Arbūzai

Moderators: Mama Smilga, saulius, dage

*Elia*
Posts: 31
Joined: Tue Jan 31, 2012 5:53 pm
Contact:

Re: Arbūzai

Post by *Elia* »

Aš paprašiau lietuviškų arbūzų "Sniegiai" sėklų iš lietuvio selekcininko gerb. Konstantino nedzvecko-mėginsiu šiemet eksperimentuoti.
Gyvenu labai šaltoj vietoj, kur šalti rūkai dažnai praeina, tai šiek tiek abejoju dėl sėkmės...
Gal kokią sieną pietinę mėgint suręsti?
Marijos
Posts: 86
Joined: Mon May 16, 2011 8:42 pm
Location: Vilnius
Contact:

Re: Arbūzai

Post by Marijos »

P. Nedzvedzkas, kiek girdėjau, prieš kelias savaites staigiai amžino poilsio išėjo.
Ieškokite, kas yra išsaugojęs tas sėklas.
*Elia*
Posts: 31
Joined: Tue Jan 31, 2012 5:53 pm
Contact:

Re: Arbūzai

Post by *Elia* »

Oi.. gyvenimo ciklas.
Na, tada būtinai turi bent keli užaugti.
Mama Smilga
Posts: 1831
Joined: Wed Apr 06, 2011 12:48 am
Contact:

Re: Arbūzai

Post by Mama Smilga »

http://www.supermama.com/forumas/lofive ... 37287.html

Žinios apie lietuviškų arbūzų auginimą iš paties a.a.Nedzvecko. Ir apie tai, kaip šaunuolės lietuvaitės jų užsiaugina.
MaryteN
Posts: 307
Joined: Sat Dec 25, 2010 3:54 pm
Contact:

Re: Arbūzai

Post by MaryteN »

Aš nesiūlau skaityti supermamose apie salietrą. Pagal GŽ - žymiai tobuliau, gudriau ir skaniau.
Mama Smilga
Posts: 1831
Joined: Wed Apr 06, 2011 12:48 am
Contact:

Re: Arbūzai

Post by Mama Smilga »

Nejaugi manote, kad mūsiškiai paraidžiui vykdys arimų-salietrų rekomendacijas? O Saulius sakė, kad čia visi neeiliniai... Nusibodo gi kaskart rašyti: skaitydami praleiskime tralialia apie salietras.
Mama Smilga
Posts: 1831
Joined: Wed Apr 06, 2011 12:48 am
Contact:

Re: Arbūzai

Post by Mama Smilga »

Ta supermamytė, kuri cituoja selekcininką, pernai pievoje užaugino 64 arbūzo vaisius. Kai mes padarysime geriau už kitus, galėsime nežvilgčioti.
vigintas
Posts: 534
Joined: Tue Jun 15, 2010 11:52 am
Contact:

Re: Arbūzai

Post by vigintas »

Latviu seimyna praeitais metais uzaugino 28 t arbuzu, be salietru, pievos velenoje. Siemet zada auginti jau 24 ha arbuzu. Geresni gaunasi nei astrahaneje :)
sainara
Posts: 44
Joined: Sat Mar 19, 2011 10:32 am
Location: Zapyškio sen. Kauno raj.
Contact:

Re: Arbūzai

Post by sainara »

Latviu seimyna praeitais metais uzaugino 28 t arbuzu, be salietru, pievos velenoje.
o gal žinot kokių patarimų, kaip užaugina skanesnius? :) kiek domėjausi arbūzais, sakoma, kad kaip dykumų augalas, arbūzas nemėgsta konkurencijos.. norisi gi ir mums būt neprastesniems nei latviai. norisi būt geresniais :D
Kristina
ludditas
Posts: 27
Joined: Tue Nov 08, 2011 6:22 pm
Contact:

Re: Arbūzai

Post by ludditas »

Esu skaitęs Končiau knygutėje apie šiltnamius, jog paskutines 2 savaites iki derliaus ėmimo jis jų nelaisto, tada arbūzai sukaupia dugiau cukraus. Aš praeitais metais panašiai ir daria, na paskutiniai gal ir mėnesį buvo nelaistyti, visi išskyrus vieną per anksti nuskintą buvo l. saldūs, bet tam gal turi įtakos ir veislė nzn. pas mane augo atskiroje lysvėje (šiltnamį), šiaip ten daugiau nieko ir nepasodinsi, nes tokia raizgalynė pasidaro, jog nesuprasi kur pradžia o kur galas
Post Reply

Return to “Daržininkystė”