Kiaulės

Moderatoriai: dage, saulius

Re: Kiaulės

Standartinė MantasBarsys » Sek Rgs 09, 2012 6:14 am

Čia maniškė, ta tamsesnė. Paveldima tai nelabai, nes ji nesiporuos, pas ją per daug vyriškų hormonų (bent jau taip man veteriniorai sako). Dabar laukiu žinių iš instituto, kaip ir sutarėm, kad man pakeis ją į normalią panašaus amžiaus. O šitą sakė dėk kur nori. Galim pasiaugint mėsai, veterinorius sakė viską sutvarkytų :)
MantasBarsys

Standartinė nawjia » Sek Rgs 09, 2012 10:10 am

Tai aisku, kad reik augint. Norinciu valgyt tai jau atsiras ;)
`šėršė lia fam`
nawjia

Standartinė Egidijus » Sek Rgs 09, 2012 11:46 am

Kad bus paveldima kažkatroje kartoje tai tas tikrai. Mano nuomone organizmui tas tikrai turėtų atsiliepti,juolab jei tie kiaušai dar ir funkcionuoja.
Gerai būtų pažiūrėti dokumentuose kas yra tėvai, jei gali parašyk, gal ir mano yra giminaitė..? gerai būtų pasiklausti institute ar turėjo tokių atvėjų ankščiau ir gal tie atvėjai susiję su apsigimusios kiaulaitės tėvais..?
Egidijus

Standartinė Egidijus » Sek Rgs 09, 2012 11:48 am

plius, jei mes vykdome selekciją ir atrinkinėjame tik geriausius gyvūnus, tai atsakymą ar laikyti ar ne tą kaiulaitę patys žinote :)
Na bet va ko gamtoje būna, smalsu kas tai įtakoja, ar tai pašarai? ar tiesiog gamtos išdaiga, juk niekas nevyksta be priežasties, kaip manot??
Egidijus

Standartinė Ajida » Sek Rgs 16, 2012 11:18 pm

Tai yra tiesiog genetinė klaida. Būna tokių atvejų ir žmonėms. Jeigu anksti nediagnozuojama ir neišoperuojama- onkologinė liga ir... Gamta taiso savo klaidas. Kiek žinau, netgi išoperavus palikuonių nebūna.
Ajida

Standartinė nawjia » Pir Rgs 17, 2012 8:30 am

Nelabai man derinasi, kad genetinė klaida dėl dvilytiškumo vestų taip tiesiogiai prie onkologinės ligos.

Skaičiau, kad hermafrodiškumas gana dažnas didelėse fermose dėl kraujomaišos. Turint omenyje, kad tai nykstanti veislė, visai nenuostabu, kad matyt leidžiama poruotis artimiems giminaičiams.
`šėršė lia fam`
nawjia

Standartinė Ajida » Pir Rgs 17, 2012 11:17 pm

Onkologinė liga išsivysto brendimo laikotarpiu dėl priešingos dvejopų hormonų veiklos. Paparastai supiktybėja kiaušidės arba sėklidės.
Ajida

Standartinė Egidijus » Ant Rgs 18, 2012 5:17 pm

Kas auginate kiaules ir nieko neprišerdinėjate, keik jo sveria? apytiksliai parašykite. Mūsų kiaulės 7 mėnesių. Kaip įvertinti ar jos normaliai priaugusios svorio? Galinių kojų šlaunų raumenys tai išivertę :D
Egidijus

Standartinė S1mas » Ant Rgs 18, 2012 6:14 pm

Lietuviškoms kiaulėms vargu, ar rasi šiuolaikinį mastelį. Jei svaikai atrodo, guvios ir linksmos - nesuk sau galvos. Anksčiau bekoną matuodavo taip - apjuosdavo kūną siuvėjo metru iškart po priekinėmis kojomis. Kiek cm tiek kg.
S1mas

Standartinė S1mas » Šeš Rgs 22, 2012 3:50 pm

Atiradus ūkyje karvei, kiaulės suėda beveik visą jos šūdą. Ekologija.
S1mas

AnkstesnisKitas

Grįžti į Kiaulės

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias