Pomidorai Smilgų šaltžemėje

Vaikai, gandrai, česnakai...

Moderators: Mama Smilga, saulius, dage

dage
Posts: 540
Joined: Fri May 20, 2011 3:07 pm
Location: Kaunas
Contact:

Re: Pomidorai Smilgų šaltžemėje

Post by dage »

Pas mane (neturiu šiltnamio) tik viena veislė išgyveno-kažkada iš Sauliaus gauti nedideli su smailiu galiuku, pavadinimo net nežinau, Saulius sakė, kad iš kažkokios kaimo moteriškės sėklų gavo. Ir dar mažučiai Vilma. O buvau sėjusi gal kokias 8 veisles, viskas nujuodavo.
Dalia
Mama Smilga
Posts: 1831
Joined: Wed Apr 06, 2011 12:48 am
Contact:

Re: Pomidorai Smilgų šaltžemėje

Post by Mama Smilga »

Šiemet rugpjūtis buvo lietingas, naktys vėsokos - pakanka bent vieno šių veiksnių, kad pultų maras. Pusnokius rugpjūčio vidury išskyniau, toliau noko kambary. Mes jau buvom persivalgę, tad nieko baisaus, kad kiek suprastėja nokinamų skonis, visvien jau beveik tik konservuojam. Tuo metu atšilo oras, ir vėl maras atsitraukė, prinoksta ir ant krūmo skanių.
Mama Smilga
Posts: 1831
Joined: Wed Apr 06, 2011 12:48 am
Contact:

Re: Pomidorai Smilgų šaltžemėje

Post by Mama Smilga »

Audriau, yra sukurta jau nemažai veislių (virš 60-ties), kur viena iš tėvinių formų - violetinės spalvos laukinis pomidoras iš Peru.
laumzirga
Posts: 2
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:54 pm
Contact:

Re: Dienoraštis

Post by laumzirga »

Mama Smilga wrote:Nesninga ;) , tad leliukai jau lauke. Tarp kitko, po arktinio brinkinimo visi labai darniai dygsta - pirktiniai vejasi savus.
Nuo kovo mėnesio, kai tik graži diena ir aš bandau daryti panašiai, kaip jūs - nešiojau pomidorų daigus į šiltnamį, paskui, jei šiltas vakaras, jau net ir lauke vakarinėje saulėje padėdavau. Tačiau pastebėjau, kad augimas sustojo. Turėjau įvairaus sėjimo - nuo kovo 8d iki kovo 25. Sustojo augti VISI. :( Ar čia reiktų laukti spurto, ir pasivys kaimynės palanginių daigų mišką? :)
Post Reply

Return to “Smilgų sodyba”