliau. Kodėl vienos šalys tarpsta o iš Lietuvos žmonės bėga, per pora dešimtmečių netekoma arti milijono piliečių (kaip kokiam kare). Sutikite, jog kažkas čia negerai. Galima sutikti, kad reikia pradėti nuo savęs, aš dėl to nesiginčiju. Bet gyvename taip kaip gyvename ne tik, dėl to kad neauginame to ar ano. Kažkas pas mus ne taip. Man taip atrodo.
dage
Posts: 540
Joined: Fri May 20, 2011 3:07 pm
Location: Kaunas
Contact:

Re: Juridinės naujienos siekiantiems įsigyti žemės

Post by dage »

Ką reiškia "pasiturinčiai" - gali sau leisti daug daiktų prisipirkti:)
Dalia
smilga
Posts: 202
Joined: Mon Mar 15, 2010 12:11 am
Location: Kėdainiai
Contact:

Re: Juridinės naujienos siekiantiems įsigyti žemės

Post by smilga »

Ką reiškia "pasiturinčiai" - gali sau leisti daug daiktų prisipirkti:)
Nebūtinai. Bet dažnas žmogus pradirbęs (turintis stažą) 30-40metų ir išėjęs į pensiją neturi už ką vaistų nusipirkti, o apie poilsinę kelionę į Taivaną sapnuose nesapnavęs.
bet smilgai neužtenka gerovės ir norėtųsi Vokietijos pragyvenimo lygio. Nekeista? Man tai keista.
Aš nesiskundžiau dėl savo gerovės, būkit prašau atidesnė. Vokietiją paminėjau tik kaip pavyzdį, bet neprieštaraučiau jog Lietuvoje būtų toks pragyvenimo lygis. O Jūs ką prieštarautumėt??? Tada man keista :)
Rytinė pusė, ją siūlau kol nevėlu nuvažiuot aplankyt ir palyginti - sovietų kontroliuojama ir planinės ekonomikos valdoma šalis
Ačiū už pasiūlymą, esu jau aplankęs ir ne syki ir ne tik ją.
Tai ką tik minėjot, jog vokiečiai labai darbštus, bet štai rytinėje pusėje dėl skirtingo valdymo ryškiai skiriasi nuo vakarinės. Tai aš tą ir sakau, kad nepadėjo rytinei pusėj pakilti "žiūrėjimas tik savo" arba pradėjimas nuo savęs. Matyt ir valdymo forma ir valdžia taip pat ne paskutinėje vietoje.
vaikai iki 12 ar tai 14 metų neturi teisės būti vieni namuose, ten negali nuo stogo susirinkti vandens be projektų ir leidimų
Taigi tas pas mus jau grūdama. Pavyzdžiui "juvenalinė justicija". Tas pats su žemės pardavimu, kas skaitėt projektą, matėt koks kuriamas biurokratinis burbulas. Gėjų santuokos ir taip toliau. Tai čia vertybės jų ar mūsų? Aš suprantu taip, jei visuomenė rimčiau nesipriešins bus ir pas mus visa tai. O jei tik kiekvienas savo žiūrėsime, tai šitom vertybėm ateiti jokių kliūčių.
Kas dėl pasivažinėjimo po kaimus, tai dažnam kaime tik seniai vieni belikę, jei atmesime kelias išimtis.
Nenorėčiau labai leistis į gilias diskusijas dėl skirtingų pasaulėžiūrų. Pasilikime kiekvienas prie savo.
Post Reply

Return to “Naujienos”