Ar galim apseit be gydytojų ?

Apie tai, kas mus žaloja, o kas - stiprina

Moderators: Mama Smilga, saulius, dage

saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Ar galim apseit be gydytojų ?

Post by saulius »

Janina, o kas jums sukūrė tokį gyvenimo būdą? Ar ne pati susikuriat kokį norit?
Saulius Jasionis
Janina
Posts: 28
Joined: Mon Mar 12, 2012 8:11 pm
Contact:

Re: Ar galim apseit be gydytojų ?

Post by Janina »

Sauliau , lyg iš dangaus iškritęs , nežinai kaip visi gyvena ? O pats tai jau susikūrei gyvenimą tokį - kokio nori ? Garantuoju , kad nė pusės to neturi kiek norėtum .Tave supykdė mano baikės , išbarai kad nesąmones rašau - gali ištrinti , nesinervuok . Aš tik eilinė bobelė ,kreivom kojom, biedna, nuodėminga ir pasipūtusi .
Bet aš vis tiek įsitikinusi , kad GŽ turi derintis su nerašytais gamtos įstatymais , atsisakyti pykčio , pavydo ,materialių dalykų , turėti minimun visko , kad išgyventi . O čia kiek ir trukdo vienas gamtos įstatymas...
saulius
Site Admin
Posts: 8592
Joined: Thu Oct 09, 2008 3:02 pm
Contact:

Re: Ar galim apseit be gydytojų ?

Post by saulius »

O man ir neįdomu kaip visi gyvena. Užtenka, kad pats žinau ko noriu ir ką darau. Na, didesnę dalį susikūriau, visa kita ateis savaime, su laiku.
Saulius Jasionis
Hora
Posts: 776
Joined: Sat Jan 05, 2013 9:11 pm
Location: Pajūris
Contact:

Re: Ar galim apseit be gydytojų ?

Post by Hora »

nežinai kaip visi gyvena ?
Man visai dzin, kaip VISI gyvena, nereikia savo gyvenimo lyginti pagal visus, svarbu, kad TAU toks jis patinka.
Man patinka toks gyvenimo būdas, kurį gyvenu, ir niekas man jo neprimetė. Pati pasirinkau gyvenimą be viršininkų, laikrodžio ir kalendoriaus.
Mokaisi, mokaisi, ir vis vien durnas miršti.
Janina
Posts: 28
Joined: Mon Mar 12, 2012 8:11 pm
Contact:

Re: Ar galim apseit be gydytojų ?

Post by Janina »

Oho Hora - šaunuolė , aš taip protingai nemoku gyventi .Papasakok smulkiau "nusirašysiu ".Aš tai be viršininko negaliu , kai iš sodo grįžtu su nešuliais - ieškau viršininko pagalbos ,kai paremontuot reikia vėl ieškau viršininko. O kaip be laikrodžio gyveni - gaidį turi ? Aš tai žadintuvą prisuku ant viso garso , tai 6 valandą prikelia kaip į gaisrą , nežinau pro kurias duris bėgti , pamažu apsiraminus užsiimu pusryčiais kaip ir visi .Išgeriu skonio aromatizatoriaus pagardinto dažais (arbatos),sumuštiniui duona iš nurondapintų grūdų su gausa konservantų .Toliau kaip visi vykstu vergauti,vergauti savo noru , pakeliui dar užveždavau atžalas į kvailinimo įstaigas. Pavergavusi 8 valandas ,kaip visi ,traukiu namo pro parduotuvę apsipirkti pašaro , kuris man atstoja maistą ,dažnai užsuku į vaistinę ,nes prisivalgius tokio maisto reikia vaistų - dar didesnių nuodų.
Vakare ilsiuosi kaip ir visi ,prie televizoriaus , o teisingiau prie smegenų plovimo mašinų.Prasiplovus smegenis ,prisiklausius " žinių ",o teisingiau naujienų-pletkų užmiegu.
Aš pati susikūriau savo gyvenimą , bet ir kiti prisidėjo prie mano kūrybos ,dabar jie snaudžia šiltuos guoliuos .Kaip ir neblogai gyvenu ,iš bado nemirštu ,aš tik dėl kitų susirūpinus ...
Hora
Posts: 776
Joined: Sat Jan 05, 2013 9:11 pm
Location: Pajūris
Contact:

Re: Ar galim apseit be gydytojų ?

Post by Hora »

nenusirašysi, nepavyks :D .
Laikrodis nereikalingas, kai miegi kiek nori (kol išmiegi) .
TV perleidau vyrui prieš 4 metus. Dabartinio nė įjungt nebemoku :lol: .
Išmokau susiremontuot, tiksliau negesti tai ir remonto dirbtuvių nebeišlaikau.
Maistą užsiauginu, tai pašaro nebereikia.
Mokaisi, mokaisi, ir vis vien durnas miršti.
Mama Smilga
Posts: 1831
Joined: Wed Apr 06, 2011 12:48 am
Contact:

Re: Ar galim apseit be gydytojų ?

Post by Mama Smilga »

Na ir talentingi mūsų forumiečiai! Janina, žaviuosi, tiek savikritikos, tiek saviironijos, kokios tikslios formuluotės! O ką, teisingas suvokimas - pirmas žingsnis į pasikeitimus.
Janina
Posts: 28
Joined: Mon Mar 12, 2012 8:11 pm
Contact:

Re: Ar galim apseit be gydytojų ?

Post by Janina »

Hora , na kiek paslapčių apie save atskleidei - nepyk ant manęs , aš tik konstatuoju faktą ...Jeigu tu miegi kiek nori - panašu kad daug tinginiauji , o kad laikrodžio nemoki užvest - panašu , kad "mažai raštinga" , tai o kaip tada remontus atlieki ? O dar ir vyrą turi , aš tai jau ...neturiu . Ieškau naujo , dabar tai jau griežtai rinksiuos , kad būtų mažo ūgio,biednas ,negražus - bet kad turėtų mašiną pačios seniausios laidos, bendrai kad ir fanerinė dėžė - tik kad važiuotų .
O dėl maisto - tai abejoju ar sveiką maistą valgai .Kai paskelbia , kad Vilniuje kietųjų dalelių koncentracija ore padidėjo , o kur nusėdo tas debesis niekas nežino , o gal kaip tik į davo daržą ...
Mama Smilga
Posts: 1831
Joined: Wed Apr 06, 2011 12:48 am
Contact:

Re: Ar galim apseit be gydytojų ?

Post by Mama Smilga »

Janina, Hora rašė: "TV perleidau vyrui prieš 4 metus. Dabartinio nė įjungt nebemoku."
Jei žmogus sugeba pragyventi iš savo ūkio (būtent todėl jam nereikalingas žadintuvas), tvirtinate, kad jis būtinai dykaduonis?
Yra toks valstybinį darbą dirbančių žmonių požiūris: dirba tik tie, kas įstaigoje, visi kiti - ne. Ne man vienai, daugeliui daugiavaikių mamų bevaikės ofisinės yra tėškusios, kad jos tai jau pluša, o mes dykaduonės. O mes pažiūrėkim į tų darbų prasmę, į jų rezultatą.
Mama Smilga
Posts: 1831
Joined: Wed Apr 06, 2011 12:48 am
Contact:

Re: Ar galim apseit be gydytojų ?

Post by Mama Smilga »

Beje, apie tinginystę. Pačiam darbščiausiam ir atsakingiausiam žmogui reikia poilsio, atokvėpio, sustojimų ir apmąstymų... Žmogus ne robotas ir ne geležtė. Užeinantys "tinginystės" priepuoliai gali signalizuoti apie psichikai būtiną poilsį.
Post Reply

Return to “Sveikata”