Ar galim apseit be gydytojų ?

Apie tai, kas mus žaloja, o kas - stiprina

Moderators: Mama Smilga, saulius, dage

Varovas
Posts: 55
Joined: Tue Dec 16, 2008 1:04 am
Contact:

Ar galim apseit be gydytojų ?

Post by Varovas »

Norėjau pasidalint receptu kaip išvengti žmonių baltais chalatais, apie kurį sužinojau bastydamasis po Sibirą ir kuriuo pats sėkmingai naudojuosi jau daugiau nei 22 metus. Visi žinom apie miškines skruzdėles, bet mažai kas įtariam, kad tai ne tik galingas ginklas kovoj su kenkėjais, bet ir nepaprastai stiprus vaistas ir profilaktinė priemonė. Būdas juo pasinaudot iki banalumo paprastas :D : susirandi miške dailų skruzdėlyną, apsidairai aplink, nusirengi iki pusės ir .... švelniai ant jo atsiguli . Nereikia jaudintis, kad sutrikdysit jų ramybę :D , ilgiau nei pusantros minutės vis vien neištversit :twisted: . Rezultatai sekantys : visus ateinančius metus galit būt ramūs dėl peršalimo ligų, gripo epidemijų, radikulitų, sąnarių skausmų . Apie tokius dalykus žinosit tik teoriškai :D . Žmonėms, alergiškiems skruzdžių rūgščiai nerekomenduojama :!: .
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Ar galim apseit be gydytojų ?

Post by saulius »

Pakankamai skaudžiai :D . Nebandžiau, bet įsivaizduoju :D . Šiaip ir dilgėlėse rūgštis labai panašios sudėties, panašiai turėtų veikt. Su dilgėlėm tai bandžiau pasiplakt- didelis energijos antplūdis tam kartui.
Saulius Jasionis
Varovas
Posts: 55
Joined: Tue Dec 16, 2008 1:04 am
Contact:

Re: Ar galim apseit be gydytojų ?

Post by Varovas »

Skausmas - sąvoka reliatyvi :D , o dilgėlės visad yra būtinas priedas pirties vantai. Vantą apšutinus, ji nebedilgina, bet efektas lieka. Labai tikiuosi, kad atsiras daugiau atsiliepimų apie gydančias Gamtos galias.
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Ar galim apseit be gydytojų ?

Post by saulius »

Taigi rašiau jau apie poniabudes- grybus tokius. Pats dabar valgau ir kitiems patariu. Su latviais teko pakalbėt- jie labai vertina, labai brangūs pas juos. Pagal paskutinius rusų tyrimus- poniabudei nėra lygių gydomosiomis galiomis nei tarp grybų, nei tarp augalų. Ir valgyt galima žalių kiek nori, jokio pašalinio poveikio. O pagrindinis poveikis- imuniteto stiprinimas.
Saulius Jasionis
Laimis Žmuida
Posts: 1173
Joined: Wed Dec 17, 2008 1:00 pm

Re: Ar galim apseit be gydytojų ?

Post by Laimis Žmuida »

Tai čia Viktoras Suvorovas sakė apie tas skruzdėles. :) Kai gamtoje daug būni, tai ir skruzdės sukandžioja pakankamai ir ant dilgėlių užlipi, tai specialiai kankintis nereikia. :)
Varovas
Posts: 55
Joined: Tue Dec 16, 2008 1:04 am
Contact:

Re: Ar galim apseit be gydytojų ?

Post by Varovas »

Na va, jei dar kažkas ir rašė - vadinasi reikalas tikras :) . Beje, kas tas VIKTORAS Suvorovas ? Mano darbas susijęs su miškais ir juose būnu turbūt daugiau nei bet kuris forumo lankytojas ir nei susidilginu, nei skruzdės sukanda :? . Žinoma, su trumpikėm per brūzgynus nevarinėju :D . Įdomu butų sužinoti, pas ką kiek tęsiasi maudymosi sezonas ? Mano kažkur iki spalio vidurio....
Laimis Žmuida
Posts: 1173
Joined: Wed Dec 17, 2008 1:00 pm

Re: Ar galim apseit be gydytojų ?

Post by Laimis Žmuida »

Aš tai vaikštau savo sodyboje. Nors rankovės ir kelnės visada ilgos, bet vis tiek tenka dažnai įsidilginti. Dažniausiai darže - rankas ir nuogas kojų vietas. Kartais įsidilginu ir per storas kelnes. Skruzdėlės irgi įkanda kiekvieną savaitę. Atsisėdi ant žolės pavalgyt, tai žiūrėk jau viena ir kanda į pašonę.

Maudausi ištisus metus, bet nepiktnaudžiauju tuo. Mano vienas draugas iš homosanitus.lt sako, kad eketėje maudytis nesveika.
giedrioks26
Posts: 80
Joined: Mon Dec 15, 2008 10:41 am
Contact:

Re: Ar galim apseit be gydytojų ?

Post by giedrioks26 »

jo Parfirijus Ivanovas bnade nusizudyti susaldamas, bet isejo taip, kad issigyde vezi :)
Apie profilaktika yra nemazai informacijos. NOreciau pasidalinti patirtim susidurus su konkrecia liga. Mano vaikas 3 metu jau antra karta susirgo pulinga angina, kai nuvedem pas gydutojus, pasake, kad be antibijotiku neissiversit... mes zinoma pas ta gydytoja daugiau nebeejome. Ir kazkaip visai atsitiktinai man patare pagirdyti vaika kokius 2 menesius rupuzes lasu. Viskas susitvarke. Pasak vieno farmacininko, bufo toksinai esantys rupuzes odoje islieka organizme apie 20 metu ir saugo ji nuo anginos. Zinoma su rupuze gydo ir vezi ir seip visa kruva ligu. Rupuze uzpilama 70 proc med. spiritu, tik jokiu budu ne samagonu, ir islaikoma bent 2 savaites. Rupuze tinka tik pavasari nersto metu iki pirmos perkunijos.
Dovile
Posts: 84
Joined: Mon Jul 13, 2009 6:54 pm
Location: Vilniaus raj.
Contact:

Re: Ar galim apseit be gydytojų ?

Post by Dovile »

Del gydymo galiu pasakyti tiek: mano mamai kokia 15m. buvo egzema ant delnu - nei jokie gydytoju israsyti tepalai, nei vaistai nepadejo. Tada pradejo naudoti bobuciu receptus - rupuzes tirpala, taip pat pamenu, kad musmire naudojo. Viskas vyko labai sneiai - ne ka ir pamenu. Jei ka nors domintu labiau, galiu paklausti mamos apie tuos receptus.
Dovile
Posts: 84
Joined: Mon Jul 13, 2009 6:54 pm
Location: Vilniaus raj.
Contact:

Re: Ar galim apseit be gydytojų ?

Post by Dovile »

Jo, pasveiko visiskai :)
Post Reply

Return to “Sveikata”