Bendruomenė

Atsakymo rašymas


Šis klausimas skirtas apsisaugoti nuo automatizuotų formas užpildančių internetinių šiukšlių robotų.
Šypsenėlės
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBKodas yra ĮJUNGTAS
[img] yra ĮJUNGTAS
[flash] yra ĮJUNGTAS
[url] yra ĮJUNGTAS
Šypsenėlės yra ĮJUNGTOS
Temos peržiūra
   

Išskleisti vaizdą Temos peržiūra: Bendruomenė

Re: Bendruomenė

Standartinė Mama Smilga » Šeš Gru 27, 2014 2:32 pm

Nepamirškim, pačioj pradžioj deklaruojama, kad tai religinė bendruomenė. T.y., žmonės ateina spręsti savo vidines problemas. Lankytojai taip pat.

Re: Bendruomenė

Standartinė saulius » Šeš Gru 27, 2014 2:32 pm

Tada tai panašiau į vienuolyną, t.y. savaime neatsikuriantį organizmą.

Re: Bendruomenė

Standartinė Mama Smilga » Šeš Gru 27, 2014 2:30 pm

Dar negavau atsakymo iš vieno pažįstamo, bet panašu, kad ne.

Re: Bendruomenė

Standartinė saulius » Šeš Gru 27, 2014 2:27 pm

Tai pačioj bendruomenėj vaikai negimsta?

Re: Bendruomenė

Standartinė Mama Smilga » Šeš Gru 27, 2014 1:58 pm

Anksčiau, prieš revoliuciją, stojant į vienuolyną skaitėsi garbinga padaryti įnašą, pasiturintys tėvai net pastatydavo namelį savo įstojančiam sūnui ar dukrai. Bet lygiagrečiai ir daug buvo atsinešusių tik tai, kuo apsirengęs. Panašiai, tikėtina, buvo ir bendruomenėje.

Re: Bendruomenė

Standartinė Mama Smilga » Šeš Gru 27, 2014 1:50 pm

Dabar prisiminiau vienos konkrečios moters istoriją. Nutarusi pasilikti Mikniškėse, norėjo parvykti namo - buvo metas paduoti dokumentus pensijai gauti. Jai bendruomenėje pasakė: nereikia mums tavo pensijos, tau čia nieko netrūks. Ji liko ir nesiskundžia. Pati pasakojo.

Re: Bendruomenė

Standartinė Mama Smilga » Šeš Gru 27, 2014 1:41 pm

Iš tiesų, kiek žinau, šeimos yra apsigyvenusios kad ir netolimuose nameliuose, tiesiog prisišliejusiuose prie teritorijos, bet, kiek suprantu, tai jau nuosavi namai. Ir vaikai laigo po bendruomenės teritoriją, bet joje nenakvoja. Tai iš tiesų ne šeimų bendruomenė. Nežinau, kaip tai įgyvendinama.
Dėl turto - nėra jokių privalomų įnašų ar mokesčių. Žinau, kad yra laisvanoriškai padariusieji įnašus, o yra ir tiesiog išėję iš namų ir palikę viską giminaičiams.

Re: Bendruomenė

Standartinė saulius » Šeš Gru 27, 2014 9:59 am

Aš irgi pagalvojau: iš kur vaikai, jeigu taip?

Re: Bendruomenė

Standartinė Aradija » Šeš Gru 27, 2014 12:30 am

Pala čia kažkaip nesueina su tuo, kad vedant išmetamas iš bendruomenės - gi tokiu būdu ta bendruomenė nesivystytų - nebūtų palikuonių :roll:

Re: Bendruomenė

Standartinė Gelyte » Pen Gru 26, 2014 11:20 pm

Apie šią bendruomenę skaičiau dar perestrojkos laikais. Gal net ir straipsnį išsikirpau tada. Atmintin įstrigo keletas dalykų, kuriuos gal kas gali patvirtint ar paneigt. Jeigu tai tiesa, tada ši bendruomenė labiau panaši į vienuolyną.
Bendruomenėn priimtas turi visą savo turtą perrašyt bendruomenei. Bet tai nesuteikia jam jokių privalumų prieš kitus. Koks bebūtų turto dydis. Net gi atvirkščiai - tai sulygina priimtą su kitais.
Jeigu atsitinka taip, kad bendruomenės narys nori sukurti šeimą - nesvarbu su kitu bendruomenės nariu ar iš išorės - jis iš bendruomenės pašalinamas. Argumentas: jis jau nebegalės atsiduoti visas tik bendruomenės labui, nes privalės rūpintis pirmiausia savo šeima.

Į viršų

cron