Talka

Paskaitos, seminarai, renginiai

Moderators: Mama Smilga, saulius, dage

Angelė
Posts: 36
Joined: Sat Oct 25, 2014 7:43 pm
Contact:

Talka

Post by Angelė »

Esu naujokė šiame forume,tai atleiskit, jei nusuksiu į lankas.Noriu pasiūlyti talkas vieni pas kitus. Šį pavasarį ketinu pradėti veiklą perkamoje sodyboje, kurioje apie trisdešimt senų obelų, daug ne mažiau kaip šešerius metus nejudintos pievos ir visokių šabakštynų septyniasdešimties arų plote. Sakau, jei atsirastų geranorių mokytojų bei patirtį turinčių ir visai jos neturinčių GŽ entuziastų ir jie panorėtų šeštadienį prieš Verbas ar prieš Atvelykį susirinkti toje erdvėje, padėtų paplanuoti, pasidaryti pirmąsias lysves, atsivežtų, kas gali, sodinukų ar sėklų (nebūtinai dovanai, tam reikalui ketinu išleisti apie tūkstantį litų, kurie jau rytoj pavirs mažesne sauja eurų), tai būtų toks stiprus postūmis vėlyvai pradžiai, kad gal ir aš dar įšokčiau į įsibėgėjusį traukinį. Mat esu Anglijoje žiemojanti Šiaurės Lietuvos pensininkė, lig šiol stokojusi erdvės, o labiausiai- paramos ir pritarimo.
Gal tai, ką siūlau, jau ir daroma, tik aš to nežinau, bet manau, kad panašios talkos duotų daug naudos bendrai idėjai.
Gaila, kad negalėsiu atvykti į Vasario šešioliktosios renginį, linkiu visiems vaisingo darbo.
Ir tebūna jums visiems derlingi ir skalsūs ateinantys metai.

Viltingai-
Angelė
Mama Smilga
Posts: 1831
Joined: Wed Apr 06, 2011 12:48 am
Contact:

Re: Talka

Post by Mama Smilga »

Nuostabu, Angele. Būdavo tarp mūsiškių talkos, gal paskutiniu metu prigeso. Paliksiu Jums sėklų, neišdalinsiu per mainus. Gal ir aplankyčiau, bet arčiau pavasario bus aišku, kada būtent galėčiau.
lugne
Posts: 1443
Joined: Fri Apr 10, 2009 1:54 pm
Location: Marcinkonys, Varėnos raj.
Contact:

Re: Talka

Post by lugne »

Sveika prisijungus, Angele.
Kai jau bus konkreti data ir konkretūs norimi darbai, parašykit čia. Greičiausiai atsiras talkininkų. Kartais vyksta tokios talkos, jei kam reikia pagalbos ;)
Jurga Stoškutė
dage
Posts: 540
Joined: Fri May 20, 2011 3:07 pm
Location: Kaunas
Contact:

Re: Talka

Post by dage »

O šiaurės Lietuva - tai čia kur?
Dalia
Lowrell
Posts: 304
Joined: Fri Jun 08, 2012 12:33 pm
Location: Paežeriai, Radviliškio r.
Contact:

Re: Talka

Post by Lowrell »

Man irgi idomu pasidarė kur čia yra. Vedžiau, net į google pažiet ar toli nuo mūsų tie Viltingai :) Bet aišku nieko nerado :)
Andrius V.
lugne
Posts: 1443
Joined: Fri Apr 10, 2009 1:54 pm
Location: Marcinkonys, Varėnos raj.
Contact:

Re: Talka

Post by lugne »

:lol: :lol: geras.
Viltingai, kitaip tariant su viltimi, ne vietovė gi čia. Nu kaip žmogus parašytų "nuoširdžiai".
Nesupykit, bet žvengiau susirietus :D
Jurga Stoškutė
Lowrell
Posts: 304
Joined: Fri Jun 08, 2012 12:33 pm
Location: Paežeriai, Radviliškio r.
Contact:

Re: Talka

Post by Lowrell »

Tai kai nerado tokios vietovės ir man daėjo :)
Andrius V.
Angelė
Posts: 36
Joined: Sat Oct 25, 2014 7:43 pm
Contact:

Re: Talka

Post by Angelė »

Ačiū visiems, kas atsiliepėte ir taip pat nuoširdžiai prajuokinot. Juokai juokais, bet tikrai reikėtų sodybą pavadint "Viltingais". Juk gražiai skamba, tiesa? Ačiū "krikštatėviui" Andriui. Taigi Viltingai :) visai netoli Šeduvos . Tikrai turiu daug vilties jus susitikti.
Angelė
Beje, o ar galima čia palikti savo kontaktus, jei kam būtų įdomu asmeniškai pabendrauti?
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Talka

Post by saulius »

Galima, žinoma. O asmeniniam bendravimui šitam forume dar yra ir asmeninės žinutės.
Saulius Jasionis
Angelė
Posts: 36
Joined: Sat Oct 25, 2014 7:43 pm
Contact:

Re: Talka

Post by Angelė »

Ačiū, jau susigaudžiau. Kol kas pradėsiu nuo asmeninių žinučių.
Post Reply

Return to “Švietimas”