Rusiškas forumas

Čia galite pareikšti pastabas ir pageidavimus.

Moderators: Mama Smilga, saulius, dage

Post Reply
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Rusiškas forumas

Post by saulius »

Rusiškas forumas sukurtas tam, kad galėtų prisijungt A.Kuznecovas ir gal dar kas iš GŽ meistrų. Kas mokat rusų kalbą- tam galimybė tobulėt, o kas nemokat- mokykitės :D
Saulius Jasionis
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Rusiškas forumas

Post by saulius »

A. Kuznecovas po pertraukėlės vėl apsilankė mūsų forume. Supraskit, kad jis- tikras rusas, atlapaširdis, ir didžiausias džiaugsmas jam- kai gali padaryt kam nors gero. Šiuo atveju jis nori pamokyt, patart, o mainais išgirst jūsų samprotavimus. Aleksandras- neprilygstamas superintensyvios GŽ meistras, profesionalas. Čia proga forumo dalyviams per trumpą laiką ženkliai pakelt savo kvalifikaciją. Taigi, nemiegokit, jei rimtai domitės intensyvia GŽ, geriau už A.Kuznecovą šiam pasauly jos niekas neišmano.
Saulius Jasionis
Vėjai
Posts: 536
Joined: Wed Jun 23, 2010 7:10 pm
Contact:

Re: Rusiškas forumas

Post by Vėjai »

Sauliau, kai pereiti prie kirilicos rusiškame puslapyje?
Laimis Žmuida
Posts: 1173
Joined: Wed Dec 17, 2008 1:00 pm

Re: Rusiškas forumas

Post by Laimis Žmuida »

Naudokite www.translit.ru. Ten lange rašai lietuviškais rašmenimis ir juos iš karto verčia į kirilicą. Galiausiai teks tik nukopijuoti tekstą ir įdėti į forumą.
pirtininkas
Posts: 317
Joined: Wed Aug 25, 2010 4:35 pm
Contact:

Re: Rusiškas forumas

Post by pirtininkas »

aš išmokau spausdinti rusiškai nežiūrėdamas į klaviatūrą - labai patogu ir greita
programa соло на клвиатуре
www.ergosolo.ru
kainuoja nebrangiai , tačiau yra įdomi ir įtraukianti
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Rusiškas forumas

Post by saulius »

Aš translitą naudoju, labai patogu. Kuznecovas labai laukia jūsų klausimų!
Saulius Jasionis
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Rusiškas forumas

Post by saulius »

Nu va, rusiškas forumas po truputį stoja į reikiamą lygį. Jeigu būtų poreikis- galėčiau pakviest daugiau GŽ meistrų iš Rusijos ar Ukrainos. Tiesa tokia, kad jie iki šiol normalaus forumo neturi, tai tegul pas mus ateina ;) . Visiems nauda būtų.
Saulius Jasionis
Vėjai
Posts: 536
Joined: Wed Jun 23, 2010 7:10 pm
Contact:

Re: Rusiškas forumas

Post by Vėjai »

Poreikis yra.
Aš bandžiau atsidaryti tas A. Kuznecovo nuorodas į Telepovo straipsnius, tai patenku į diskusijų puslapį, o straipsnio negaliu surasti.
Ar ten reikia registruotis, ar aš kažko nesuprantu, kaip pasiekti būtent straipsnį. Gal tik man taip atrodo, kad rusiški puslapiai neskoningai perkrauti.
Labai dėkinga šito forumo kūrejams už paprastą forumo struktūrą ir formą. Jokių animacinių zuikučių, gėlyčių, reklamos ir paveikslėlių.
nawjia
Posts: 1020
Joined: Sat Oct 23, 2010 8:20 pm
Location: Vilnius
Contact:

Re: Rusiškas forumas

Post by nawjia »

dėl kirilicos - galima labai lengvai parsisiųsti naršyklės įskiepį http://www.benya.com/transliterator/
po instaliavimo, paspaudi F2 ir pereini į kirilicą, dar kart F2 ir tu vėl lotyniškame raidyne :')
`šėršė lia fam`
Post Reply

Return to “Pastabos”