Renginiai

Paskaitos, seminarai, renginiai

Moderators: Mama Smilga, saulius, dage

Laimis Žmuida
Posts: 1173
Joined: Wed Dec 17, 2008 1:00 pm

Re: Renginiai.

Post by Laimis Žmuida »

Vilniuje reikia restorano, kuris tuo susidomėtų ir norėtų užsiimti renginio organizavimu. Imkitės iniciatyvos ir pradėkit organizuoti. Aš pasistengsiu padėti.

Dėl verslo plano, tai keista kalba. :) Jei bus gauti pinigai, tai tik už darbą. Darbas ne verslas.

Verslas, (šnek. kartais dar vadinamas bizniu) – savarankiška veikla, paremta asmenine rizika, kurios tikslas – gauti pelną, panaudojant savo sugebėjimus, žinias, laiką, kitų žmonių pinigus ir kitų žmonių darbą.

Darbas – tikslinga žmogaus veikla, dirbimas, paprastai duodantis tam tikrus rezultatus. Darbas gali būti materiali (fizinė raumenų) ir nemateriali (intelektualinė protinė) veikla, skirta atskiro individo ar visuomenės vartojimui ir gerovei.
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Renginiai.

Post by saulius »

Labai puikiai pavyko :D. Bulvė buvo tinkamai įvertinta, restorano šeimininkų, virėjų meistriškumo ir gero augintojo dėka iš kasdieninio maisto tapo delikatesu. Išragavom devynias veisles virtas ir keptas orkaitėj, išrinkom skaniausias, po to dar svieste kepti baravykai su pomidorais, desertui- vietoje gaminti tikri ledai, geras vynas... Žodžiu, kas nebuvot- graužkit nagus :lol:
Saulius Jasionis
Laimis Žmuida
Posts: 1173
Joined: Wed Dec 17, 2008 1:00 pm

Re: Renginiai.

Post by Laimis Žmuida »

Jo, man irgi labai patiko. Jauki atmosfera, geranoriški žmonės. :)
JurgitaZ
Posts: 34
Joined: Sun Mar 20, 2011 7:06 pm
Contact:

Re: Renginiai.

Post by JurgitaZ »

Tai gal visgi galėtumėt pasidalinti, kurios bulvių veislės tikrai vertos dėmesio ir kurias galbūt visgi neverta auginti?.. Kaip tik šiuo metu ruošiamas bulvių užsakymas(sėklai), tai labai praverstų ir jūsų komentarai apie veisles ;)
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Renginiai.

Post by saulius »

Sunku ką nors pasakyt, nes skoniai visų skirtingi. Pvz. kurios patiko man- nepatiko Laimiui ir atvirkščiai. Auginkit tas, kurios jums patinka, o jeigu norit augint pardavimui ir gaut gerą kainą- vadovaukitės kriterijais, kuriuos Mama smilga buvo aprašiusi.
Saulius Jasionis
Post Reply

Return to “Švietimas”