Špinatai

Moderators: Mama Smilga, saulius, dage

Vici
Posts: 26
Joined: Fri Mar 11, 2016 1:01 am
Contact:

Špinatai

Post by Vici »

Neradau temos apie špinatus, tai pagalvojau sukursiu. Ar auginate špinatus? Aš antrus metus bandau juos užauginti, šiemet pirmi metai mulčiuojant. Šių metų pasiekimas, kad nepuolė jokie kenkėjai, nes pernai visiškai amarai nuėdė. Problema, kad labai jau nėra jų ką valgyt. Nežinau, taip turi būt, ar man nesiseka. Vos tik spėju vieną kartą nuskint ir iš kart į žiedus nueina. Ir pakelio sėklų špinatų išeina vieną patiekalą pasiruošt 2 asmenų šeimai. Laisčiau savaitgaliais per šį sausą periodą.
Mama Smilga
Posts: 1831
Joined: Wed Apr 06, 2011 12:48 am
Contact:

Re: Špinatai

Post by Mama Smilga »

Iš tiesų, špinatai - labai neproduktyvi kultūra. Nupjauti neatželia. Nuo karšto sauso oro arba pailgėjus dienoms - pražysta. Nebežaidžiam jau seniai. Balanda, "piktžolė", salotose tokio pat skonio, užtat yra ką rinkt, ir auga kaip pašėlusi.
valdas
Posts: 14
Joined: Wed Oct 06, 2010 6:42 pm
Location: Birštonas
Contact:

Re: Špinatai

Post by valdas »

Pabandykit špinokus . Iš mano trumpos patirties lapai minkšti , ilgai neperauga , jei leidi žydėt - atsisėja .
Eimutė
Posts: 682
Joined: Thu Sep 23, 2010 1:08 pm
Location: Širvintos
Contact:

Re: Špinatai

Post by Eimutė »

Špinatai, kaip ir ridikėliai neblogai tinka rugsėjo derliui. Sėjama apie rugpjūčio pradžią, iki rugpjūčio vidurio. Tik tokiu metu dažniausiai jau lietaus vis stinga. Jei sausa, reikia laistyti.
Širvintos
Post Reply

Return to “Daržininkystė”