Dorai ir darniai su gamta daržininkaujantys vienykimės.

Čia galite pareikšti pastabas ir pageidavimus.

Moderators: Mama Smilga, saulius, dage

saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Dorai ir darniai su gamta daržininkaujantys vienykimės.

Post by saulius »

Tai ir klausimas apie tai. Reikalingi juk ne du forumai, bet informacija, kuri yra abiejuose? Ar vienam forume nebūtų paprasčiau?
Saulius Jasionis
Lowrell
Posts: 304
Joined: Fri Jun 08, 2012 12:33 pm
Location: Paežeriai, Radviliškio r.
Contact:

Re: Dorai ir darniai su gamta daržininkaujantys vienykimės.

Post by Lowrell »

Gal ir papradčiau viename. Tik nesinorėtu jei būtu vienas forumas, kad Jūs Sauliau su Laimiu ten aiškintumėtes savo nesutarimus :)
Andrius V.
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Dorai ir darniai su gamta daržininkaujantys vienykimės.

Post by saulius »

Tai kad tarp mūsų nėra jokių nesutarimų. Tiksliau, aš jų nematau.
Saulius Jasionis
Eimutė
Posts: 682
Joined: Thu Sep 23, 2010 1:08 pm
Location: Širvintos
Contact:

Re: Dorai ir darniai su gamta daržininkaujantys vienykimės.

Post by Eimutė »

Taip, Saulius teisus. Forumų gyvybė priklauso nuo dviejų žmonių. Ir susivienijimas praktiškai nuo jų priklauso. Ką padarysi, tokia jau lyderių dalia
Širvintos
zoot
Posts: 684
Joined: Sun Feb 13, 2011 8:01 pm
Location: Kauno raj Karmėlava
Contact:

Re: Dorai ir darniai su gamta daržininkaujantys vienykimės.

Post by zoot »

Re: Dorai ir darniai su gamta daržininkaujantys vienykimės
Standartinė zoot » Pen Rgp 22, 2014 5:40 pm

Na negalima gyventi savanaudiškai ir žiūrint tik savo :D O gal aplink pilama chemija ariama naikinama gamta ir ką tai mums nebesvarbu?
Visi mes vienodi ir gamta nubaus visus .
zoot

Pranešimai: 226
Užsiregistravo: Sek Bir 30, 2013 5:04 pm
Į viršų
Re: Dorai ir darniai su gamta daržininkaujantys vienykimės
Standartinė Eimute » Pen Rgp 22, 2014 6:04 pm

Taip, reikia kalbėti, rašyti, šviesti. Reikia. Tik kiek busime išgirsti, kitas klausimas.
Eimute

Pranešimai: 337
Užsiregistravo: Sek Vas 17, 2013 6:35 pm
Miestas: Širvintų raj.
Į viršų
Re: Dorai ir darniai su gamta daržininkaujantys vienykimės
Standartinė Eimute » Pen Rgp 22, 2014 6:06 pm

Gamtinė žemdirbystė savotiška mada dabar. Žurnalistai šią temą mėgsta. Ypač pavasarį.
Eimute

Pranešimai: 337
Užsiregistravo: Sek Vas 17, 2013 6:35 pm
Miestas: Širvintų raj.
Į viršų
Re: Dorai ir darniai su gamta daržininkaujantys vienykimės
Standartinė Eimute » Pen Rgp 22, 2014 6:28 pm

Įkeliu kopiją iš ano forumo

Taip, Saulius teisus. Forumų gyvybė priklauso nuo dviejų žmonių. Ir susivienijimas praktiškai nuo jų priklauso. Ką padarysi, tokia jau lyderių dalia
Eimute

Pranešimai: 337
Užsiregistravo: Sek Vas 17, 2013 6:35 pm
Miestas: Širvintų raj.
Į viršų
Re: Dorai ir darniai su gamta daržininkaujantys vienykimės
Standartinė povils » Pen Rgp 22, 2014 7:54 pm

Eimute, kaip tau atrodo, ar aš nusipelniau, kad būčiau pašalintas iš ano forumo?
povils

Pranešimai: 164
Užsiregistravo: Tre Kov 27, 2013 7:36 pm
Į viršų
Re: Dorai ir darniai su gamta daržininkaujantys vienykimės
Standartinė Laimis Žmuida » Pen Rgp 22, 2014 8:08 pm

Aha, mane irgi pašalino iš ano forumo. Nebegaliu ten prisijungti ir savo sudėtos informacijos paskaitinėti.
Laimis Žmuida

Pranešimai: 2326
Užsiregistravo: Ant Bir 12, 2012 3:42 pm
Miestas: Ukmergės raj.
Į viršų
Valdas
Eimutė
Posts: 682
Joined: Thu Sep 23, 2010 1:08 pm
Location: Širvintos
Contact:

Re: Dorai ir darniai su gamta daržininkaujantys vienykimės.

Post by Eimutė »

povils rašė:
Eimute, kaip tau atrodo, ar aš nusipelniau, kad būčiau pašalintas iš ano forumo?

Neturiu sprendžiamojo balso ir nenoriu būti teisėja.
Mano nuomone, visi gamtinės žemdirbystės šalininkai turėtų būti vienybėje ir niekas neturi būti iš to rato kažkaip šalinamas.
Širvintos
Mama Smilga
Posts: 1831
Joined: Wed Apr 06, 2011 12:48 am
Contact:

Re: Dorai ir darniai su gamta daržininkaujantys vienykimės.

Post by Mama Smilga »

Jau ne vienas man skundėsi, kad liūsta, kai kuris nors iš forumų slopsta.

Norėčiau pasiūlyti tiems, kas dalyvauja abiejuose forumuose. Parašote mintį ar klausimą - nusikopijuokite ir skelbkite iš karto ir viename, ir kitame forume. Juk yra nemažai narių, kurie dalyvauja tik viename iš forumų, tad susidėliojo dvi įvairialypės bendruomenės. Jums patiems bus daug įdomiau ir naudingiau. Gausite daugiau ir įvairesnių atsakymų, pasidarysite gerų išvadų. Juk kaip gerai bus, ar ne?
Lowrell
Posts: 304
Joined: Fri Jun 08, 2012 12:33 pm
Location: Paežeriai, Radviliškio r.
Contact:

Re: Dorai ir darniai su gamta daržininkaujantys vienykimės.

Post by Lowrell »

Mama Smilga geras pasiūlymas. Stengsiuosi taip ir daryti. Aišku jei nesusijungs abu forumai ir nepataps vienu. Tada nereiktu :)
Andrius V.
Eimutė
Posts: 682
Joined: Thu Sep 23, 2010 1:08 pm
Location: Širvintos
Contact:

Re: Dorai ir darniai su gamta daržininkaujantys vienykimės.

Post by Eimutė »

Kopija iš kito forumo
Prie ano forumo neprisijungiau ir nenoriu jungtis, nes viską galiu sužinoti čia, kas neparašyta - to paklausti. Gerai, kad yra vienas žmogus, kuris visada atsako į klausimą, gerai, kad yra dar keletas, kurie papildo, aprašo savo patirtį, o ne kasdien įsijungiant kompiuterį - tikrai būna nemažai naujų įrašų skaitymo, vien jau atsakymų į savo klausimus :D Jei būtų labai didelis forumas, gal ir sunku būtų viską aprėpti :) Nežinau, koks aktyvumas anam forume. Aišku, susivienijus padaugėtų įdomių klausimų, įdomių atsakymų, bet jei lyderių mintys kertasi, tada geriau atskiri forumai. Sako, "Du gaidžiai vienam kieme nesutinka" :) :D
Bet kuriuo atveju, jei ne visi norintys gali dalyvauti anam forume, tai visi gali vienytis šitame :!: :)
Fleitutė

Pranešimai: 343
Užsiregistravo: Pen Kov 21, 2014 1:22 am
Miestas: Kaunas

Žinoma, jeigu reikia pyktis, tai geriau atsiskirti ir ramiai gyventi. Bet mano atmintis mena, kai buvo drauge ir mūsų idėjiniai lyderiai ir dar keliolika žmonių, kurie pateikdavo įdomios patirties ir pamąstymų. Man liūdna, kad tai išsisklaidė. Na bet dalykai keičiasi ir gal neverta ieškoti praeitos dienos.
Eimute

Pranešimai: 342
Užsiregistravo: Sek Vas 17, 2013 6:35 pm
Miestas: Širvintų raj.
Širvintos
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Dorai ir darniai su gamta daržininkaujantys vienykimės.

Post by saulius »

Man visa tai yra tik kalbos dėl kalbų. Yra norinčių sujungt abu forumus į krūvą? Junkit. Nei aš, nei, kaip supratau, Laimis tam neprieštarauja. Lieka tik techniniai dalykai.
Tik gal viso to prasmę aš matau kiek kitaip, nei Laimis ar abiejų forumų naujokai, GŽ besidomintys dėl sveikesnės morkos savo atžalai. Va tik tuo mes ir skiriamės. Bet informacijos sklaidos sustiprinimas ne tik nepakenktų, bet ir padėtų visiems: ir smulkiesiems "asmeniniams" daržininkams, ir strategams.
Ir dar kartą kartoju: niekas neišsisklaidė. Ta chebra, kuri buvo, niekur nedingo. Tik vieni jau pasiekė savo tikslus ir "ramiai gyvena", forumai nieko naujo jiems neduoda ir negali duot, nes siauroje srityje informacija turi baigtinį tašką, kiti eina toliau ir jų interesai peržengė forumų ribas- jiems forumai taip pat nieko neduoda, nes informacija juose netenkina jų poreikių, o pateikinėti informaciją, kuri reikalinga tik jiems patiems, taip pat nėra prasmės.
Forumas- bendravimo erdvė, o bendravimas vyksta tarp žmonių su daugmaž vienodais, bent jau panašiais interesais. Jeigu tokie žmonės abiejuose forumuose, jeigu dviejuose forumuose dalyvauja žmonės su tais pačiais interesais, forumų "direktoriai" negali trukdyt jiems susijungt.
Saulius Jasionis
Post Reply

Return to “Pastabos”