Postgamtinė žemdirbystė

Atsakymo rašymas


Šis klausimas skirtas apsisaugoti nuo automatizuotų formas užpildančių internetinių šiukšlių robotų.
Šypsenėlės
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBKodas yra ĮJUNGTAS
[img] yra ĮJUNGTAS
[flash] yra ĮJUNGTAS
[url] yra ĮJUNGTAS
Šypsenėlės yra ĮJUNGTOS
Temos peržiūra
   

Išskleisti vaizdą Temos peržiūra: Postgamtinė žemdirbystė

Re: Postgamtinė žemdirbystė

Standartinė saulius » Sek Kov 11, 2012 1:05 am

Civilizacijų buvo jau daug- nė viena neprasilaikė ilgesnį laiką. O gentys gyvena jau labai ilgai...

Re: Postgamtinė žemdirbystė

Standartinė laisvas kaimietis » Sek Kov 11, 2012 12:57 am

Pirmykstes gentys pralaimejo evoliucineje kovoje, jos isnyko visame pasaulyje... O tie likuciai egzistuoja del keliu stipriu asmenybiu igeidzio, taip zabovai. Gamtos desnis - islieka stipriausias

Taip, šiandien atrodo, kad pirmykštės gentys pralaimėjo, bet evoliucijos negalima vertinti tik iš šios dienos pozicijų. O kas bus po 100 ar 200 metų? Gal tos "pralaimėję" gentys ir toliau gyvens, kaip gyvenę, o mūsų "laimėjusi" civilizacija jau bus išnykus? Tada gausis, kad būtent jų gyvenimo būdas evoliuciškai pasiteisino ar ne?

Re: Postgamtinė žemdirbystė

Standartinė saulius » Sek Kov 11, 2012 12:40 am

Kaip neseniai sakė vienas draugas: "Sakai, per daug žmonių? Aš jau neprisimenu kada buvau žmogų sutikęs...". Va ir įdomu, ar tikrai žmonės išgyveno? ;)

Re: Postgamtinė žemdirbystė

Standartinė vigintas » Sek Kov 11, 2012 12:35 am

Jei isnyko vienas o isgyveno desimt - tas vienas neabejotinai luzeris :) Ir dzin kokios ten priezastys.
Va dauguma dinozauru rusiu, veik visos isnyko del globaliniu priezasciu, bet kelios isgyveno - krokodilai, rykliai, dar kelios - va jie tikrai buvo labai adaptyvus nes isgyveno tada kai visi isdvese. Zmogus irgi adaptyvus, nes per masiska rusiu nykima isgyveno , isnyko mamutai, kardadanciai tigrai ir dar simtai rusiu....

Re: Postgamtinė žemdirbystė

Standartinė saulius » Sek Kov 11, 2012 12:20 am

Tai daug tokių pavyzdžių. Jeigu išnyksta koks nors banginis dėl vandenyno užterštumo ir mitybos grandinių pažeidimo, ar galim sakyt, kad jis pralaimėjo evoliucinėje kovoje? Jis idealiai prisitaikęs savo gyvenimo būdui, o pakitus sąlygoms- išnyksta, nes tai buvo vienintelis jo gyvenimo būdas. Nėra universalių gyvūnų, visiems sudėlioti labai aiškūs rėmai.
O aš nesakau, kad imkim ir kažkaip kitaip gyvenkim. Kaip tik sakau, kad tai dabar neįmanoma. Todėl nereikia prikaišiot svaičiojimų ir pa. Bet tai nereiškia, kad yra kažkoks kitas "išsigelbėjimo" kelias. Remiuosi grynai biologija, atmetęs visas gražias pasakas.

Re: Postgamtinė žemdirbystė

Standartinė inga30 » Šeš Kov 10, 2012 9:20 pm

Pirmykštes gentys dar neišnyke ir gyvena pagal sauliaus aprašomas bendruomenes kur nenaudoja nei pinigu nei ko iš išorinio pasaulio, bet ten gyvenimas ne visada toks mielas kai saulius rašo. Neseniai tai rode per nat.geo. ten du tyrinėtojai markas ir oli kur gyveno tarp ju ilga laika. Nemanau kai tai galėjo būti surepetuota.

Re: Postgamtinė žemdirbystė

Standartinė vigintas » Šeš Kov 10, 2012 12:31 am

Pirmykstes gentys pralaimejo evoliucineje kovoje, jos isnyko visame pasaulyje... O tie likuciai egzistuoja del keliu stipriu asmenybiu igeidzio, taip zabovai. Gamtos desnis - islieka stipriausias, o tu Sauliau priesiniesi tam desniui. Nieko cia nesugalvosi gero ..... Gyvenima sbe isnaudojimo, visi lygus ir kitas briedas prasidejo 1918 meteliu perversmu, va smagumelis buvo tikra ligyve ir brolybe ir viso turto atsisakymas :)
As kazkiek suprantu ka tu nori pasakyti, bet cia dvi problemeles, kaip nori gyventi tau reikalinga taiga su gyventoju tankiu 1 zmogeliukas nat kokiu 50-60 km2, o antra ar eitu su tavimi taip gyventi artimi tau zmones ?

Re: Postgamtinė žemdirbystė

Standartinė laisvas kaimietis » Šeš Kov 10, 2012 12:13 am

mes gi skaiciuojam daug daugiau, skaitom ir eiles rasom.
bet ka mastydama apie gyvenima pagal gamta man intelektas neisipaiso nu niekaip.

O kas yra intelektas? Gal išmintis? Tada "laukiniai" jo turi daug daugiau už mus, nes sugebėjo išsaugoti tai, kam yra sutverti - laimingai gyventi. Mes gi galim tik pasvajoti apie tai... kalbėti aukštomis materijomis ir nesuprasti to, kas elementaru kiekvienam "laukiniui".

Re: Postgamtinė žemdirbystė

Standartinė Laimis Žmuida » Pen Kov 09, 2012 11:56 pm

Aš irgi suprantu, kad taip atsirastų reali jėga. Tada jau galima ir dialogus pradėt su "aplinkiniu pasauliu".


Cha, o kam tau jėga? Tam, kad nugalėtum? Reiškia bus kalbamasi ne argumentais, o jėga. Naujas pasaulio užkariavimas ir savų taisyklių kitiems primetimas. O norisi kažko naujo, taikaus, be karo ir kovos.

Re: Postgamtinė žemdirbystė

Standartinė angela » Pen Kov 09, 2012 11:22 pm

Ir dar viena absurdiška idėja to siekiant. Tai tik ardyt tuos sandėlius į kukiuos sunešami grūdai..... bet net aš su savo lakia fanfazija sukiai tai matau. Reiktų gal kokius kursus praeiti :D .... Juokauju... visiems labos nakties! malonu buvo pasvaigti.

Į viršų

cron