Arbatinis grybas. [Ieškau]

Moderators: Mama Smilga, saulius, dage

Ajida
Posts: 81
Joined: Sun Jun 13, 2010 12:56 pm
Location: Vilkaviškis
Contact:

Re: Arbatinis grybas. [Ieškau]

Post by Ajida »

Arbatinis grybas acto gamybą išgyveno. Jeigu yra norinčių, galiu grybu pasidalinti.
Zdraica
Posts: 16
Joined: Fri Oct 15, 2010 1:37 pm
Contact:

Re: Arbatinis grybas. [Ieškau]

Post by Zdraica »

Ajida, o kaip gaminti actą su arbatos grybu? tiesiog palikti ilgesniam laikui, ar dar kažką daryt reikia?
Beje, jei dar yra norinčių, galiu atiduot šmotą to grybo. :)
Šokančios saulės namai: čia gyvena mano darbai iš sidabro, akmens, gintaro, stiklo, keramikos ir saulės spindulių.
Ajida
Posts: 81
Joined: Sun Jun 13, 2010 12:56 pm
Location: Vilkaviškis
Contact:

Re: Arbatinis grybas. [Ieškau]

Post by Ajida »

Arbata padaroma saldesnė ir paliekama 2-3 mėnesiams. Po to perkošiama ir paverdama 20-40 minučių. Labai skanu ir ant salotų, ir mėsai marinuoti.
SKazas
Posts: 34
Joined: Tue Sep 21, 2010 11:56 am
Location: Vilnius
Contact:

Re: Arbatinis grybas. [Ieškau]

Post by SKazas »

Ajida, truputį padėkite :) Nežinau kiek maždaug dėti cukraus ir kokio stiprumo arbatą padaryti, nes paprasčiausiai jei ir geriu arbatą retkarčiais, tai be cukraus. Tad pagal skonį užsaldinta man nieko nesako :). Kažkodėl naujoje arbatoje grybas paviršiuje plaukioje, ir kur yra kontaktas su oru, pelija. Kiek dėjote cukraus, kai ruošėte kelionei? Įtariu aš mažokai įdėjau.
Zdraica
Posts: 16
Joined: Fri Oct 15, 2010 1:37 pm
Contact:

Re: Arbatinis grybas. [Ieškau]

Post by Zdraica »

Atsakysiu vietoj Ajidos. Aš į nepilną trijų litrų stiklainį (arbatos būna iki tos vietos, kur siaurėt pradeda) dedu 5 valgomuosius šaukštus cukraus. Pelyt neturėtų. Siūlyčiau apipelijusias vietas atsargiai nulupt arba išpjaut jei neatsilupa.
Šokančios saulės namai: čia gyvena mano darbai iš sidabro, akmens, gintaro, stiklo, keramikos ir saulės spindulių.
Zdraica
Posts: 16
Joined: Fri Oct 15, 2010 1:37 pm
Contact:

Re: Arbatinis grybas. [Ieškau]

Post by Zdraica »

Dar pamiršau parašyt, kad arbatos stiprumas nelabai veikia grybo augimą. Darykit tokią, kad skanu būtų gert. Aš, pavyzdžiui, darau visokių žolių arbatą, nes juodos nemėgstu. Galima daryt ir iš žaliosios arbatos. Čia labiau skonio reikalas.
Šokančios saulės namai: čia gyvena mano darbai iš sidabro, akmens, gintaro, stiklo, keramikos ir saulės spindulių.
Ajida
Posts: 81
Joined: Sun Jun 13, 2010 12:56 pm
Location: Vilkaviškis
Contact:

Re: Arbatinis grybas. [Ieškau]

Post by Ajida »

Po acto gamybos grybas gali nusilpti, tai gal dėl to ir atsirado pelėsis. Pelėsį labai gerai pašalinkit su visu sluoksniu. O grybo sustiprinimui geriausia naudoti žalią arbatą. O saldinti pagal rekomendacijas 3 litrams stiklinė cukraus, bet aš naudoju mažiau. Daugiau ką patarti nežinau. Zdraica parašė labai gerai. Jei pelėsio nepavyks atsikratyti, vadinasi kolonija išsigimė, ir grybą geriau išmeskit.
zenzenas
Posts: 24
Joined: Mon Aug 30, 2010 5:28 pm
Location: Vilnius
Contact:

Re: Arbatinis grybas. [Ieškau]

Post by zenzenas »

Gal kas Vilniuje turi pasidalinti arbatos grybo?
Zdraica
Posts: 16
Joined: Fri Oct 15, 2010 1:37 pm
Contact:

Re: Arbatinis grybas. [Ieškau]

Post by Zdraica »

Turiu. Reiktų atvažiuot iki Balsių pasiimti.
Šokančios saulės namai: čia gyvena mano darbai iš sidabro, akmens, gintaro, stiklo, keramikos ir saulės spindulių.
SKazas
Posts: 34
Joined: Tue Sep 21, 2010 11:56 am
Location: Vilnius
Contact:

Re: Arbatinis grybas. [Ieškau]

Post by SKazas »

Galiu pasidalinti, jau paaugo. Atvykti reiktų iki prie Panoramos esančios Lukoil degalinės. Jei dar reikia, asmenine žinute parašykit.
Post Reply

Return to “Maisto gamyba ir konservavimas”