Atsargos žiemai

Derliaus saugojimas: rūsys, kaupas, ledaunė

Moderators: Mama Smilga, saulius, dage

KristinaL
Posts: 18
Joined: Wed Nov 16, 2011 3:40 pm
Location: VILNIUS
Contact:

Atsargos žiemai

Post by KristinaL »

Sveiki.
Kažkam gali pasirodyti "kvailas" toks skyrelis, gal nevisai apie Gamtinę žemdirbystę, bet mane vis kamuoja klausimas:
Kaip Jūs pasiruošiat žiemai?
Lyg kai kurios daržovės gali likti iki pavasario lysvėse, bet va pakasti jų žiema - be šansų. O rūsyje nesilaiko. Atsisakyti jų?

Kažkas rašė, kad raugia kopūstus be cukraus (užsirašiau, įsiminsiu ir tikrai naudosim, Ačiū). Saulius minėjo, kad galima morkas ir burokėlius rauginti... bet va man nesurantama: Kaip visa tai saugoti? Ir netgi kaip tai teisingai užraugti? Esu miesto vaikas ir man tokie klausimai visai neaiškūs. (iki šiol auginam daržoves ir laikom jas rūsyje ar buto sandeliuke, pomidorus, sparagines, agurkus konservuojam).

O juk man atrodo, galima džiovinti, bet tai pomidorų nedžiovinsim, o labai norėtūsi žiema pavalgyt. O agurkai? juos galima užraugti be druskos?
(Tiesa, turiu sandeliuke 1 agurką (vienintelis išaugo), kuris laikosi kaip cukinija, net negalvoja pūti :), bet spėju,jis nelabai valgomas)

Mes dabar daug uogų prisišaldom. Kas savaitę atidarom po litriuką. Bet Gal kažkas turi ledainę?

Pasidalinkit, kaip jūs saugot, savo gerybes žiema.
------------------
Kristina
Mama Smilga
Posts: 1831
Joined: Wed Apr 06, 2011 12:48 am
Contact:

Re: Atsargos žiemai

Post by Mama Smilga »

Kai ką rasit Derliaus skyrelyje viewforum.php?f=21
Mama Smilga
Posts: 1831
Joined: Wed Apr 06, 2011 12:48 am
Contact:

Re: Atsargos žiemai

Post by Mama Smilga »

Štai čia kai kas originalaus apie rauginimą viewtopic.php?f=22&t=565
Mama Smilga
Posts: 1831
Joined: Wed Apr 06, 2011 12:48 am
Contact:

Re: Atsargos žiemai

Post by Mama Smilga »

Tema apie laukinius augalus su originaliais rauginimo receptais viewtopic.php?f=23&t=55
dage
Posts: 540
Joined: Fri May 20, 2011 3:07 pm
Location: Kaunas
Contact:

Re: Atsargos žiemai

Post by dage »

Kodėl pomidorų nedžiovinsi? Labai netgi džiovinu.
Dalia
dage
Posts: 540
Joined: Fri May 20, 2011 3:07 pm
Location: Kaunas
Contact:

Re: Atsargos žiemai

Post by dage »

Deja, ne natūraliai - džiovyklėje (galima ir orkaitėje). Perpjaunu į 2 dalis, jei dideli-į 4. Šaukštelių išimu skystį su sėkomis. Dedu į džiovyklę ir džiovinu, viskas:)
Italijoje, Ispanijoje džiovina ant karštų skardinių stogų, bet pas mus retai tokia vasara pasitaiko, kad galėtum tiesiog saulėje džiovinti. Nors obuoliukai dažniausiai išdžiūna saulėje ant skardos.
Tiesa, džiovintus pomidorus laikau užpylusi aliejumi, su žolelėm, čsnakais ir pan. Bet galima ir sausus laikyti.
Dalia
vigintas
Posts: 534
Joined: Tue Jun 15, 2010 11:52 am
Contact:

Re: Atsargos žiemai

Post by vigintas »

Dziovinant labai svarbus temperaturinis rezimas. antaniniai obuoliai dziovinti orkaiteje ar aukstesneje temperaturoje lieka nemaloniai rugstus, o dziovinti nors ir buitineje dziovykloje darosi maloniai saldus. Anuko testas (vaikas 16 men) - iki kaledu suvalge 18 litru dziovintu antaniniu, deseriniai dziovinti bus mulciui, pirmoje vietoje dziovinti laukiniai obuoliai, malonus sodrus skonis, iki rudens gilesnio nedagyveno. Naudojant kontrastinia dziovinimo schema, kai temperatura tolygiai plaukioja nuo +4 iki +32 ir atgal, net dziovinta citrina pasidaro saldoka. As jau nekalbu apie negryztamai pakitusias medziagas kooguliacijos metu, bet skonis ir kvapas labai svarbus dalykas :) Juk buitine dziovykla, su reguliuojama temperatura dabar jau kainuoja maziau nei 100 lt :)
Post Reply

Return to “Derlius”