Vaikai ir skiepai

Apie tai, kas mus žaloja, o kas - stiprina

Moderators: Mama Smilga, saulius, dage

lugne
Posts: 1443
Joined: Fri Apr 10, 2009 1:54 pm
Location: Marcinkonys, Varėnos raj.
Contact:

Re: Vaikai

Post by lugne »

Ir galvojat jau niekas neateis įkalbinėt persigalvoti, išmesti tą popieriuką ? Juk jie šventai įsitikinę, kad moteriškei stogas pavažiavęs ir ji nori savo vaiką pražudyt. Man taip ir pasakė - gailėsies visą gyvenimą kai neteksi šito vaiko dėl kvailo užsispyrimo. Juk jam net neskaudės...
Jurga Stoškutė
lugne
Posts: 1443
Joined: Fri Apr 10, 2009 1:54 pm
Location: Marcinkonys, Varėnos raj.
Contact:

Re: Vaikai

Post by lugne »

Nenoriu labai nugazdint. Jei su viskuo sutinki, ką siūlo gydytojai, tai tikrai labai liuks ir biolaukai sutaps, tačiau, jei nori kažko atsisakyti, turi pirmiausia savyje turėti pakankamai argumentų ne tik dėl to, kad pasiginčyt su gydytoju ir laimėt "karą", bet kaip ir sakiau, tam, kad galėtum ramia sąžine prisiimt visą atsakomybę sau, kas mano manymu yra normalu, o kiti mielai ją perleidžia kam nors kitam.
Jurga Stoškutė
nawjia
Posts: 1020
Joined: Sat Oct 23, 2010 8:20 pm
Location: Vilnius
Contact:

Re: Vaikai

Post by nawjia »

Na, ir dar čia viskas tinka tik tuo atveju, jeigu gimdymas laiku+ok, vaikutis ok ir viskas tvarkoje. Jeigu nenumatyti atvejai, prireikia skubios medicininės pagalbos, tuomet nežinau kuri motina sugebėtų ir žinoti ir turėti tvirtumo savo žinojimą įvykdyti.
`šėršė lia fam`
nawjia
Posts: 1020
Joined: Sat Oct 23, 2010 8:20 pm
Location: Vilnius
Contact:

Vaikai ir skiepai

Post by nawjia »

Nujo, bet tiesiog rengiantis tam, reikia numatyti ir tokį atvejį bei suprasti, kad koks tokiu atveju teks pasikliauti medikais ir kad tuo metu nebus laiko nei aiškintis, nei kvestionuoti jų veiksmų.
`šėršė lia fam`
Mama Smilga
Posts: 1831
Joined: Wed Apr 06, 2011 12:48 am
Contact:

Re: Vaikai

Post by Mama Smilga »

Skiepai-skubi medicininė pagalba?
nawjia
Posts: 1020
Joined: Sat Oct 23, 2010 8:20 pm
Location: Vilnius
Contact:

Re: Vaikai

Post by nawjia »

Aš nežinau, jeigu jūs žinote - čia puiki vieta mus apšviesti kada/ar yra skiepijami neišnešioti ir visaip kitaip problematiški kūdikiai.

Norėjau tiesiog pasakyti, kad tuo metu papildomas stresas - skiepys neskiepys, blogai gerai - yra nereikalingas stresas motinai. Jeigu šalia yra šeimos narys medikas, viską ten puikiai išmanantis, tai kitas klausimas, jis/ji gali ten diskutuoti ir ginti savo/motinos įsitikinimus.

O mama turi sveikti ir rūpintis savo vaikeliu+pienu jam.
`šėršė lia fam`
Mama Smilga
Posts: 1831
Joined: Wed Apr 06, 2011 12:48 am
Contact:

Re: Vaikai

Post by Mama Smilga »

Šiuo metu eina kalba apie Jovke. Jei ji neras viduje dvasinės tvirtybės, tai ir neužsiims atsisakymais. Bet kam mes iš anksto prognozuosime neišnešiojimą, bėdas, pieno praradimą? Nuo nusiteikimo labai priklauso gimdymo sėkmė.

Kiek žinau, skiepija visus. Na, itin silpnų palaukia, kol sutvirtės - ir visvien skiepija. Tai dar didesnis nusikaltimas.

Aš nieko neaiškinau, tik išreiškiau savo valią: sutinku tik su tokiu medicininiais veiksmais, kurie GELBĖTŲ GYVYBĘ - mano ar vaiko. Į klausimus atsakinėjau taip: "skiepai ne būtinoji pagalba, o intervencija. Nebūtinoji. Kuo kenkia? Jūs medikai, jums informacija labiau prieinama, nei man. Negirdėjot apie rizikas? Negali būti, aš pasitikėjau jūsų profesionalumu".

Jei ne tai, mano vaikai dabar būtų kitokie. Ir pienukas nedingo. Bet aš neagituoju, tik dalinuosi patyrimais.
Ineta
Posts: 43
Joined: Mon Feb 07, 2011 11:35 am
Location: Vilnius
Contact:

Re: Vaikai

Post by Ineta »

Utenos rajonas, Užpalių parapija, Remeikių kaimas
Jovke
Posts: 123
Joined: Mon Oct 11, 2010 12:17 am
Location: Vilnius-Semeliškės
Contact:

Re: Vaikai

Post by Jovke »

Tai jei pasakysiu, kad NENORIU, jog mano vaikelį skiepytų, ir neskiepys, bet teks išklausyti ilgą monologą, ginekologe jau man atskaitė, kai jos paklausiau. Sako:''Neklausyk, ką ten kiti kalba, REIKIA skiepyti. Va, mano anūkė serga ištisai plaučiu uždegimu, tai dar kokiomis ligomis, nes labai silpnas imunitetas'', aš palinkčiojau galva, išėjau ir tik tada atėjo mintis- o gal dėl skiepų ir silpnas tas imunitetas?

Bėda ta, kad pas mane giminėje visi sako tą patį- reikia skiepyti, o aš nežinau kaip atsiginti, tik NORIU apsaugoti savo vaiką.
Paprastai gyventi- tiesiog paprasčiau. ;)
Žibutė
Posts: 468
Joined: Mon Sep 06, 2010 11:17 pm
Location: Vilnius
Contact:

Vaikai ir skiepai

Post by Žibutė »

Tada mieloji yra toks dalykas kaip popierius - rašyk nesutikimus.

O kad skiepai sudrasko imunitetą - jau įrodyta. Nori sveiko vaikelio - neleis skiepyti. Paskiepijus prieš tėvų valią, daktarai nenori būti paduoti į teismą.
Aš geriau leisčiau kad daktarai mane laikytų kvaila mamaša, bet nebūčiau iš tiesų tokia ;)
Post Reply

Return to “Sveikata”