Alkoholis

Apie tai, kas mus žaloja, o kas - stiprina

Moderatoriai: Mama Smilga, dage, saulius

Alkoholis

Standartinė saulius » Pen Sau 16, 2015 9:34 pm

Tema "skaudi", ypač buvusiems pijokams ar su tuo kaip nors susijusiems. Bet "skaudumas" nesumažina jos aktualumo. Nuomonių čia- bile kiek. Argumentų irgi. Bet pažiūrėkim blaiviai: kokie gruzinai geria vyną kaip vandenį- šimto metų dar mergas kabina. Tokių metų "sveikuoliai- blaivininkai" ne tik kad nieko nekabina, bet ir nesulaukia. Tai kaip čia yra iš tikrųjų?
Saulius Jasionis
saulius
Site Admin
 
Pranešimai: 8592
Užsiregistravo: Ket Spa 09, 2008 3:02 pm

Re: Alkoholis

Standartinė Mama Smilga » Pen Sau 16, 2015 11:48 pm

Kaimyniniame forume zoot buvo uždavęs klausimą, maždaug apie tai: "pirmas po badavimo į organizmą patekęs cukrus tuoj pat paverčiamas į alkoholį". Bet neberandu to klausimo. O labai norėčiau sužinoti plačiau. Kaip iš tiesų, ar mažos dozės toks jau baubas, jei organizmas net pats jį gaminasi?
Mama Smilga
 
Pranešimai: 1831
Užsiregistravo: Tre Bal 06, 2011 12:48 am

Re: Alkoholis

Standartinė Ernestas.A » Šeš Sau 17, 2015 12:51 am

Nežinau kiek čia tiesos, kad gruzinai geria vyną kaip vandenį, bet dažnai girdžiu, kad girtuoklių ten labai mažai, arba, kad nesutiksi gatvėj girto gruzino. Be to, manoma, kad gyvenimo trukmėj labai svarbi medžiaga yra resveratrolis, apie kurią esu minėjęs anksčiau ir kurios randama būtent vynuogėse ir vyne. Gal čia viena iš priežasčių. Jų aiškų gali būti ir daug kitokių. Manau, kad alkoholis "nuima" žmogui stresą, o kaip sakoma visos ligos prasideda nuo nervų tik vienas sifilis iš malonumo :)
Ernestas.A
 
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: Ket Spa 23, 2014 11:48 am

Re: Alkoholis

Standartinė saulius » Šeš Sau 17, 2015 1:01 am

Va čia Saveljevas keliais žodžiais užsimena apie tą pirmą porciją, verčiamą alkoholiu: https://www.youtube.com/watch?v=TF3bhQIYsr0
HS biskį daugiau pasakojo, kad pabadavus reikia greitai užmaitint smegenis, o alkoholis- greičiausia energija. Ar kažkaip panašiai. Ir rekomendavo gert sausą vyną. Nu kaip gruzinai. Teisybė, pijokų ten nėra, nes jie visi visada vienodi, nei girti, nei blaivi :).
Saulius Jasionis
saulius
Site Admin
 
Pranešimai: 8592
Užsiregistravo: Ket Spa 09, 2008 3:02 pm

Re: Kulinarija

Standartinė gamta » Pir Sau 26, 2015 3:05 pm

Vėlgi kyla mintis- alkoholis gėris ar blogis?Ne,ne taip parašiau...Koks alkoholis jau bus sąlyginai sveikas,pagal gž,o kuris jau nuodas? Gal yra tokia tema tik neužmačiau.Norėčiau jūsų nuomonę išgirst,padiskutuokim.O gal čia bus nauja, daugeliui aktuali tema.
gamta
 
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: Ant Sau 17, 2012 2:00 pm

Re: Alkoholis

Standartinė saulius » Pir Sau 26, 2015 7:26 pm

Saveljevas kažkur pasakoja. Brandinti vynai, brendžiai- sveika. Aišku, kol ne per daug. O ką reiškia "pagal GŽ"? Lysvėse juk alkoholis neauga ;).
Saulius Jasionis
saulius
Site Admin
 
Pranešimai: 8592
Užsiregistravo: Ket Spa 09, 2008 3:02 pm

Re: Alkoholis

Standartinė gamta » Pir Sau 26, 2015 9:34 pm

Kalbu apie midų iš medaus,vyną iš obuolių,vynuogių ir kitų vaisių -uogų sulčių.Midus jau gal sveikesnis už medų,na o vaisių vynai ?
gamta
 
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: Ant Sau 17, 2012 2:00 pm

Re: Alkoholis

Standartinė gamta » Pir Sau 26, 2015 9:37 pm

Bendrai paėmus,alkoholis,kuris gaunamas iš savo ūkyje pagamintos pagal gž produkcijos. ;)
gamta
 
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: Ant Sau 17, 2012 2:00 pm

Re: Alkoholis

Standartinė saulius » Pir Sau 26, 2015 10:16 pm

Na taip midus geriau nei medus, o vaisių vynai iš saldžių vaisių geriau už pačius vaisius. Na, rauginti saldūs vaisiai irgi neturėtų turėt nieko blogo. Jeigu kas prieštarauja, reikėtų argumentų. Alkoholio privalumas yra tas, kad išlieka organinės rūgštys, visi mikroelementai ir pan., tik nelieka cukraus. Ir pastebėjau, kad geriau kai vaisiai (pvz. obuoliai sidrui) fermentuojami tiesiog susmulkinti, ne tik sultys.
Saulius Jasionis
saulius
Site Admin
 
Pranešimai: 8592
Užsiregistravo: Ket Spa 09, 2008 3:02 pm

Re: Alkoholis

Standartinė Janina » Pen Sau 30, 2015 4:12 pm

Tik 44 valstybės pasaulyje pripažino alkoholį - narkotiku ( tai musulmonai ,Rytų šalys ) .Alkoholis - nuodas ir narkotikas Nr.1 , heroinas - narkotikas Nr.2 , tabakas - narkotikas Nr. 6 .
Alkoholis - tai mielinių bakterijų atliekos .Šios bakterijos labai mėgsta cukrų , jį valgo , perdirba , o pakakoja ir nusišlapina alkoholiu , o dar ir paperdžia ( ypač šampane daug burbuliukų ) .Šios bakterijos perdirba visokią organiką , piuvenas , net ir tualeto turinį .
Vieni sako , kad geria iš džiaugsmo , kiti iš sielvarto - neteisybė .Geria dėl trijų priežasčių :
1.PRIĖJIMAS prie alkoholio lengvas , parduoda prie kožno kampo ir dieną ir naktį ...
2.ĮTIKINO alkoholinė mafija , kad reikia gerti,rūkyti ( gimtadieniai,šventės ) . Visi filmai , televizija dieną ir naktį rodo kaip reikia gerti .Moko gerti "kultūringai' , o mes žinom kur baigiasi kultūra - kaip tik ten kur pradedama gerti ...
3.Atsiranda PRIKLAUSOMYBĖ nuo alkoholio - tai didžiausias narkotikas Nr.1.
1914 m.prie Stalino veikė sausas įstatymas ir geriančių buvo mažai , o kai į valdžią atėjo Chruščiovas,Brežnevas,Jelcenas pijokai - tai alkoholinė mafija padarė savo darbelį ,tame tarpe ir Lietuvoje .Dabar dar ir pašalpas moka pijokams , o galėtų ir nemokėti - geri negausi pašalpos.
Švedijoje nėra girtuoklių , ten nėra alkoholio parduotuvių. Kinijoje nėra narkomanų - ten vieša mirties bausmė už platinimą narkotikų .Lietuvoje sausas įstatymas tik vairuotojams , o galėtų galioti ir vaikams ir jaunimui .Amerikos indenus suvarė į rezervatus ir nugirdė ir jie kaip tauta išnyko ...
Janina
 
Pranešimai: 28
Užsiregistravo: Pir Kov 12, 2012 8:11 pm

Kitas

Grįžti į Sveikata

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron